Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: esnekadim, pars35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
33.118
Cevap
1.534
Favori
2.220.930
Tıklama
Giriş
    397 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

extrede Ürünun ismi veya detayı yazmıyor , sadece payu....veya aliexiress diyor. .karşısında rakam var, Extrede ürünün ismini istiyorlar. Buna dahice çözüm buldunuz. .bankadan isteyin diyerek. ...
    Esas soruna çözüm varmı. ...? Fatura siparis sayfasında nerededir ?

.

Alıntıları Göster
    Benim ekstrede de sizin dediğiniz gibi yazıyor. Ben ekstre görüntüsü ve aliexpressteki sipariş sayfasındaki ürünü ne kadara aldığımı gösteren ekranı göndereceğim. Faturaya ulaşmak çok zor. Eleman yardımcı olmaya çalışayım falan dedi ama ben göndereceğini sanmıyorum. Çarşambaya kadar bekleyeceğim olmazsa dediğim şekilde göndereceğim. Haber veririm kabul görüp görmeyeceğini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: shadow3804

Benim ekstrede de sizin dediğiniz gibi yazıyor. Ben ekstre görüntüsü ve aliexpressteki sipariş sayfasındaki ürünü ne kadara aldığımı gösteren ekranı göndereceğim. Faturaya ulaşmak çok zor. Eleman yardımcı olmaya çalışayım falan dedi ama ben göndereceğini sanmıyorum. Çarşambaya kadar bekleyeceğim olmazsa dediğim şekilde göndereceğim. Haber veririm kabul görüp görmeyeceğini.

Alıntıları Göster
    Bana gelen yazıyı tekrar inceledim. Ekstrede ürün adının geçtiği yeri işaretleyin gibi birşey yazmıyor. Bende ekstrede sipariş kalemini işaretleyin yazıyor. Aklınızda yanlış kalmış olmasın?

Ekstredem ürün yazmaz aliexpress xxxx tl yazar,,ekstrelerde şirket ismi yazar detay değil,,bana da geldi telgraf,,işin sakat yönü başka biri aldı kredi katından adres beni yazdı nasıl olcak bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 1 Aralık 2019; 16:1:41 >
    |
    |
    shadow3804 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Aliexpress cortladı herhalde, sürekli hata veriyor, select kuponları düşmüyor şuan.
    |
    |

Tartışma yerine çekişme/ihtilaf/anlaşmazlık demek daha doğru..Satıcı da Onaylarsa veya bir süre varsa aranızda anlaşma süresi sonuna kadar beklersiniz sanıyorum sonra da Para iadesi olur..önerilen diyor, iade için satcının da Ok demesi lazım bizim Gittigdidiyor,n11 mantığı.Bazı siparişlerde örneğin 60 gün gibi geri sayım var..Bu süre biterse Order Closed/Sipariş kapatılacak diye yazıyor AliExpress
    Biraz daha uğrasırsam şu AliExpreste uzman olacağım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 2 Aralık 2019; 0:40:13 >
    |
    |
    Focusstayling kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: istanbul_s

Tartışma yerine çekişme/ihtilaf/anlaşmazlık demek daha doğru..Satıcı da Onaylarsa veya bir süre varsa aranızda anlaşma süresi sonuna kadar beklersiniz sanıyorum sonra da Para iadesi olur..önerilen diyor, iade için satcının da Ok demesi lazım bizim Gittigdidiyor,n11 mantığı.Bazı siparişlerde örneğin 60 gün gibi geri sayım var..Bu süre biterse Order Closed/Sipariş kapatılacak diye yazıyor AliExpress
    Biraz daha uğrasırsam şu AliExpreste uzman olacağım :)
    Sanirim 20 tl iade dogrumu uzman hocam 😀
    Please do not reply to this email/message. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. 
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dear Yasin Sen,

Regarding to your dispute about the order(order id: 8003255379957501 ), we have made the following mediation.

