Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14991500150115021503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gündüz ışığı toplayıp gece ışık saçan ufak cam tüplerden vardı bir ara neydi onların adı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • falcon57 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum. Her yerde var aliexpress de bile ucuz bulabilirsin Google de oral b başlık olarak bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon57

Merhaba, bu diş fırçalarını aldım da.
    Bunlara uyan başlık var mı? Hiç alan kullanan var mı?

Hocam ben buradan almıştım başlıklar çok hoşuma gitti kullanmadan önce sağlık açısından her ihtimale karşı biraz sirkeli suda beklettim. Gayet güzel başlıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trityum tüplerden mi bahsediyorsun acaba onlar ışık olmasada belli bir yıl ışıma yapabiliyor. Satılanlar çok küçük oluyor pahalı birşey...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Hocam ben buradan almıştım başlıklar çok hoşuma gitti kullanmadan önce sağlık açısından her ihtimale karşı biraz sirkeli suda beklettim. Gayet güzel başlıklar

Alıntıları Göster
    Pardon linkini koymamışım
    https://s.click.aliexpress.com/e/ROUdeqy

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de var tabi 2 tanesi 30 35 TL arası..
    Alide var mı? Alıpta kullanan var mı diye sormak istedim.
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Başlıkları nereden aldınız linki paylaşır mısınız?
  • sessiz4154 S kullanıcısına yanıt
    Bu fırçaya uyumlu Ali'de uygun başlık var mı onu arıyorum..
    Fiyat farkı yok ise Türkiye'de alacağım.
    Kastım bu idi..
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Linkte anasayfa çıkıyor sadece..
    Fırça başlığı çıkmıyor
  • falcon57 kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/item/-/32601450874.html

Ben de fırça çıktı hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, umarım uyumludur
    Teşekkürler
  • aliexpres sitesinden alışveriş tecrübesi olan arkadaşlara bikaç sorun olacak.
    1- 60 dolara tv box satın aldım muhtemelen gümrüğe takılacak. yorumları okuduğumda farklı kesintiler oluyor 50 tl yada 160 tl gibi. gümrükte olan ürünü almak zorunda mıyım, ürün geri döndüğünde iade alabiliyor muyum.
    2- ürün takipli olarak gönderildi fakat 20 gündür menşe ülkesinden yola çıktı yazıyor başkada hareket görünmüyor. bu ürüne iki hafta daha bekleyip dispute açsam ve iade alsam, ürün ise daha sonra elime geçse süreç nasıl işleyecek. geri göndersem kargosu ürünün fiyatını geçer, parasını ödemek istesem nasıl anlaşacam satıcısıyla..
  • Arkadaşlar bu son vergi durumları noldu bi kaç ürün sipariş etmem gerekiyor bi tanesini söyledim 35tl'lik şuanda da 140tl lik birşey sipariş vermek istiyorum ne kadar vergi öderim son durum nedir?

• Leeu kullanıcısına yanıt
    artık her şey şans hocam. en az 5 lira. bugün bi arkadaş a 77 yazmışlar gümrük ücreti. 72 + 5.

19 dolar a aldığı şeye.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    ne yapmak lazım peki satıcıya konusup 1 dolarmı yazdırtalım üstüne nasıl atlatabiliriz bu işi

hocam artık düşük kargo yazdırmamız da bi anlam ifade etmiyor, şans işi artık. :) gümrük yetkilileri paketi açıp değer tespiti yapıyorlar. şansımıza artık.
    Hocam 2 hoparlör aldım.İkisi de şubede bekliyor daha alamadım.Birisi için kutuya 3 dolar falan yaz dedim.62 lira vergili geldi.
    Diğeri için bişey demedim 5 lira vergi çıktı.
    Bence düşük yazdırınca daha fazla şüphe çekiyor.

• jacktorrance J kullanıcısına yanıt
    Ne diyosun ya bende dayanamadım söyledim siparişi 18 dolar civarıydı kulaklık inşallah öyle bişey olmaz ne iş açtılar başımıza ya olaya bak

• Benim ürünüm 70 günü geçti ve paramı alamıyorum yardımcı olacak varmı nasıl bir inattır bu paranızı iade edecez diyor firma biraz daha bekleyiin diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Diapute actim aliexpresin yazdigi bu;

Para iadesi talebine bakıp siz ve satıcı tarafından sağlanan bilgilere göre adil bir karar vereceğiz. Sorun ayrıntıları sayfasında bulabileceğiniz bir çözüm önereceğiz. Daha fazla bilgi için lütfen e-posta gelen kutunuzdaki 'AliExpress' Karar Ayrıntılarını' kontrol edin. Biz bu vakayı araştırırken, siz satıcı ile iletişim kurabilir veya 'Yeni Bir Teklif Ekleyerek', 'Kabul Ederek' (Alıcının veya AliExpress'in teklifini), 'Kanıt Yükleyerek' veya 'Düzenleyerek' (teklifteki sorumları değiştirerek) sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz. 19 Nisan 2019 , Müzakere Bitmiş Tahmini zaman.

• Diye diye dilimde tüy bitti. 22 Euro altı siparişlerinize vergi gelirse CİMERE şikayet edin!!!!!!!!!!

• 
Sayfa: önceki 14991500150115021503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.