Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JorgeSalcedo

11.11de mi band 4 kaç dolardan satıldı hatırlayan var mı?
    19.9 dolara düşmüş diyorlardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Ölücülerin anavatanı donanimhaber bile bu durumdaysa demek ki gerçekten bir şeyler iyi gitmiyor. Yaprak kıpırdamıyor, eskiden ihitiyacımız olmayan şeyi bile ucuz diye alırdık hey gidi günler (gerçi sonradan işe yarardır)
    hayallerimizi kırdılar

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Ölücülerin anavatanı donanimhaber bile bu durumdaysa demek ki gerçekten bir şeyler iyi gitmiyor. Yaprak kıpırdamıyor, eskiden ihitiyacımız olmayan şeyi bile ucuz diye alırdık hey gidi günler (gerçi sonradan işe yarardır)
    hayallerimizi kırdılar

• Takipli takipsiz nasıl oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flonky kullanıcısına yanıt
    kargo seçiminde gözüküyor takip var mı yok mu. small packet economy tarzı olanlar mektup olarak yollanıyor - takipsiz, diğerleri (aliexpress standart, singapur, turkeypost vb.)kargo ve taahhütlü mektup yada kargo olarak yollanıyor - takipli olarak sınıflandırabilirsiniz.
  • Beyler bu aralar hangi kargo seçilmeli aliexpress shipping mi yoksa china post registered mı ?
  • Şu ürünleri 29 kasım cuma günü 174$'a mal edebiliyorum hepsi aynı satıcıdan ne kadar vergi çıkar beyler sizce ?

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 26 Kasım 2019; 13:49:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_siverekli

Akiexpress ten gözlük almayı düşünüyorum, 140 lira tutarı var. Ürün tahmini kaç günde ulaşır? bana kaça patlar vergisiydi, harcıydı falan filan
    ?

• Sirt cantasi aldim 9€ 11.11 den o geldi vergi gumruk gecme bedeli falan odemedim ustelik kargonun sigortasi var. Sizi distopyaya guzel alistirmislar pasa pasa 15 lira odemeye devam.

• helsloot kullanıcısına yanıt
    başın çok ağırır saçların dökülür..bekleme gümrük kaybolma bozuk gelme risklerinden bence tr den al...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

başın çok ağırır saçların dökülür..bekleme gümrük kaybolma bozuk gelme risklerinden bence tr den al...
    Tr'de yok arkadaşım bu ürünler
    ozaman gümrük olarak kimse birşey diyemez gümrük elamanın havasına bağlı fazlada çıkabilir az da ,stressli bir süreç seni bekliyor...yaptıkları şey googleden fiyat araştırmak vergiyi dayamak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Kasım 2019; 14:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Tr'de yok arkadaşım bu ürünler

Alıntıları Göster
    o arkadas parali trollerden dostum aciklama yapma hic blokla gec kafan rahatlasin. Ekmek yoksa pasta yiyin kafasi hic cekilmiyor

• bunun siyasetle ne alakası var aliexpressde 250+ siparişim var ab trolü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-54CA7772D

o arkadas parali trollerden dostum aciklama yapma hic blokla gec kafan rahatlasin. Ekmek yoksa pasta yiyin kafasi hic cekilmiyor

Alıntıları Göster
    Biliyorum Aktrollerden olur kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Biliyorum Aktrollerden olur kendisi

Alıntıları Göster
    iyilik yapanda kabahat sonra bir troll yazmıştı dersin elin gümrüğe gel kağdı gelince.. ürünlerin pahalı olduğu için bir allahın yüksek düzeyli chp kulu yazmışmı sana acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Kasım 2019; 14:27:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

iyilik yapanda kabahat sonra bir troll yazmıştı dersin elin gümrüğe gel kağdı gelince.. ürünlerin pahalı olduğu için bir allahın yüksek düzeyli chp kulu yazmışmı sana acaba?

Alıntıları Göster
    Sen ne iyilik yaptın ki doğru düzgün bilgi vermedin yazdığın şeyleri bizde biliyoruz , bi halttan haberin yok siyaset forumundan kovuldun şimdi saçma sapan konulara mı yazıyorsun

he he kesin kovuldum gir bak istersen, biliyosan ne soruyon kardeşim ozaman kim ne bilcek kesin sana ne vergi çıkçağını, su sıralar vergilerin tamamen oynak olduğunu uğraştırıcı olduğunu sağır sultan biliyor zaten...eminsen uğraşırım dersen al...

öbür ab trolüde hayatında ilk defa aliexpress görmüş canım sömürmeye bakıyor merkel zengin etmiyormuydu bunları, bunların fakir yerinde ne işi var...almanların çerini çöpünü amele işlerini arkasını topladığına eminimde berlinde neyse...ocağına dandik ucuz çin malı çakmak arıyor ab zengini yüksek refahdan uzaya çıkmış belli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Kasım 2019; 14:53:52 >

• S. A. ARKADAŞLAR

Kargom gelmiş bugün fakat o anda evde kimse yokmuş, eşim geldiğinde ptt kargonun kağıdını görmüş, şu ptt şubesinden alın yazıyormuş, gitmiş şubeye. Şubedekiler de burada öyle bi kargonun olmadığını söylemişler.

Kargo takip ten baktığımda " Receive item at collection point for pick-up (Inb)" son işlem bu yazıyor, anlamı nedir..

• tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    pttnin sitesinden koyarsan bilgileri yardımcı oluruz...
  • 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.