Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
42.505
Cevap
1.501
Favori
2.880.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben müziğe duyarlı sipariş vermiştim henüz gelmedi ama birde 5mt kontrolcü ile olanı almayı düşünüyorum tr de çok pahalı geçen metresi 14tl dedi adam cata marka iyi olabilir ama fazla geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Değerli olduğu çok bariz bir ürün olup da düşük fiyat yazılırsa şüphe çekebilir. Onun dışında etikette ne yazıyorsa o fiyat üzerinden vergi koyuyorlar diye düşünüyorum.
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/32730953194.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_request_id=f8a07147e7704092a6666269a209fb8f-1596945326419-05192-_dTf87BE&aff_platform=default&sk=_dTf87BE&mergeHashcode=63318074837&description=TRY+15.94++30%25OFF+%7C+Usb%27li+%C5%9Ferit+LED+5050+RGB+esnek+LED+%C4%B1%C5%9F%C4%B1k+DC5V+RGB+renk+de%C4%9Fi%C5%9Ftirilebilir+TV+arka+plan+ayd%C4%B1nlatmas%C4%B1.&aff_trace_key=f8a07147e7704092a6666269a209fb8f-1596945326419-05192-_dTf87BE&businessType=ProductDetail&title=TRY+15.94++30%25OFF+%7C+Usb%27li+%C5%9Ferit+LED+5050+RGB+esnek+LED+%C4%B1%C5%9F%C4%B1k+DC5V+RGB+renk+de%C4%9Fi%C5%9Ftirilebilir+TV+arka+plan+ayd%C4%B1nlatmas%C4%B1.&platform=AE&terminal_id=406b8a44a889487d9808315a162ed76b&templateKey=white_backgroup_101

Hem müziğe duyarlı hem 5050 hemde 5v usbli buldum hocam. Saat 10 de indirim başlıyor, 15 lira indirim kuponuyla birlikte 2 metresi kargo içinde 60 liraya gelecek sanırsam.

Sizlerinde aklında bulunsun istedim. Siyah şeritli olması iyi olmuş tv arkasında sırıtmaz ayrıca köşeleri döndürürken kıvırmaya gerek kalmıyor bağlantı köşeleri içinde.

17 tl kargo parası olmasaymış iyiymiş. 2 ayrı sipariş geçerdim 15er tl kupon kullanıp 2 tv ye de yapardım tek kutuya koydurur 1 vergi parası öderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dert Sahibi -- 9 Ağustos 2020; 6:57:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar Aliexpress tarafindan dolandirildim!!

101 dolarlik urun aldim 5 Mayis'ta. 8 Mayis'ta kargoya verildi. 7 Temmuz'a kadar gelmezse dispute açın diye bilgi veriyordu. 8 Temmuz'da açtım. 17 Temmuz'a kadar kesin sonuçlanacak bilgisi düştü. Bugün 9 Ağustos satışı onayladılar dispute üzerinde hiçbir işlem yapmadılar. Ne kadar caba sarfetsem de tek yanit bile verilmedi. Saticiyla da iletisim kurdum yapabilecegemiz bir sey yok yaniti verdi. Resmen dolandırılmış oldum.

• Merhaba. Anker'in usb kablosunu beğenmeyince yine çok memnun kaldığım ugreen'in usb kablolarından alayım diyorum ama seller's shipping method'u seçsem gelir mi diye endişeleniyorum. Var mıdır aynı kablodan ve kargodan ürün alan? Takipli alsam gelmez diye riske giremiyorum. Cevaplarınıza muhtacım. Teşekkürler.

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Benim linkini attığım mağaza da daha uygun hocam kargoda ücretsiz di

Çok karışık geldi hocam gece vakti bakamadım.
    Siparişi geçtim artık yine de bakınayım senin attığın mağazaya birebir hangisi varmış.

Aliexpress Ana Konu •
    Elimde mervesanın 29a adaptörü ile 1m lik 12v led denedim aşırı ısınıyor kalitesiz sanırım LED’ler

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam üzüldüm adınıza ürün sipariş verirken mağaza puanı yorumlar mesajlara dönüş hızı bunlara dikkat etmenizi öneririm geçen bi ürün için mesaj attım satıcıya top rand yazıyordu üstelik mesajı yanıtlamayınca vazgeçtim başka yerden aldım olası problemlere karşı mesajlara dönüş verilmesi önemli dikkat ediyorum bu yüzden

Linkte attığınız ürün müziğe duyarlı ama herhangi bir mic alıcı göremedim ben umarım vardır hocam

Mic alıcı yok gibi aynen, müziğin ritminine uygun 4 farklı tuş var.

Birkaç yerde kibrit kutusu kadar içinde deliklerin olduğu müziğe duyarlı ledler vardı. Sanırsam dedikleriniz ondan.

Aliexpress Ana Konu •
    Ben bu ürünü sipariş verdim hocam

Bunun linkini atar mısın

Bak buda güzelmiş, 61.5 tl ye geliyormuş bana.
    Aynı fiyat ikisi de, benimki gelsin bakalım mikrofon olayı takılmadım değil şimdi 😅

Ürün geldiğinde mikrofonlu/mikrofonsuz hangisi çıkarsa bilgilendiririm seni hocam.

Şuan tamamiyle sürpriz

Tmm dır hocam kupon kardeşliği var birbirimizi ekleyelim olmadı daha fazla kupon veriyor 3 kişiye kadar oynanıyor

Size lazımsa kupon davetinizi alayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leziak

iyi geceler beyler aliexpressten aldigim ürün 29.06.2020 tarihinde yanlis adrese gitmesi sebebiyle Başakşehir ptt'ye geri gitmis. 05.07.2020 tarihinde ücret iadesi istemiyle dispute actim tahmini cevap suresi 11.07.2020 göstermesine ragmen bu zamana kdar sonuclanmadi. Yapmam gereken baska bir islem var mi??
    Bilgisi olan var mi??

• eskiden buradan 50-100 lira gibi fiyatlara bir suru sey almistim. kutu oyunlari, oyun kartlari, nes oyun konsolu, sekil sukullu laptop cantasi, hesap makinesi, figurler, cuzdan vs. vergi siniri kaldirildiktan sonra ilk kez simdi biraz sitede gezdim ve bir suru bisey alasim geldi yine :D bir de fark ettim ki aliexpress'in hayatimdan cikmasi aslinda sandigimdan daha cok zarar vermis bana. resmen eglenceli seyler alma hobim elimden alinmis.

keske vergi olayi tekrar 20 eurolara ciksa.

bunun icin gundem falan olustursak bir seyleri degistiremez miyiz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalmavuz -- 9 Ağustos 2020; 19:59:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

eskiden buradan 50-100 lira gibi fiyatlara bir suru sey almistim. kutu oyunlari, oyun kartlari, nes oyun konsolu, sekil sukullu laptop cantasi, hesap makinesi, figurler, cuzdan vs. vergi siniri kaldirildiktan sonra ilk kez simdi biraz sitede gezdim ve bir suru bisey alasim geldi yine :D bir de fark ettim ki aliexpress'in hayatimdan cikmasi aslinda sandigimdan daha cok zarar vermis bana. resmen eglenceli seyler alma hobim elimden alinmis.

keske vergi olayi tekrar 20 eurolara ciksa.

bunun icin gundem falan olustursak bir seyleri degistiremez miyiz acaba?
    Hükumet değişmeden olmaz sanırım.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17951796179717981799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.