Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: serkanbeyaz418 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
42.506
Cevap
1.502
Favori
2.880.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17851786178717881789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar satıcıyla fiyatı düşük göstermesi için iletişime geçmek istiyorum.Böyle bir talebin ingilizcesini gönderebilecek var mıdır daha önce gönderenlerden? teşekkürler şimdiden
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hiçbir şey çıkmıyor lanet olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Size bir link vermiş, o linke tıklayın ödeme işlemini limiti olmayan bir sanal kartla yapın sipariş limit yetersizliğinden sonra yapmanız için siparişlerim kısmına düşecek, onlara yaptım deyip mesaj atın ürün ücretini $0,01 yapacaklar o fiyattan alım yapacaksınız.

Limiti olmayan kart kısmını atlamayın yoksa ücret ne kadarsa onu çeker, kesinlikle kartta hiç para olmasın.
    Bu şekilde açılan ilanlar gördüm ama tam olarak neye yarıyor, anlayamadım. Genelde isimleri, "Custom link, listing for Juan (kişinin adı), ..." oluyor. Ben de, alışveriş limitini düz hesap yapmak için küsuratlı link açıyorlar diye tahmin ettim ama öyle değil demek. Tam olarak ne oluyor bu küsuratlı linkler? Neye yarıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler kargom İstanbul pimde şuan. Verginin saçma birşey çıkmaması için dekont-fatura gondermem gerekiyor mu yoksa vergi çıktıktan sonra mi gonderiyoz?

• merhabalar,

xiaomi vacum mob fırça ve paspas ve filitler parçalarını almayı düşünüyorum. Acaba elinizede Xiaomi Mijia 1C 2 in 1 Vacuum Mop parçalarını bulabileceğim link var mı?
  • Arkadaşlar merhaba, aliexpres üzerinden 2 yıldır hiçbir sipariş vermiyorum. Ancak bazı ihtiyaçlarım için bu pandemi döneminde sipariş vermek istiyorum. Alcağım ürün için kargo konusunda hangisini seçmeliyim? Ben eskiden takipli china registered post mail secerdim şimdi bazı ürünlerde seçenekler mevcut, belki pandemi döneminde dikkat etmem gereken bir şey vardır? Sizlere seçeneklerin bulunduğu ss'i atıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

dostum sanal kart ile tekrar aldım Ödenmemiş düştü doğrumu yaptım şimdi
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Yanwen special line daha iyi deniyor. Ben yeni aliexpress ve yanwen ile urun aldim. İkisi de 10 gunde elime ulasti. Takipsiz urunler de aldim daha gelmedi.

• Tyres kullanıcısına yanıt
    Evet, şimdi satıcıya mesaj atın dediklerinizi yaptım diye onlar fiyatı $0,01 yapacaktır.
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Hocam çok değişiyor, kimine ürün gelmiyor ortak yolu bulup anlaşıyorlar o ürünü tekrar kargoya vermesi için temsili link ya da ilan verip oradan alım yapmasını sağlıyor.

Kimi ekstra kargo ücreti için yapıyor (kişi farklı bir kargolama istemiştir),

Aliexpress'de ki satıcılar her türlü yardım ediyor yeter ki para konuşsun.
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Güzel bir tavsiye istiyorsanız, Special Line Yan-Wen dışında kargo siparişi vermeyin.

Özellikle Singapore post'dan uzak durun, standart shipping şans kargosu hangisi denk gelirse artık.
  • maskoff M kullanıcısına yanıt
    Satıcılar da translate kullanıyor hocam ben türkçe yazıyordum şu şekilde yazabilirsiniz ürünü almak istiyorum fakat fatura tutarını 5 dolar gösterebilirmisiniz? genelde gümrük sorunlarından dolayı düşük gösteriyorlar ama siz yine de yazın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam şimdi onlar 0.01$ yapınca aynı kart ile mi işlem yapıcam 0.01$ karşılığı para mı yüklemem gerekir ?
  • Biri yardım edebilir mi Ne yapmamı önerirsiniz. 29 Mayısta aldığım ürün hala ortada yok. Bende anlaşmazlık açtım. Satıcı şöyle birşey yazmış altında kabul et ve reddet seçenekleri var. (the virus problem, the aliexpress it;s extra the days for the shippment, you open the dispute, then the time up, the aliexpress will handle it, and return you money , you have protect, don't worry !)
    Fark etmez istediğin kartla normal alışveriş yapar gibi alabilirsiniz.
    Teşekkür ederim, bir sürü ilan gördüm böyle :) Küsurat fiyatlı da var, binler fiyatlı olan da var. Bilmekte fayda var, lazım olur belki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    çok teşekkür ederim sorularıma cevap verdiğin için
    Rica ederim hocam.
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, çok fazla trick-püf noktası var böyle.

Satıcı ile iletişim çok önemli dediğim gibi kimi zaman para konuşuyor kimi zaman satıcının insafı konuşuyor.

• Arkadaşlar bu nedir? 9'unda Türkiye'ye gelmiş ama hala ses yok... Ümidi keseyim mi? Posta kodu: LZ-CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evetkendisi -- 20 Temmuz 2020; 22:19:23 >
  • 
Sayfa: önceki 17851786178717881789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.