Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
33.102
Cevap
1.534
Favori
2.218.530
Tıklama
Giriş
    195 Mesaj

Yalan yok uyaniklik yapacamda , elimdeki butun kartlari denedim simdi onlari kaydetmis midir sisteme!?

Arti sizin ordaki gibi mah sok olayi yok bizim burda direk cadde uzerinde evler yani tek isim tek ev no. O yuzden kelimleri degistersem paket hic gelmez bana. Postaci bulmaz adresi.

O yuzden eger kartlari sisteme kaydetmediyse , kaynananin adresini yazim bu sefer!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Powerbank almaya karar verdim Baseus alıyım diye düşündüm yorumları falan da iyi bayağı da sipariş almışlar ama bunun iki tane satıcısı varmış biri Baseus Official Store diğeri Baseus OfficialFlagShip Store, bir de şarj kablosuyla birilkte alıcam yalnız karar veremedim bu ikisi arasında ne fark var, Flagshipte kablo + powerbank 113 TL oluyor kuponla 97 TL'ye iniyor, diğer sadece official yazanda kupon kullanamıyorum ama fiyat 93 TL oluyor, 4 TL'sinde değilimde aradaki fark ne sıkıntı çıksa hangisiyle iletişim iyi olur bilemedim. Powerbankte şu:

Official olan: (1500 küsür geri bildirim var)
    https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-10000-mAh-G-Bankas-Xiaomi-Samsung-iPhone-Huawei-Powerbank-Ta-nabilir-Mini-ift-USB-arj/32919832772.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.263.3c2d3c00K4O87u

OfficialFlagShip olan: (11 bin küsür geri bildirim var)
    https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-10000-mAh-G-Bankas-Ta-nabilir-arj-Powerbank-10000-Ince-Poverbank-harici-pil-Paketi-arj/32905739073.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.270.3c2d3c00K4O87u
    |
    |

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Valla nasıl kudurdum şimdi ambargo koyacak aliexpress senin oyun yüzünden..

Çoluk çocukla muhattap olmuyorum az ötede oyna..
    Takipsiz yollanan kargoları teslim almazsan geri de gitmediğine göre ne yaparlar dersin? Birden fazla aynı durum söz konusu olursa satıcı ilgili ülkeye satışa kapatır ürünü. Cahil çocuk.. Adamlar belki bu yüzden siparişi iptal etti kargolama süresi 60 gün yazıyordu belli ki takipsiz yollanacaktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 31 Mart 2019; 13:52:11 >

Aliexpress 1 ay pahasına olsa beklediğimiz ürünlerin en güzel sitesi.

arkadaşlar bu konuda hiç bilgim yok ve şuan araştıracak pek zamanım da yok o yüzden özür dileyerek bilen arkadaşlara sormak istiyorum, bu kupon olayını anlamıyorum pek ve nasıl kullanırız, ayrıca bu bakiye nedir ve ne işe yarar 2 cümleyle açıklayabilir misiniz rica etsem
    https://i.hizliresim.com/Ba5Np9.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rmantik -- 31 Mart 2019; 14:51:32 >
    |
    |

senin yaşının iki katı kadar sipariş geçmişimdir yurtdışı sitelerden..birkere bile sorun yaşamadım..takipsiz kargoyu menşei ülkeden çıkana kadar takip edersin..sonrası muamma..gelirse gelir yoksa para iadesi alırsın dispute açıp..aliexpress bu konuda mağdur etmiyor..sen işi bilmiyorsan öğren öyle aşık at benimle..
    |
    |
    RElS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen, atıyorum 9 siparişim geldi, 1i gelmedi. onu da para iadesi yapmışlardı. o yüzden seviyorum aliexpressi.

|
    |
    Makale_Helvetia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: farego

Böylelikle oy verirken bakanın açıklamalarını göz önünde bulundurarak da kadar verdim.

