Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALİ de bu sene 11.11 kampanyası yok mu arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığı ürün Azerbaycan postasıyla gelmiş arkadaşlar varsa ne kadar sürede eline ulaştıklarını söyleyebilirler mi?

1 ay önce aldığım ürünü satıcı Yanwen Economic ile göndermiş Yanwen de bu postayı Azerbaycan aracılığıyla göndermeyi uygun bulmuş. (UY......AZ diye bir kod vermişler). Takipsiz olduğu için Azerbaycan post'un sitesinde görünmüyor. PTT takipte de görünmüyor belki gümrüğe girmiştir diye bakmak istediğimde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Arkadaşlar 11.28 tl lik ürüne 14.50 tl vergi ödedim. Bunun bir itiraz yeri varmı.

Bu şekilde hiç bir avantajı kalmıyor Alinin.

Zaten amaç avantajı ortadan kaldırmak, kimi kime şikayet edeceksiniz bu durumda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• haksancan H kullanıcısına yanıt
    16 günde ulaştı.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    ben baya şanssızım o zaman. 1 ay oldu. bu sırada 2 tane china post paketi geldi bundan haber yok.

• Uygulamayı güncelledim 3 dolarlık kupon verdi.

Kupon: 17,58 TL
    Alt limit: 29, 30 TL

İndirimi gümrük vergisi niyetine kullanırız artık. :-/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 24 Ekim 2019; 17:34:28 >
  • zaten amaç yurtdışını bitirip iç piyasayı canlandırmak kriz ortamında, kimi kime şikayet ediyorsunuz bu konuda tüketim delisi olduğumuz içinde baya başarılı olduda çevremde dolu artık aliyi bırakıp n11 gg den alan ,turkish kazıkçı esnaf kazanıyor işte iç piyasa nekadar pahalı kazık olursa olsun bizim milletimiz kafasına koyduysa alır
    son derece başarılı bir girişim yıldırma projesi tebrik ediyorum hükümeti.....esnaflar bu yasadan oldukça memnun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 24 Ekim 2019; 23:14:0 >
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum. Kayda deger bir sey olmayacaksa kuponun tarihi dolmadan siparis vermek lazim.

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt
    Az bile cikmis. Sanirim satici urunun degerini dusuk gostermis.

• haksancan H kullanıcısına yanıt
    Benimde gelmeyen iki siparişim oldu. Türkiye ye ulaşmış gözüküyordu ama bir türlü bana ulaşmadı.

Satıcı ile görüştüm. Para iadesi yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: belgen

sanırım bilinçli şekilde iş yavaşlatıyorlar. maksat milleti bezdirip cari açığa çare bulmak. suriyelilere 40 milyar dolar harcadık derken kimse utanmıyor tabi.

Alıntıları Göster
    Aynı durum bende de söz konusu hocam torbaya eklendi ibaresi yazıldıktan sonra hiç bir giriş yapılmadı kaç gündür. Heriflerin keyfini bekliyoruz. Herhangi bir gümrük ücreti de yazmamışlar.(Satıcı ile konuşmuştum bir şekil yaptı sanırım :D) Bu tarz bir durum yaşamış ürünü sonradan eline ulaşan arkadaşlar ne kadar beklediler acaba ?

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ascorbat -- 25 Ekim 2019; 2:13:48 >

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    hocam ben dün airdots pro 2'nin siparişini geçtim. inşallah sürpriz bi vergi ile karşılaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimarbaz

hocam ben dün airdots pro 2'nin siparişini geçtim. inşallah sürpriz bi vergi ile karşılaşmam.
    satıcıyla konuşmadın mı fiyatı düşük göstersin diye ?
  • gurkanse kullanıcısına yanıt
    yok sadece bi arkadaşın tavsiyesi aksesuar yazsınlar dedi, onu yazdım. ( low price yazdım şimdi, sagol)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimarbaz -- 25 Ekim 2019; 15:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ascorbat

Aynı durum bende de söz konusu hocam torbaya eklendi ibaresi yazıldıktan sonra hiç bir giriş yapılmadı kaç gündür. Heriflerin keyfini bekliyoruz. Herhangi bir gümrük ücreti de yazmamışlar.(Satıcı ile konuşmuştum bir şekil yaptı sanırım :D) Bu tarz bir durum yaşamış ürünü sonradan eline ulaşan arkadaşlar ne kadar beklediler acaba ?

Alıntıları Göster
    24 de gümrüğe giren paketim, aynı gün çıktı.. 3-4 işlemden daha geçerek bursa pimden sonra şubeye aktarıldı..
    Şubede bekliyor şuan, p. tesi gelir veya işim o tarafda bnde gidip alabilirim..
    Aldığınız ürünün vergi işleminde takıldıysa fatura istemek içinde bekletiyor olabilirler..

• Evet arkadaşlar.

6.4 tl.lik ürüne 14.6 tl vergi ödedim.
    Vatana millette hayırlı olsun.

Iyi forumlar...

• Arkadaşlar 4 adet siparişim vardı alixpress'den isim soyisim kısmıı yanlış girmişim teslimat kısmında ama cep numaram doğru sipariş edelide 3-4 Gün oldu akıbeti ne olur bu işin..

• Arkadaşlar 4 adet siparişim vardı alixpress'den isim soyisim kısmıı yanlış girmişim teslimat kısmında ama cep numaram doğru sipariş edelide 3-4 Gün oldu akıbeti ne olur bu işin..

• Merhaba arkadaşlar. Akıllı saat aldım ancak mevcut kayışı afedersiniz "şey" gibi. Diyorum ki Aliexpress'den uyguna kayış alayım ama uzun zamandır bu siteden alışveriş yapmadığım için bir bilene danışmak istedim.

Öncelikle belirtelim...
    Aynısının TR fiyatı: 69TL

Ürün linki burada...https://tr.aliexpress.com/item/32977002791.html

Tanesi 3 dolar desek, TR vergisi de 5tl desek sanırım tanesi ortalama 25tl'ye gelecek. Çin'den sipariş vermek mantıklı mı? Gelmiyor ya da geciktiriyorlar muhabbetleri vardı, son durum nasıl acaba? Saygılar.
  • Alibaba ve DHgate gibi sitelerden toplu mu sipariş verilmek zorunda?Bir adet adet anahtarlık alacaktım ancak açıklamada minumum 450 adet olduğu yazıyor.
    DHgate'de ise 200 adet denilmiş.

https://turkish.alibaba.com/product-detail/custom-metal-snoopy-keychain-with-engraved-60082269151.html?spm=a2700.7724838.2017115.74.360258e2ViH8Nv

https://tr.dhgate.com/product/snoopys-peanut-dog-keychain-keyring-key-cute/420366202.html#s1-1-1;searl|4176880020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 26 Ekim 2019; 2:15:27 >

• 
Sayfa: önceki 16121613161416151616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.