Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.466
Cevap
1.494
Favori
2.876.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geç gelen bir sipariş vardı.Gecen buraya yazdıydım hatta.Geldi ve vergi falan ödemedik.
    Tamamen şans işi demek ki.

Bu arada yeni 4-6 dolarlık kuponlar çıksa da tam zamanı aslında.
  • Aliexpress Ana Konu •

Arkadaşlar şu şekilde ahşap İphone İpad standları arıyorum.Alayım diyeceğim ama pahalıya geliyor.Burada nasıl nereden bulabilir yaptırabilirim bu ürünleri ?
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Hellofax la salla gitsin fax mı kalmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maestrosef M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, döviz kuruna bağlı artış dışında şu da fiyat farkında önemli: birkaç ay önce sanırım hafta süren güzel bir indirim vardı Aliexpress genelinde, o dönemde satın almışsanız şuanki fiyat farkı böyle açıklanabilir.

• poison06 kullanıcısına yanıt
    Vergi çıkmamış direk geliyor ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak istediğim ürün 24 euro görünüyor. İndirim kuponu kullansam 22 euro altına düşse vergi ne üzerinden hesaplanıyor. Yani ürünün orjinal fiyatı üzerinden mi yoksa indirimli halinden mi?
    İşin parasında değilim de gümrükle falan uğraşmak istemiyorum boş yere başımız ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 3 Mayıs 2019; 8:22:15 >
  • Kocaman tüm kargo sorunları diye bölüm var 1000 küsür sayfada defalarca yazılmış hala kargo diye şu ana başlığı kirletiyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Almış olduğum bir ürün gümrükte Ukime girdi 20 gün sonra dün geri iade kararı çıktı iade gönderildi Yazıyor takipte. Ben paramı Aliexpress'ten iade almak için disputeyi şimdimi açmalıyım yoksa beklemem gereken birşey varmı .yanlış birşey yapmamak için sizlere danışayım dedim. Normal 60 gün dolmasınada 15 gün kaldı şu an. Sorum ile rahatsız ettiysem özür dilerim. İyi günler.
  • Yorum Ca Y kullanıcısına yanıt
    Şimdi de açabilirsin ama sürenin bitmesi beklenecek ondan sonra dispute değerlendirilecek. Sürenin bitmesini bekleyip 1-2 gün kala dispute açman daha sağlıklı olur.

• sgkhn01 kullanıcısına yanıt
    En dogrusu beklemek dogru söylediniz , çok teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar, AliExpress ten kulaklık aldım, kupon ile birlikte yaklaşık 20 dolara, satıcı bana paketin üzerine 7 dolar yazacağını söyledi, kulaklık ukim e girmiş, gümrük sunum ücreti dışında toplam 31 TL vergi çıkmış, bu şartlarda ürün 22 Euro yu geçmiyor, neye göre verdi çıkartmışlar, buna nasıl itiraz edebilirim?

• Merhaba arkadaşlar. Ödeme kısmına geldiğimde daha önce hem Türkiye'de hem de Aliexpress'te kullandığım World sanal kart numaramı yazınca "Girilen kart numarası geçersiz." diyor ve ödemeyi yapmama izin vermiyor. Başka bir kart ile de denedim aynı sorun oldu. Bu sorunu yaşayan var mı?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • Bende aynı sorunu yaşadım ve bu nedenle alışveriş yapamamıştim.
    Önceki sayfalarda bir arkadas ta aynı sorunu yaşamış ve çözümü bulmuş. Ben denemedim. Sen dene belki faydası olur. Mesaj linki aşağıdadır.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138043552

• ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Diğer ödeme seçenekleri yapınca oldu. Çok teşekkürler.
  • Merhabalar
    AliExpress kuponu takip edebileceğimiz bir site var mı?

Neredeyse her ay alışveriş yapıyorum. Kuponlar iyi oluyor 😊

• Merhaba arkadaşlar.

Eşim, çocuklar için hediye oyuncaklar almıştı ama fiyatının gümrük sınırını geçtiği fark etmemiş. Haliyle koli gümrüğe takılmış. Ukim'den mesaj geldi, şöyle diyor:

"Adınıza yurt dışından xxx barkod numarası ile bir adet koli gelmiş olup gümrük muayenesinden geçeceğinden ambarımıza alınmıştır. Kolinin merkezimizde bekleme süresi 7 gün olup bu süre içinde bizzat aşağıda belirtilen adrese gelmeniz gerekmektedir. Aksi hâlde koli yurt dışına iade edilecektir."

Ürünü bizzat gidip alma şansım yok. O zaman koli illa geri mi döner?

Eğer dönerse ürünün ücretini iade alabilir miyiz? Bunun için ne yapmam gerekir.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sturkyilmaz

Merhaba arkadaşlar.

Eşim, çocuklar için hediye oyuncaklar almıştı ama fiyatının gümrük sınırını geçtiği fark etmemiş. Haliyle koli gümrüğe takılmış. Ukim'den mesaj geldi, şöyle diyor:

"Adınıza yurt dışından xxx barkod numarası ile bir adet koli gelmiş olup gümrük muayenesinden geçeceğinden ambarımıza alınmıştır. Kolinin merkezimizde bekleme süresi 7 gün olup bu süre içinde bizzat aşağıda belirtilen adrese gelmeniz gerekmektedir. Aksi hâlde koli yurt dışına iade edilecektir."

Ürünü bizzat gidip alma şansım yok. O zaman koli illa geri mi döner?

Eğer dönerse ürünün ücretini iade alabilir miyiz? Bunun için ne yapmam gerekir.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Satıcıya yazarsanız bir ihtimal iade eder oda tamamı olmaz (satıcı üstelerse tamamını bile iade etmeyebilir)

Ya ödeyeyip gümrük masraflarını alıcaksınız yada ödediğiniz tutarın bir kısmından feragat ediceksiniz
  • 35 dolara 5 dolarlık kupon
    quote:

https://sale.aliexpress.com/country@TR/tr/__pc/New_Fashion_Arrivals.htm

15 dolara 2 dolar
    quote:

https://sale.aliexpress.com/country@TR/__pc/20190506_Fashion_Festival_WOMEN_CLOTHING.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 6 Mayıs 2019; 16:6:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

35 dolara 5 dolarlık kupon
    quote:

https://sale.aliexpress.com/country@TR/tr/__pc/New_Fashion_Arrivals.htm

15 dolara 2 dolar
    quote:

https://sale.aliexpress.com/country@TR/__pc/20190506_Fashion_Festival_WOMEN_CLOTHING.htm
    Hesap başına tek 1 kupon alınabiliyor...
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Ben iki kuponu da aldım.

Aliexpress Ana Konu •
  • 
Sayfa: önceki 15041505150615071508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.