Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: djoguzhan55 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.510
Cevap
1.503
Favori
2.880.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17931794179517961797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargosu İstanbul pime gelip işlem görmeyen varmı şimdiye kadar hiç böyle bişey olmadı ürün 4 günde geldi ses seda yok 2 gündür bekliyor başakşehir de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    Bayram sebebiyle yığılma olmuştur.

• Oinu kullanıcısına yanıt
    Ben ona inanmıyorum hocam umursamıyorlar ne zaman sipariş versem bu durumu yaşıyorum ptt başlı başına sıkıntı zaten şikayet etsen de bişey değişmiyor

• Sağolsun binlerce km gelebilen kargomu ptt bana haber vermeden geri göndermiş. Şu an İstanbul'da gözüküyor. Bir şekilde geri iadeden tekrar göndermelerinin bir yolu var mı? en kötü para iadesi için ne yapabilirim.
  • Arkadaş dolar aldı başını gidiyor, 1 hafta önce 52 Dolara sipariş vermiştim şuan kargoda. Ürünün normal fiyatı 60 dolar civarında ben indirimle 52 dolara almıştım. Dolar kaç olacak acaba gelene kadar. Vergiyide indirimsiz fiyat üzerinden hesaplarlarsa yandım. Satıcıda düşük girdi ücreti. Bakalım nolcak
  • Aliexpress Ana Konu • Yeni kullanıcı bonusuyla 1 cent e alıcam.Yeni hesaplar açıp başka ürünlerde almak var aklımda.Gümrük ne kadar kitler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler 2 Adet Güvenlik Kamerası almıştım Gümrükte tutuluyor Gümrük işlemleri başlatıldı diyor ne olacak şimdi
  • Biraz önce takipsiz kargo olarak kılıf aldım gailba bir uygulama vardı takipsiz kargoları görüntülemek için adını bilen varsa yazabilir mi?
  • Temmuz başında tr'ye ulaştı bilgisi olan 2 tane takipsiz paketim hâlâ ortada yok.

• UB075683250LV Haziran 12 gibi almışım.22 haziranda TR'ye gelmiş gözüküyor ama yok ortada.Aynı zamanda aynı yol ile gelen paketim çoktan elime geçti bile.Eyyyyy PTT mi diyelim, eyyyyy Latvijas Post mu diyelim...
  • İ Aliexpress Ana Konu • ininal kartımla kaç kere denediysem olmuyor yardım edin

• Sürekli yeni hesaplar açıp kuponlarla üç beş sente bir şeyler almaya çalıştığınızdandır :)
  • Oinu kullanıcısına yanıt
    Komiklik yapmaya çalışıyorsunuz ama olmuyor :) İlk alışverişim olacak bu :)

• Arkadaşlar çoğu kişi aynı şeyi yazmış, evet gümrükte tutuluyor ingiltere'den aldıgım ürün tam bayram öncesi perşembe gümrüğe girdi halen gümrükte gözüküyor.
    Büyük ihtimal gümrük yerinde ya bakım ya tadilat yada genişleme yapılıyor. Mesala bir arkadaşımın ürünüde gümrüğe 4 ağustosta girmiş oda halen gümrükte gözüküyor.

Aliexpresslik bir olay değil tüm ürünler gümrükte bekletiliyor işlemde yapılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Merhaba Arkadaşlar,

Alacağım ürün yaklaşık 60 usd civarında.. Satıcıya mesaj atıp ürün fiyatını daha düşük yazabilir misin dedim. Sorun değil ne kadar istersen o kadar yazarım dedi.

Bu durumda memurlar yazılı olan fiyatı mı dikkate alıyorlar vergi hesaplamak için yoksa emsal ürün piyasa araştırması mı yapıyorlar?

Ürün akvaryum led aydınlatma bu arada.
    Ürüne bağlı sanırım. Mart ayında laptop için ekran almıştım. Ne olduğu belli olmadığından düşük fiyat üzerinden vergi çıkardılar.
  • Fiyatlar uçmuş aliexpresste.
    Doları 7.60dan yansıtıyorlar.
    Kargo ücreti 2.25 dolar diyor 17 tl yazıyor yanında.

Vergi olmasa keşke...

• Tv arkasına yapıştırılacak kumanda kontrollü kaliteli şerit led öneriniz varsa alırım bir dal.

Türkiyedekilerin çoğu prizli ben USB girişli olsun istiyorum onlarda 100 lira civarında.

40inç tv(102 ekran) ye 3 metre yeter mi dostlar ?

• Arkadaşlart latvia post gönderim UB092539607LV nerede olduğunu çözemedim
  • Bu kargolar ücretsiz.
    Hangisi hızlı ve ulaştırma ihtimali yüksektir ?

Aliexpress Ana Konu •

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Ben müziğe duyarlı usb led siparişi verdim hocam memnun kalır isem sizede link atarım satıcı hızlı gönderdi siparişi birde normal rgb led almayı düşünüyorum yalnız max 2m alın derim usb yeterli besleme yapmaz 1a alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 17931794179517961797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.