Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: losttime35

beyler ssd almak istiyorum aliexpresten

Birinci sorumhangi kargoyu seçmem uygun olur,

ikincisi türkiye fiyatlarına göre kar zarar durumum nasıl olur,

üçüncüsü son 6 ayda vergi vb konularda nasıl değişimler oldu hiç bilgim yok

Ne tür bir ssd alacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal SSD idi. WD'nin 512 GB Nvme SSD ise 560TL civarlarından satıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShooteR-XL

Arkadaşlar 14 Eylül den beri varış ülkesine varmış bir kargo neden Türkiye Ptt Kargo numarası almaz değişmez ve neden 1 aydır gümrükte bekletilir ? Elektronik eşya değil yukarıda bahsettiğim gibi Maket balık 4 adet totalde 45 liralık bir şey. Ptt Posta dağıtım merkezine gidip detaylı bir şekilde araştırdım maalesef yok. Şuandan itibaren izlemem gereken yol nedir, geri gitmesinide istemiyorum ürüne nasıl ulaşabilirim veya gümrüğe ? Yardımlarınız ricadır.
    Aynı durumdayız gelmesini bekleyeceğiz başka seçenek yok eğer gelmezse dispute süresini kaçırmayın. Benimki masa lambası şu an tek merak ettiğim aliexpress en uzun sürede gelen kargo rekorumu geçebilecek mi (2018 yılı 4ay 12 gün rekorum/takipsiz kargo)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Ali Express Standart Shipping ile seçilirse (zaten bir tek şuan o var.) Hangi firma ile geleceğini seçemiyoruz. Ali Express otomatik atıyor (Tabii aldığınız ürün her kargo firması ile taşınmayabilir.)

Standart Shipping seçilince şu firmalarla geliyor.
    1. Yanwen (genellikle bu firma ile geliyor)
    2. Singpost
    3. Chinapost
    Selamlar tekrardan. Yeni kod aldım. Ürün yola çıktı. China Post ile geliyor. Size zahmet, yeni koda bakar mısınız? Ptt'den baktığımda ürün yola çıktı görünüyor (öncekinde da öyleydi). Yine iade olduysa satıcıya bildireyim: RV504903415CN

• fagala kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, ben daha önce uluslarası amazon alışverişi bir çok kez yapmama rağmen aliexpressten ürün almadım. Bir webcam almayı düşünüyorum, vize döneminden önce (1.5ay) gelir mi? Yoksa hiç bulaşmamalı mıyım? 15 dolar gibi bir ücret var, kargo ücretsiz

Aliexpress Ana Konu •
  • Leon FR kullanıcısına yanıt

Merhabalar kargonuz Guangzhou kentinde ve havayoluna teslim edilmiş olarak gözüküyor. Tekrardan iade olursa buradan görebilirim.

Aliexpress Ana Konu •
  • falcon_X1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Özel değilse, hangi siteden baktığınızı öğrenebilir miyim? Birkaç siteye baktım ama sizinkinin verdiği bilgileri (iade olması mesela) bulamadım.

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    China Post'un kendi sitesinden bakıyorum.
    http://yjcx.chinapost.com.cn/qps/english/yjcx

Merhaba rica etsem benim siparislerime de bakma sansiniz var mi acaba 8. Ay da sipariş etmiştim ama cok uzun zamandir hiç bir kargo bilgisi yok

UB117363130LV
    UB165117669SG
    UB114658395LV
    UB165404829SG
    UB114302335LV
    UB115306007LV
    UB165116399SG

Bakarsaniz eğer şimdiden teşekkür ederim

• ozkandemir60 kullanıcısına yanıt

UB117363130LV numaralı kargonuz 11 Eylülde Riga/Litvanya'ya ulaşmış olarak gözüküyor. Bir hareketlilik yok.

UB114658395LV numaralı kargonuz 11 Eylülde Riga/Litvanya'ya ulaşmış olarak gözüküyor. Bir hareketlilik yok.

UB114302335LV numaralı kargonuz 11 Eylülde Riga/Litvanya'da bulunan tasnif merkezine gelmiş. (Gideceği ülkeye göre ayıklanmıştır.)

UB115306007LV numaralı kargonuz 11 Eylülde Riga/Litvanya'ya ulaşmış olarak gözüküyor. Bir hareketlilik yok.

UB165117669SG numaralı kargonuz 2 Eylülde Havayoluna teslim edilmiş ve Türkiye'ye gelmek için yola çıkmış.

UB165404829SG numaralı kargonuz 2 Eylülde Havayoluna teslim edilmiş ve Türkiye'ye gelmek için yola çıkmış.

UB165116399SG numaralı kargonuz 1 Eylülde Havayoluna teslim edilmiş ve Türkiye'ye gelmek için yola çıkmış.

LV ile biten barkod numaralı kargolar Latvia Post ile geliyor. Firmanın ortalama teslimat süresi en erken 55 gün en geç 125 gün olarak geçiyor. Sonu LV ile biten kargolarınızın detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki mail adreslerine mail atabilirsiniz.

info@pasts.lv

pakomati@pasts.lv

SG ile biten kodlar 4PX ve Singpost ile geliyor. Sonu SG ile biten kargolarınızın detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki mail adresine mail atın ve formu doldurun.

http://en.4px.com/index.php/contact-us.htm

overseasales@4px.com

Teşekkür ederim detaylı bilgileriniz için , baya uzun zamandır bekliyor kargolar neredeyse , para iadesi için başvurmama 1 ay kaldı ama hala gelemediler 3 aydır :)

Rica ederim. Bazen para iadesi aldıktan sonra kargolar teslim ediliyor. Bu durumu ben yaşadım hatta forumda mutlaka yaşayan vardır.

Ama mesajda belirttiğim mail adresleri ile iletişime geçin daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon_X1 -- 19 Ekim 2020; 23:46:3 >
  • Aliexpress Ana Konu •

Arkadaşlar ne yapmam lazım? İlk kez bir kargom bu durumda. Satıcıyla da iletişim kurmakta zorlanıyorum

PR120871463YP

Takip kodu da bu. Ptt'ye sordum, pr ile başlayanları biz takip edemiyoruz diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _botturgec_ -- 20 Ekim 2020; 10:26:0 >
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt

Merhabalar kargonuzu Samsun 75. Yıl PİDM'den alabilirsiniz. Geldiklerinde adreste bulamadıkları için teslim edilemedi olarak gözüküyor. Merak etmeyin bende adreste olmama rağmen bazen gelmiyor gidip kendim alıyorum. Aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. Takip kodunuz:RH130934344TR

PR*****YP kodunu Yanwen'nin kendi sitesinden bakıca Türkiye takip kodunu gösteriyor.

https://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu •

Dün dediğiniz gibi mail attim cevap olarak basit paketleri takip edemiyoruz ve bunlar bize kayıtlı değil diye cevap verdiler lv ile bitenler için :)

O zaman beklemekten başka çareniz yok.

• Item arrived to Istanbul

1 haftadır bu şekilde güncelleme almıyor bu kadar beklemesi normalmi ?

• 
Sayfa: önceki 18301831183218331834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.