Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14641465146614671468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde 20 tl lik urun gumruge gitti yandik simdiden halimiz harap başakşehir berbat kafasina gire işlem yapıyor başakşehir de hic bi sekilde ulaşamıyorsunuz okadar aradim ulasamadim son care ankarayi aradim bilgi verdiler ve yasanin cikmadigini vs belirttiler supheli ürünlere ukime sevkedilir 22 usd altina vergi alamazlar dedi ama gumruge sunma ucreti alirlar dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • neslihanyaman kullanıcısına yanıt
    şüpelendikleri ürün için ukime sevk etmelerini anlarım. burda sorun yok . ama xr veya diğer görüntüleme sistemleri ile paket içeriğini iyi kötü görmüyorlar mı da şüpheli paket ayagına ukim e sevk ediyorlar. yapılan işgüzarlık kesinlikle . sonrada
    '' pardon yanılmışız sizin paket şüpeli değil içinde iki küçük kablo varmış ama siz şu ukime git gel parasını ödeyin hele ''diyecekler
    şu da olabilir nabız yoklama adına yada gelecek yasaya hazırlık için ufaktan ufaktan kurban seçiyor olabilirler.
  • hacı. H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum bizi caydirmaya calisiyorlar

• Bu üründen kullanan varmı yardimci olabilirmi Aliexpress Ana Konu •

• Pil yesil isareti dolu gösteriyor ama boş Aliexpress Ana Konu •

• Ürün bugün elime ulaştı ama anlamıyorum 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı.

yazdıklarımdan pr veya viral reklam çıkarımı yapmanızı ayakta alkışlıyorum. üç beş mesaj yukarıda takip numaramı bile verdim açıklamamda da 2 dolarlık şarj kablolarına 5,2 tl ücret çıkarttıklarını yazdım hatta ekran görüntüsü attım. yazımın sonunda parantez içinde ünlem koydum (!) bu şekilde. bunun anlamını biliyor musunuz da , mağaza sahibi olmaya kadar işi getirdiniz. velevki mağazam var bundan size ne ? bur da her hangi bir ürünün adını verdim mi? ironi yaparak n11 ve gg gibi türkiyenin en büyük alış veriş sitelerine gönderme yaptım .daha kanun yasa çıkmadan bu şekilde ücretler kesilmesini eleştirmemin neresini anlamadınız çok merak ediyorum.
    şimdi bu sitelerden benim mağazamı bulunuz.
    Mağaza sahibi konusunda ironi yaptım.

Yani giderim yerli satıcan alırım daha iyi diyorsun ve bunu bir kaç postunda da hep tekrarlamışsın.

Yani burada AliExpress'i karşına almış oluyorsun. Biz de isteriz ama orada çeşit çok, hem de ucuz. Sırf 1 ay bekleme pahasına sipariş veriyoruz

Yerli yerli diye dillendire dillendire nelerle uğraşıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cep telefonu kılıfından , vergi adı altında 5,2 Tl aldılar.
    Komedi devam!! Çok güzel!!!
  • farego kullanıcısına yanıt
    Değerli forumdaşım , anacım polemik yapmak değil. Bu durumdan hepimiz rahatsızız . Yerli yerli diye dillendirmiyorum . Öyle olsaydı AE ,bangood ,gearbest ,Wish den alış veriş yapmam ebayı hiç saymıyorum bile . Kızdığım nokta eleştirileriniz yersiz ve suçlayıcı şekilde olmasıdır. Formun anacı ortak sorunları kolay ve net çözümler üremektir . Buna odaklanırsak daha verimli sonuçlar alacağımız kesindir . Selemetle sağlıcakla kalın.

• mattmurdock kullanıcısına yanıt
    Bugün hb den aldığım ürünü almak için postaneye gittim . Takipsiz kargomun takipli olarak tanımlandığını ve 5,2₺ lik masraf çıkarttıklarını söyledim . İlk başta inanmadı bana takip numarasını verdim .
    Allah Allah nasıl böyle olmuş yau dedi eleman . Acaba bundan sonra takipsiz kargoları bu şekilde takipli statüsüne mi alacaklar acaba
    dedi.
    Velhasıl daha kimse ne olduğunu bilmiyor . Umarım biran önce çözülür . Bu arada kargonun bulunduğum ile doğru yola çıktığını öğrenmiş oldum

• Bence sikayet olusturalim yasalasmadan ucuz urunlere ukime sevedildigi için para alınıyor her 5 üründen birinde ukim mevzusu var herkezin

• quote:

Orijinalden alıntı: neslihanyaman

Bence sikayet olusturalim yasalasmadan ucuz urunlere ukime sevedildigi için para alınıyor her 5 üründen birinde ukim mevzusu var herkezin
    kimi kime ? neyi nereye ? son vermiş olduğum siparişleri alır almaz
    aramex yada dhl ile ürün getirmeye devam edeceğim vergisini de veririz en azından zamanında gelir ürünler
  • musicalite kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl yapıyorsunuz fazla ücret almiyorlarmi onlar bilgi verirmisiniz borde hangi siteyi kullanıyorsunuz alışveriş icin

• Arkadaşlar ürünüm kayıp ptt geliyor tam dagitoma cikacak urun kayıp 4 gündür bulmamislar soruşturma baslatmislar benim urun ve para nasil olacak şimdi Aliexpress Ana Konu •

ben site kullanmıyorum ben wechat üzerinden işlerimi hallediyorum benim ihtiyacım olan herşey wechatte :))

çindende hangi kargo şirketi ile gönderilmesini ben seçiyorum daha önce dhl aramex vs hepsini kullandım hepsinde sorun yaşadım ama ptt de onları aratmamaya başladı ve zaman olarak onlardan çok ama çok yavaş o yüzden fazla verip en azından zamandan kar ederim belki oda %100 değil yani.....
    bence sarıyer posta dağıtıma bizzat giderek sorunu çözebilirsiniz , eğer vaktiniz varsa.
  • Yok posta yok kayıp tutanak tutuldu

• ilginc bir durum

• AğlayacaksanOynamayalım A kullanıcısına yanıt
    Ugreen Alın derim daha kaliteli
  • 
Sayfa: önceki 14641465146614671468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.