Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkan1439

sağol hocam cevap için.etrafta hiç temiz tel kalmadı :)) j7 alasım var o derece artık
    Mobil Tarayıcıdan pc sürümünü deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    ip değiştirmek lazım oluyor kredi kartından çakmazsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    ip değiştirmek lazım oluyor kredi kartından çakmazsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg v10 anakart alacağım 62 dolar ne kadar gümrük vergisi cıkar %20 mi %20+%20 mi
    daha önce tel anakartı alan oldumu
  • Android box aldım 180 lira Satıcı 20 dolar yazmış üzerine 85 lira vergi çıktı, 80 gümrük vergisi 5 lira açma kapama..

• sami S kullanıcısına yanıt
    %20 ya da daha az, ama paketin üzerine gerçek ücretini yazmasını rica edin ki başınız ağrımasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,

2 ay öncesine kadar aliexpress de alipay ödeme sistemine üye olmadan VISA kredi kart no sunu girerek alışveriş yapıyordum. Şu anda ne olduysa, aynı kredi kart, artık 45 ile başlayan VISA kredi kartımı kabul etmiyor. Geçersiz kart diyor.
    Bazı sebeplerden ötürü alipay' e üye olmak istemiyorum.

Bankamla görüştüm, hiç bir problem olmadığını söylüyorlar, aynı kartla başka yabancı sitelerle alışveriş yapabiliyorum.

Zaten aliexpress ödeme sayfasına girdiğimde de bir anormallik var, kart başlığı altında gösterilen amblemler de VISA amblemi kaldırılmış. Eskiden bu amblem vardı.

Aliexpress' e sorduğumda kendileri bile şaşırdılar, şu anda inceliyorlar, sonra cevap verecekler.

Bu VISA kredi kart ile alışveriş yapamama sorununu bir tek ben mi yaşıyorum arkadaşlar ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 25 Nisan 2019; 14:3:58 >
  • kayamtky K kullanıcısına yanıt
    Visaların hepsi 4 ile başlıyor hocam ilk iki haneyi vermenize gerek yok keza sonraki 5 hane banka kodu. Visa kredi kartıyla daha dün alışveriş haptım hiçbir sıkıntı yoktu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İstanbul UKİM'den bir işleme tabi tutulmadan çıkan kargom 1 haftadır Trabzon'daydı. Bugün güncellenmiş "Trabzon P.İ.D.M. - Gümrükten çıktı" ibaresi ile, 5,2 TL ücret de eklenmiş.
    Yani İstanbul'dan kaçsa bile taşrada yakalıyorlar, o haraç her türlü kesilecek demek ki. En azından gümrük vergisi çıkmadı.
  • takipsiz siparişlerim patır patır geldi takiplilerden hiç ses yok çıldıracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

Visaların hepsi 4 ile başlıyor hocam ilk iki haneyi vermenize gerek yok keza sonraki 5 hane banka kodu. Visa kredi kartıyla daha dün alışveriş haptım hiçbir sıkıntı yoktu.
    Sorun çözüldü.

yaklaşık 2-3 aydır aliexpress' den alışveriş yapmıyordum. Bu 3 ay içinde ödeme sayfası tasarımı değişmiş.
    kredi kart seçeneklerinden diğer ödeme yöntemleri ni seçtikten sonra bilgileri girmemiz gerekiyormuş.

Eskiden bu seçeneği seçmeden direk kart numarasını giriyorduk. Kafam eski tasarım da kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 25 Nisan 2019; 18:54:53 >
  • Takipli kargom PTT şubesinde kayboldu, sitede onay süresi dolup otomatik onay olduktan sonra dispute açabiliyoruz değil mi?

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Evet onay süresi dolduktan sonra 15 gün içerisinde tartışma açılabiliyor.

• CapsLockTR kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, sağ olun cevap için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Jonathan Hemlock

takipsiz siparişlerim patır patır geldi takiplilerden hiç ses yok çıldıracağım
    Aynı durum bende de var. Aynı tarihte sipariş verdiğim takipsiz kargolar geldi, takipliler ayın 15 inden beri havada bir türlü yere inemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mserkanturkel

Tvbox giriş yaptı bakalım vergi çıkacakmı :)

ürün bu:https://www.aliexpress.com/item/32905777399.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16534c4dzhRkEO
    Tvbox geldi hiç bir şekilde vergi ödemedim.

• Ürünler gelmiyor bu ara üçüncü Dispute açtım. Kargolar da sizde problem yaşıyor musunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mserkanturkel

Tvbox geldi hiç bir şekilde vergi ödemedim.

Alıntıları Göster
    Şanslısın. %40 vergi + 5,2 TL ödeyen çok sayıda insan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandMasterTurks

Ürünler gelmiyor bu ara üçüncü Dispute açtım. Kargolar da sizde problem yaşıyor musunuz..
    takipsiz alıyorsam belirtilen tarih bitmeye yakın adama mesaj atıyorum, 1 kere uzatıyor.. sonra tekrar dolduğunda msj atıyorum bi kere daha uzatıyor.. baktım gelmedi. dispute açıp anlatıyorum derdimi.. bazen %50 iade alıyorum. adamın ürünü de gitmiş oluyor sonuçta. adamın yaklaşımına göre..

daha dün bir takipli kargom geldi. takipsizler ne zaman gelir belirsiz, daha tr ye giriş yapmamışlar..
  • bu ara çok ağır kargolar normalde 15-20 güne geliyordu siparişler hatta 10-12 günde geldiği bile oluyordu bu aralar 1 aydan önce gelemiyor
  • 
Sayfa: önceki 15021503150415051506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.