Result:

Refund: TRY 20.00  ,no need to return goods (if there is a refund,normally buyer will receive the refund in 3-20 business days)

Please spare a few minutes to provide feedback on the service I have provided. We strive on improving our performance consistently, and feedback ratings help us evaluate our performance further

Thank you for your cooperation and support, and hope you have a great experience shopping with AliExpress. Your understanding and cooperation will be appreciated.

Best regards,

AliExpress Case Management Team

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kaya0

rkadaşlar mayis 2019 dan sonra ordinary small pocket plus ile kargosu gelen oldu mu? son günlerde durum nasıl? Kazara bu kargo sirketinin bir ürününü seçmişim ürün de 33 dolar.

2 ay bekleyip kargonun kaybolmasi/gelmemesi durumuyla karşılaşmak istemiyorum lütfen bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Satıcıya mesaj attım aradaki fark neyse ekstra ödeyeyim kayıtlı posta ile yolla dedim ama bakalım ne diyecek...

|
    |
    |
    |

Banka kartınız Visa logolu ise ödeme yapamazsınız diye biliyorum. Önceden bu şekildeydi. Şimdi değişti mi bilmiyorum. Maestro logolu banka kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ama kredi kartında böyle bir kısıt yok.
    |
    |
    yildiz123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11 siparişinizin kaçı takipsizdi ve hangi kargo firmalarını seçtiniz?
    |
    |
    vlknmnkse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam vallaha çoğu takipsizdi her firmadan vardı gerçekten bende şaşırdım ekim ayında aldığım herşey kasım ayı içerisinde geldi.

|
    |
    artyom25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: by_siverekli

?

Alıntıları Göster
    Yok mu bilgili bir vatandaş

|
    |

Böyle kaldı benim kargo bu normal mi? Eskiden istanbula gelince hemen işleme alınıyordu. 1 hafta oldu hala işleme alınmadı.
    PTT'yi arasam mı?

Benim de singapurdan 21 kasım girişli ürünüm var.Aynı durumda bekliyor.
    Çinden gelip 29 kasımda giriş yapan bir başka ürünüm ise 1 günde gümrük işleri bitip yaşadığım şehre gönderildi.
    Nasıl bir sistem var çözmek mümkün değil.

|
    |
    Zireael kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11.11 de almıştım 2 haftada kargolandı Türkiye'ye geldi
    1 hafta da istanbuldan evime gelemedi
    |
    |
    jacktorrance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    # Bu ürünü alabilir miyim yasaklı ürün arasında mi?
    # ben buna extra gümrük parası öder miyim?
    # Ödeyeceksem en fazla Ne kadar öderim?
    # Satıcının güvenli olduğunu nasıl anlarım güvensiz satıcı bana ne gibi zarar verir?
    # Ve son olarak sim kart takabilmek için imei kaydı yaptırmak şart sanırım bunu nasıl yaptırabilirim?

Orijinalden alıntı: yagmur2780

Aliexpress den hiç alışveriş yapmadım bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen? Çocuk akıllı saat almak istiyorum hediye olarak alacağım 47 tl ye begendim
    # Bu ürünü alabilir miyim yasaklı ürün arasında mi?
    # ben buna extra gümrük parası öder miyim?
    # Ödeyeceksem en fazla Ne kadar öderim?
    # Satıcının güvenli olduğunu nasıl anlarım güvensiz satıcı bana ne gibi zarar verir?
    # Ve son olarak sim kart takabilmek için imei kaydı yaptırmak şart sanırım bunu nasıl yaptırabilirim?
    Imei kaydının yasal hali 1500 tl oldu.
    Tr den bir akıllı saat bakmak çok daha akılcı olacaktır.

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Çavuş
    56 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

Imei kaydının yasal hali 1500 tl oldu.
    Tr den bir akıllı saat bakmak çok daha akılcı olacaktır.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Hadi ya.. 1500 nedir ya. Teşekkür ederim.

|
    |

Merhaba,
    Arkadaşın dediği gibi yasal yollardan kayıt ettirmek çok maliyetli olur,

Ayrıca sim kart girişi olan bir ürünü posta yolluyla getirtemezsiniz, gümrükten iade olur.
    |
    |
    yagmur2780 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.