Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
42.510
Cevap
1.503
Favori
2.880.704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araç için gözlük kabı siparişi vermiştim. 10 günde geldi. bej alacak olan varsa gri siparişi versin takas yapalım
    https://tr.aliexpress.com/item/32721559880.html?spm=2114.13010708.0.0.6a414c4dPwK8rR

2020.06.03 15:19 (GMT-7): Teslimat başarılı
    2020.05.23 11:50 (GMT-7): Menşe ülkesinden yola çıktı

tek problem gri yerine bej almışım... gitti 2 dolarlık indirim kuponu.

indirim kodu olan varsa bana yazın da grisini alaym lütfen

bi de 200 liralık bi ürün var. on da zerre indirim yok. Bu kuponlar neden bana gelmiyo aga. yardım edin biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 7 Haziran 2020; 0:11:32 >

• 12-03-2020 tarihinde ürün siparişi verdim. China post ile gönderim yapmışlardı. Satıcıyla ne kadar konuşsamda posta ofisini değiştiremedim. Hatta iki ay sonra yani 11-05-2020 tarihinde sipariş tamamlandı yazdı. Yeniden satıcıyla irtibata geçtim pandemiyi bahane ederek 80 gün ulaşma olmazsa iade talebi açın dediler. Bu zamana kadar çinde havalimanında bekleyen ürünüm anlaşmazlık açtıktan sonra harekete geçti. 06-06-2020 tarihinde yola çıktı. China post ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlar herhalde kargolar yavaş yavaş yola çıkmaya başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar virüs zamanı İstanbul'da kapalı kaldığım için memlekete dönemeyeceğim diye İstanbul'daki adrese sipariş vermiştim. Ulaşım açıldığı için memlekete döneceğim. Sipariş gelince teslim alamayacağım. İade alabilirim değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeravalar

araç için gözlük kabı siparişi vermiştim. 10 günde geldi. bej alacak olan varsa gri siparişi versin takas yapalım
    https://tr.aliexpress.com/item/32721559880.html?spm=2114.13010708.0.0.6a414c4dPwK8rR

2020.06.03 15:19 (GMT-7): Teslimat başarılı
    2020.05.23 11:50 (GMT-7): Menşe ülkesinden yola çıktı

tek problem gri yerine bej almışım... gitti 2 dolarlık indirim kuponu.

indirim kodu olan varsa bana yazın da grisini alaym lütfen

bi de 200 liralık bi ürün var. on da zerre indirim yok. Bu kuponlar neden bana gelmiyo aga. yardım edin biraz
    nasıl.. kullanışlı mı..? nereye monte edeceksiniz..?
    bende sipariş geçecwktim. zaman yok. 2 usd kuponuda verelim.. satarsanız haber verin.. PM den

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 7 Haziran 2020; 12:44:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar aliexpress iademii gerçekleştirdiğini söylüyor 20 iş gününü çoktan geçti. arn numarası ile takip edebilirsiniz dedi. akbank ile iletişime geçtiğimde ise iade yok diyor. arn den bakıyor mu onuda bilmiyorum. böyle bir durumda ne yapmak lazım ?
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    bankaya arn numarası belirterek itiraz dilekçesi yazın.halkbankasından 2 kere bu şekilde geri aldım.

• _erdal_ kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler. ayrıntı olacak ama online mı ? normal dilekçe mi ? akbank sağolsun 15dakka hatta bekletti ama müşteri hizmetleri dolu lafndan başka bişey duymadım
  • Mayıs 21'inde ülkeye giriş yapmış ondan sonrasını göremiyorum. Şimdiye kadar gelmiş olması lazım değil mi?
    UB057223827LV

• iyi günler. çinden radyo siparişi vermiştim. ptt sitesinde gönderi yurtdışına sevk edildi diyor. kargom kabul edilmeyip iade mi edilmiş?
    Aliexpress Ana Konu •

• Weezer kullanıcısına yanıt
    Lv kodu Letonya post ile gönderilen takipsiz kargoların uzantısı, o tarihte muhtemelen Letonyaya giriş yaptı, benim Mart ayından beri gelmeyen kargom var aynı şekilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrkzk M kullanıcısına yanıt
    Hayır Çinden çıkış yapmış, bir aksilik olmazsa bir hafta on gün içinde TR gümrüğüne girer

• jusper kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • semsengineer S kullanıcısına yanıt
    a4 kağıda yazın imzalayın taratarak mail üzerinden gönderin. ben öyle yaptım

• alicho kullanıcısına yanıt
    Bende yanwen kargo seçenegi olan ürünleri alıyorum en az 10 15 tünde geliyor türkiyeye çok hızlı.

• Weezer kullanıcısına yanıt
    Ürününüz ayın 21de letonya rigaya giriş yapmış. benim üründe aynı şekilde kargo numaralarımız birbirine yakın.
  • Ürünüm yaklaşık 50 günde geldi. Şimdi de 5 gündür gümrükte bekliyor... Bakalım daha ne kadar bekleyecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Ürünüm yaklaşık 50 günde geldi. Şimdi de 5 gündür gümrükte bekliyor... Bakalım daha ne kadar bekleyecek
    22 mayısta pttnin eline geçen kargım daha bugün geldi ona göre hesapla

Bu arada artık her alışverişimde yanwen kargoyu seçiyorum çok hızlı geliyor.2 gün önce verdiğim sipariş bugün türkiyeye gelmiş.
  • 110 gündür gelmeyen kargomu bugün getirdiler sonunda dispute açıp paramı almıştım geçen ay,satıcıya mesaj atıp tekrar parasını gönderdim.

İlk kez aldığım bir ürün bu kadar geç geldi.

• Arkadaşlar mobilde yeni güncelleme ile takipli takipsiz yazısı kalkmış birde 2 tane yanwen var yanwen havayolu line yanwen special hangisini tercih ediyorsunuz ben standart AliExpress kargo ile vermiştim daha önce ortalama 2 hafta içinde geldi

• Arkadaşlar satıcı 26 Nisanda gönderdi son işlem ise 3 Mayıs'ta takılı kaldı. PTT sorgu ekranında da 3 Mayıs son işlem bilgisi olarak "Receive item at office of exchange (Otb)" yazıyor. Beklemekten başka bir şey yapmalı mıyım? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa...

Aliexpress Ana Konu •

• 
Sayfa: önceki 17461747174817491750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.