Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane alışverişim ilginç şekilde We world express ile gümrüksüz, 9 günde aras kargo ile geldi. Standart shipping seçtim, normal sevk ücreti aldı, bir tanesi ücretsiz sevkiyattı. Sadece alışverişten sonra satıcıya fiyatı düşük gösterir misin dedim. Bu satıcıların hangileri WWE ile çalışıyor, görebileceğimiz, öğrenebileceğimiz bir yöntem var mı acaba ? ya da alışveriş öncesi soracağız satıcıyla iletişim kurup. Aslında bir WWE seçeneği olsa banggood daki gibi gümrük dahil fiyatları görebilsek çok iyi olacak. aliexpress in de Türkiye deki gümrük olaylarından sonra böyle bir seçenek getirmesi lazım Türkiye müşterileri için. Kurdur, gümrüktür cazibesini yitirecek özel indirimlere denk gelmezsek.
  • arkadaşlar bu durum normal mi 1 haftadır havada kargo :P

Aliexpress Ana Konu •
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya e kitap okuyucu almak istiyorum 350-400 arası maksimum ama adam akıllı model ve kupon bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  • Kupon kardeşliği oyna.
    Ben bu kuponları aldım bu sayede.
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu fareyi en düşük vergiyle almam için satıcıya ne notu bırakmam gerek tam olarak?

Razer Viper Mini
  • TV box aldım 387 TL ye vergisi 301 TL çikti nasıl bir yol izleyeyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: durante

artık tc kimlik no istiyor aliexpress "custom clearance" ile. sanırım amazon gibi siteden direk vergi toplayacaklar. ya da ben yeni gördüm bunu
    Buyuk ihtimal devlet takip etmek icin vatandasi. Vergiyi siteden toplasaydi direk satin alirken isterdi. Gecenlerde satin aldim tc no isteyince sasirdim. Amazon gibi olursa,aliexpres komple biter.

• EdmeE kullanıcısına yanıt
    CAINIO olduğu için normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 25 Ağustos 2020; 9:27:28 >
  • Aranız da kz Ate atr hd9 kullanan var mı? Önerir mi? 4 senelik emektar cool nice v8-3 ömrünü tamamlamadı ama kulak içi almak istiyorum. Ayrı olarak mantıklı bir klavye var mı? Burda 160-260 civarına çok mekanik var.

• Aranız da kz Ate atr hd9 kullanan var mı? Önerir mi? 4 senelik emektar cool nice v8-3 ömrünü tamamlamadı ama kulak içi almak istiyorum. Ayrı olarak mantıklı bir klavye var mı? Burda 160-260 civarına çok mekanik var.

• Arkadaşlar merhabalar,
    28/06'da sipariş verdim China Post ile yola çıktı (RExxx) 04/07'den beri yani 50 gündür kargom bekliyor.

"2020-07-04 01:00:00 Shanghai Waiting for airline space"

Yapılacak birşey var mıdır? Ya da para iadesi almak için belli bir bekleme süresi var mıdır?
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Bugün de 22 gün önce verdiğim sipariş geldi. 4.5 dolarlik siparis için 15 lira vergi kestiler.

Aliexpress Ana Konu •

• Aliexpreste ürünlerde 0 günde sevk edilir demekte. 6 aydır aliexpress sitesine girmemiştim. 0 günde sevk ne demek bilen? Ayrıca tc kimlik numarası istiyor.

• 1100 liralık anakart 330 tl vergi çıktı.

• 10 gündür böyle normal mi ?
    Aliexpress Ana Konu •

• Ürün Türkiye'ye geldikten 3 gün sonra geri dönmüş anladığım kadarı ile yani ürünüm gümrüğe mi takıldı?
    Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Orijinalden alıntı: design.code

1100 liralık anakart 330 tl vergi çıktı.
    Şu anda saçma sapan vergiler yazıyorlar.
    60 tl ye alinan urune tr fiyatına göre vergilendirme yapıyorlar.
    Anlamak zor zanaat.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de ürün 8 gündür gümrükte bekliyor.

• 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Bugün de 12 gün önce verdiğim sipariş geldi. Asagi yukari 90-100 liralık üründü. Ona da 16₺ vergi kesildi

Aliexpress Ana Konu •

• 
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.