Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: araman , Tyres Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 6 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
33.738
Cevap
1.524
Favori
2.244.948
Tıklama
Giriş
    889 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Dentist

Ürün Çin’den Türkiye’ye 4 günde geliyor,düşünün milyarca ürün yollayan Çin’den sadece 4 günde.

Ama 14 gündür gelen ürünü gümrüğe sevk etmiyorlar,demek ki devletin her kademesinde işini bilmeyen birinin torpili ile girmiş binlerce ATM memuru var demekki.
    Alakası yok.

Maalesef ürünün ücretini daha düşük gösterten kişiler yüzünden, gerçek vergi değerini hesaplamak için tüm paketleri tek tek açıyorlar. O yüzden hem ekstra açma bedeli ekliyorlar hem de böyle aylarca süren kuyruk oluşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: nedimvural

Arkadaşlar 4 ay önce kulaklık almıştım şimdi sorguladım pttden böyle diyor yeni geldi bu vergi kısmı Türkiye ye gelmiş i kargo yani?
    Ptr gorevlisi teslimat aninda sizden 12 tl alacak ve ürünü teslim edecek

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Teğmen
    212 Mesaj
    Ptt takip sayfasinin tasarimini degistirmis.

|
    |

Eyvallah kardeşim bakalım...

|
    |
    melodramm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

116 liraya kulaklık aldım, 51 TL vergi çıktı. %20 gümrük, %20 ötv sanırım.
    |
    |
    roser137 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Mayıs 28 de yola çıkan kargodan hala haber yok. Takipsiz yanwen.
    bir hafta kadar önce kayıtlı chine post ile bir sipariş verdim. Son hareket 5 inde. edi received olmadı daha.

Mayıstaki siparişi boşuna beklemeyin benimde vardı iade aldım unuttum sizde unutun takipsiz ürün almıyorum artık.

|
    |
    Chile_Mix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar 1 ekimde urun aldm 9 gun gecti adam kargolamadi. Mesajda iptal edin diyor. Kupon vermisti 29 tl ye 18 tl indirim diye . Iptal edersem kupon bidaha gelmez dimi ? Suan tamamlanmasina 5 gun kaldi yaziyor en karli nasil cikablrm ?

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Benim 60 tl lik paket gümrükten çıkmış 11 tl ile yırttık buda sana kapak olsun damat.
    Ustune azmi yazdirdin nasl oldu ?

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Benim 60 tl lik paket gümrükten çıkmış 11 tl ile yırttık buda sana kapak olsun damat.
    Aman hocam şikayet ederler falan.
    Bak meraklının birisi soruyor üstüne azmı yazdırdın falan.?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Focusstayling

Ustune azmi yazdirdin nasl oldu ?

Alıntıları Göster
    polismisin ?

Orijinalden alıntı: mfselektronik

quote:

digiogi @ 7 Ekim 2019 17:41:26

Memur yolsulluk sınırındaysa asgari ücretli ne sınırında? O zaman asgari ücretliler de hırsızlık yapsın.

Herife bak resmen ptt'de çalışan heriflerin kargoları cebe atmasına destek veriyor.

Ayrıca seviyesizce mesajlarını daha da uzatırsan seninle hesaplaşacağımız yer adalet sarayı olacak. Ona göre mesajını bekliyorum...

Ahanda ptt memuruna hırsız dediğin mesajı kopyaladım görcen sen.

Başka işinmi yok hocam
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Aliexpress ödeme anında kdv'yi kessin devlete yollasın. Bunun kampanyasını ciddi ciddi yapalım yüzde 20 verelim kurtulalım bu eziyetten.
    Hadi başlat kampanyayı bizde rahatlıyalım.
    |
    |

Satıcıya 1 dolar yaz demiştim elektronik ürün değildi büyük ihtimalle anlamamışlardır ne olduğunu.

|
    |
    Focusstayling kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Aliexpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar Listesi

Aliexpress üzerinde Türkiye gönderim seçeneği bulunan mağazaları listeledim. Çok fazla seçenek olmasa da fiyat karşılaştırarak uygun gelirse bekleme süresini azaltabilirsiniz. Genelde Aras Kargo ile 3-7 iş günü içerisinde teslimat seçeneği var. Sanırım 1 tanesinde Turkey Post ile 7-15 iş günü seçeneği vardı.

Ürün çeşitleri 3d yazıcı, bilgisayar ve telefon kulaklığı, araçlar için multi medya seti, araç kameraları şeklinde. Yazıyı hazırlarken yani şuan bu ürünlerde gönderim var. Ama ileride stok bittiği için seçenekler kaldırılabilir. Yorum kısmında iletirseniz güncelleyebilirim.

Araç içi set alacaklara kesinlikle incelemelerini tavsiye ederim. Vergi korkusu olmadan fiyatları Türkiye ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Malum Türkiye gönderimli olduğu için fiyatlar normal halinden daha yüksek. Ama kelepir yakalarsanız kaçırmayın.

Kategorileri Aliexpressin kendi kategori isimlerinden aldım.

https://alisverisforumu.com/aliexpress-turkiye-deposu-olan-magazalar-listesi.html
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

1 adet Nisan ve 1 adet Mayıs siparişim hiç oldu gibi, şuan en hızlı air registered mi singapur post mu?
    Belli olmuyor hocam. bana turkey post daha hızlı gibi geldi. her satıcıda yok
    |
    |
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.