Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.511
Cevap
1.503
Favori
2.880.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deagle06

Tank Yapıcaz diye Milletin Anasını Ağlattılar Paraları Akıttılar Yabancı Firmalara ihale yolu ile tank fabrikası olmayan bir firmaya verdiler onlar almanlara gitti almanlar sana bu teknoloji fabrikamı açamam sana bu milli Teknoloji projemi satamam dedi ihaleyi alan firma Türkiye'ye Ağlayarak Benim FAbrikam yok Dedi Ve Kendi Fabrikamızı Al Kullan Üret ÇAlıştır mantığı ile ihaleyi alan firmaya Hibe Etti yani daha doğru düzgün tank bile üretemiyoruz... Paramızla Rezil Oluyoruz. Kaldı ki posta gelecek yurt dışından ÖLME EŞŞAAM ÖLME. Vatandaşa da bu Parçayı Armağan Ettiler, LEts RocK ( DOPE Die Mother F.cker Die. )

Alıntıları Göster
    Arkadaşım aselsan da çalışıyor bırakmak istiyorum abi diyor neden dedim almanlara satıldı ondan dedi dedim sen işine bak salla olmuyor işte diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Turkeypost gönderilerini de Türkiye'de bekletiyorlar. Edi recieved ten yaklaşık 1 hafta sonra işleme alıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • enja kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım uyanık kelimesini, çünkü uyanıklık yapıp 10-20 sayfa geri gitmek yerine arama motoru kullanmak yerine hazıra konmak istiyorsunuz. Her 10 sayfada bir sırf siz istediniz diye link atmam. Arama motorunu, onu da geçtim forum aramasını kullanamıyorsanız kendiniz bilirsiniz. Ne konu benim ne size yardım etmek zorundayım. Keza diğer üyelere de elimden geldiğince yardım ediyorum. Neyse konu dışına çıkarmayalım başlığı.

• AliExpress'ten 100 lira civarına akıllı saat almayı düşünüyorum. Tahmini olarak ne kadar vergi gelir?

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    damat vergisi sana nasıl bir çağrışım yaptırdı bilemiyorum? aliexpress avukatlığı yapmışsın.
    Ben benim devletimin vergilendirmesini protesto ediyorum.

Senin devlet nerede ve nasıl yaşatıyorsa onu bilemem.

made in (a kind of plant which is unknown)
    Ok. Stand by. Break! Roll in!

şşt sözlüğe bakma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 1 Eylül 2019; 19:36:25 >
  • Benim turkeypost da 5 gündür türkiyede. Hiç kıpırdama yok. Önceden trye girdimi 2 günde geliyordu.

• Hocam turkeypost ile geleceğini nerden anladınız

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    RX"""""""XX kodundaki son XX kısmı gönderinin yollandığı posta servisini belirtiyor. Tr ptt cn chinapost tw tayvan vs. Olarak gidiyor.

• Siz bu tip zihniyetteki insanları boş verin ne deseniz su üstüne çıkmaya da çalışırlar.
    İyilik yap denize at, deyimini esas almak lazım, maalesef yardım etmek zorundaymışız gibi davranmaları daha da üzücü.
    Saygılar.
  • Arkadaşlar, geçen gün letgo dan orjinal mi band 2 bileklik aldım. hem de fiyatı uygundu, sıfırdı. İnsanları suçlamak istemem ama sanki gümrükten mal çekilmiş, ucuza satılıyor gibiydi. Arada çakallar var gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

İkibi buçuk ay önce aldığım ürünü iki aylık süresi dolunca iptal edip paramı geri almıştım. Sadece ne zaman geri gitmiş iade diye tekrar bir bakayım dedim kodu girerek ama ürünün bana gelmeye devam ettiğini hatta gümrüğe sevk edildiğini gördüm. Müşteri hizmetleri de aynısını diyor. Ürününüz kısa süre içinde sizde olacak.23. 29 tl vergi bile çıkartmışlar. Bu nasıl iş anlamadım gitti.
    Şimdi de dağıtıcıya verildi diyor. Bu nasıl oluyor? Üstelik parasını da aldım. Buna 23.29 tl vergi çıkmış (LG G3 anakartı).​Yoksa bunuda mı alsam? :) :) 😂

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Hocam, almak yada almamak sizin bileceğiniz iş, ama alırsanız satıcıyla iletişime geçin, yeni sipariş oluşturun ve yollamamasını isteyin. Aliexpressteki çoğu satıcı ülkemizdeki kendine müslüman vatandaşlardan çok daha dürüst, bırakalım öyle kalsınlar.

• devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam, Ankara'da takılan gümrük mallarını alabileceğiniz il gümrük müdürlüğüne bağlı mağaza bile var. Ama çinden gelen ürünlerin çoğu istanbulda takıldığı için istanbulda satılıyor bu nedenle ne kadar dolu neler var bilemiyorum

• Doğru dersin bunun öteki tarafı da var. Vijdan meselesi tabi ama iade olacak da taa buraya kadar zahmet ettiler boşuna inşallah satıcıya tekrar gider. Şimdi de hakkatten satıcıya ayıp etmiş gibi olduk geri göndererek. Yani onların bir suçu yok. Asıl suç ülkemizde, sisteminde, vergisinde, yönetiminde...​ama ben de bir satıcıya Türkiye'nin bu konusunu anlattım, şikayet ettim kızgınlıktan.

• Arkadaşlar kargom bugün güncelleme aldı ama anlamadım gümrüğe sevkedildi diyor, vergi de gözüküyor. Bu şimdi geliyor mu yoksa geri mi gönderildi.
    Ayrıca bana geleceği kesinleştiğini hangi aşamada anlayabilirim?

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 2 Eylül 2019; 14:50:3 >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Sana geliyor gelmesine de yoksa sende mi iptal ettiydin?

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Hayır iptal etmedim bekliyorum hala.

Ürün gelecek bekleyin birkaç güne gümrükten çıkar

• Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriolet1981 -- 2 Eylül 2019; 15:50:8 >
    Zorla küfür ettirecekler bana adres haftasonu gideceğim ama kargo geçen cumadan beri hareket göstermiyor önceden ilk yaşından itibaren 7 günde gelirdi şimdi ülkede neredeyse 7. Günü halen arrived at destination country yazısında

• 
Sayfa: önceki 15761577157815791580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.