Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
33.794
Cevap
1.522
Favori
2.248.538
Tıklama
Giriş
    208 Mesaj

Geçen ay garanti bonus sanal kart ile 3 usd lık bir şey almıştım. Ekstreye dolar olarak yansıtmışlar. Direk usd bakiyesinden borç ödemesini yaptım. 4 ay öncesine kadar işbankası kullanmıştım böyle değildi. O günkü dolar kuru neyse en yüksekten çekip zarar ettiriyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bnmoc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de sizin gibi zarar etme riskinden dolayı istiyorum bunu. Ben denizbank kullanıyorum. Onun da fastpay diye hizmeti var ama bilmiyorum nedir ne değildir. Peki sizin ana hesabınız mı döviz hesaplı yoksa sanal kart hesabınız mı ? Ya da ikisi mi ?
    |
    |
    alimurat07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ana hesabım ve kredi kartım TL, sanal kartta bunlara bağlı. Dolar hesabını dolar alırken uygulamadan açmıştım. Her bankanın işleyişi farklı sanırım, arayıp sormak lazım.
    Otomatik ödeme hesaplarımda usd ve euro da var. Ayrıca ödeme tipinde TL,usd,euro hepsi görünüyor. Değiştirme seçenekleri mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimurat07 -- 30 Ekim 2019; 18:27:43 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: beyaze80

Herkese merhaba. Vergi olayı geldikten sonra son iki takipsiz siparişim gelmedi. 3 ay oldu bundan sonra gelmez de herhalde. Artık siparişlerde mutlaka takipli postayı mı seçmemiz gerekiyor. Takipsizler gelmiyor mu arkadaşlar. Bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
    Bilen yok mu

|
    |

|
    |
    Evet beyler ekim 13'de akilli saatim icin verdigim kayis siparisini bugün teslim aldim. Kayis tam oturmuyor iade etme islemi nasil yapiliyor satici ile mi konusmam gerekiyor...

|
    |

Çok teşekkür ederim ilginiz yardımınız için, yarın gidip bankama soracağım.
    |
    |
    alimurat07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: beyaze80

Bilen yok mu

Alıntıları Göster
    https://track24.net/

sitede sorgulama yaptığınızda ne sonuç çıkıyor. benim uy ile başlayıp az ile biten takipsiz bir kargom yaklaşık 1 aydır data received olarak duruyordu. bugün güncellenmiş, ülkeye varmış görünüyor. bunula birlikte geçen ay takipsiz bir kargom elime ulaşmıştı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Daha önceden sepete eklediğim bazı ürünlerde artık türkiyeye gönderi yok yazıyor sizde gördünüzmü. Sanırım milletin karghosu Türkiyeye gelip sahibine ulaşmayınca anlaşmazlık açıp parayı geri istiyor çinlilerde sanırım bazı ürünlerde bize satış yapmaktan vazgeçtiler.

mağzalar kişisel olarak kapamaya başladı vergi başladığından beri piskopat türkiyeyle uğraşamıycaz diyolar kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Ekim 2019; 15:36:0 >
    |
    |
    anadoluparsı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim.

|
    |

Bu kargo tahmini ne zaman teslim edilir.

|
    |
    AMD Ryzen 3 1300X | MSİ B350M Gaming Pro | MSİ GAMİNG X GTX 1050Ti | GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz | Kingston 240GB A400 SSD | WD Blue 1TB | THERMALTAKE TR2 S 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI | LOGITECH G300s GAMING MOUSE | COOLER MASTER HYPER 212 EVO |
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bri haftadır turkey post...Item arrived to Istanbul. da kaldı ptt uyuyor herhalde....daha kayda alınmadı...
    Benimde 2 gün oldu item arrived to istanbul da kaldı herkes bir kaç güne gelir diyo fakat pek zannetmiyorum kaldı ki sizin bir hafta olmuş hala hareket yok

|
    |

bri haftadır turkey post...Item arrived to Istanbul. da kaldı ptt uyuyor herhalde....daha kayda alınmadı...
    kaç günde bu yazıya geldi acaba ? ilk kez turkeypost ile ürün aldım 2 güncelleme almış gönderi sevk edilmeye hazır yazıyor ingilizce olarak aliex üzerinden takip edilmiyor zaten...birşey anlamadım bu turkey post olayından ben

birkaç günde geliyorda yalnız bizim ptt kanser çuvalları köşeye atıp bekletiyor anlaşılan...gümrük geldiğinden beri kayıtlar çok yavaşladı...
    |
    |
    bsliali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

birkaç günde geliyorda yalnız bizim ptt kanser çuvalları köşeye atıp bekletiyor anlaşılan...gümrük geldiğinden beri kayıtlar çok yavaşladı...
    geçen singapost 9 günde teslim edildi bu ürünü de onunla sipariş ettim ama satıcı singapore post da sorun olduğunu turkey post ile gönderdiğini söyledi bakalım merakla bekliyorum ne zaman gelecek...
    |
    |
    Bundan sonra hangi aşama var ? 6 gündür bu durumda. Normal mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://tr.aliexpress.com/item/4000236317210.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.130920eapSV055&mp=1

160TL'ye geliyor herseye vergi aldiklarindan beri hic birsey alamaz oldum simdi birde buna 200TL vergi cikartirlarsa ne yapicam? benzer siparis veren oldu mu?
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.