Aliexpress 1 ay pahasına olsa beklediğimiz ürünlerin en güzel sitesi.
    Aynen bende o mantıkla oy verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

konuşmak için konuşuyorlar işte fikri yok zikri var..
    |
    |
    0rmantik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nisanda ne indirimi var ?
    |
    |
    mikailc78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

her zaman gümrüğe sunulmuyor aldığın her ürün öyle olsa çoğu kişi batar başta ben 40-30 tane sipariş veriyorum 2 ayda bir.
    |
    |
    sioux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selam, kupon bozdurma nerde ve ne işe yarıyor kısaca anlatır mısınız? mesela üyelere özel bölümünden 50 jeton karşılığı 12dolar satın aldım diyelim bu kuponun tamamını nasıl kullanabilirim? ve ya limiti var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mckrop

Arkadaşlar selam, kupon bozdurma nerde ve ne işe yarıyor kısaca anlatır mısınız? mesela üyelere özel bölümünden 50 jeton karşılığı 12dolar satın aldım diyelim bu kuponun tamamını nasıl kullanabilirim? ve ya limiti var mı?
    bunu ben de bilmiyorum ve açıklayan da olmadı.

|
    |
    |
    |
    arkadaşlar gümrük vergisi ile ilgili yeni yaptırımlardan sonra hiç siparişim olmadı. geçmiş sayfalara göz atacak zamanım çok yok acaba bu ürün için ne kadar vergi öderim. Teşekkürler şimdiden (kargosu ücretli ona dikkat)

https://tr.aliexpress.com/item/HDMI-DVI-VGA-LCD-Controller-Board-Converter-Kit-for-1440X900-LP171WP4-TL-B5/32826832864.html?spm=a2g10.10010108.1000016.1.1f72185fnWzvXl&isOrigTitle=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 1 Nisan 2019; 21:17:31 >

Şafak aydınlattığında hançerin ucunu, 3 Kral geçidi göstericek.

• Binbaşı
    1268 Mesaj

Bunu kimse bilemez kardeşim eğer gümrükte tanıdığı yoksa ben kırılmaz cam kılıf defalarca kez aldim 3~5 tl ye ilk kez vergi çıktı daha sonra onlarca farklı siparişim oldu farklı fiyatlarda hiç vergi gelmedi misal 22€ altında geçen ay siparişim oldu hem 38 tl gümrük vergisi hemde 5.20 tl sunum ücreti çıktı dedigim gibi burada şu ürüne bu kadar su kadar vergi çıkar diyemeyiz iki kişi aynı ürünü alda bile birisine çıkıp diğerine çıkmayabiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaand12@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Redmi Note 4
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Binbaşı
    1516 Mesaj

hocam vergi çıkmazsa sorun yok zaten ben sadece çıkarsa ne kadar çıkar diye merak ediyorum. bilginiz var mı acaba
    |
    |
    01halil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şafak aydınlattığında hançerin ucunu, 3 Kral geçidi göstericek.

• Yarbay
    2895 Mesaj

Hocam o kanun henüz resmi olarak yayınlanmadı. O muhabbetten sonra bir sürü ürün aldım telefon koruyucu , batarya, şarj adaptörü saat kordonu filan hepsi sorunsuz geldi. O beş telelik ödeme gelen üründen şüphe edilir gümrüğe sunulursa alınıyor. Geçen sene 20 dolara akıllı saat almıştım çinden onu gümrüğe sunmuştular hatta bemden ödeme bilgilerini filan istediler mail ile göndermiştim o üründe 5 küsür gümrüğe sunma ücreti çıkmıştı 22 dolar altında olduğundan vergi almamıştılar. Ama bundan bir kaç ay evvel şarj cihazını gümrüğe sunmuşlar ondan 5 küsür gümrüğe sunma ücreti aldılar. Anlayacağın biraz şans işi.

|
    |
    kaand12@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birde kulak içi kulaklık alacağım 4-5 dolar civarı. Onun için de önerisi olan yazarsa sevinirim.

SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.