Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.876.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Yeni sekme açınca yapıyo onu. Bence de can sıkıcı bi durum.
    bende yeni sekme açmadan doğrulama istiyor, ürün arama listeleme sayfasında alta sayfa numaralarına tıkladığımda her geçtiğim sayfada 4 haneli doğrulama istiyor, siteyi araştırdım durumu yazıp kaldırılmasını isteyeceğim böyle bir yer bulamadım, 3 yıldır ali ekspress kullanıyorum 1 haftada siteden soğudum,
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Son zamanlarda bir şeyler yapıyorlar sanırım Ali ex de, çünkü sık sık 404 hatası da veriyor. Diğer arkadaşlarda böyle bir şeyler farketmişlerdir eminim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fako38 kullanıcısına yanıt
    Takip numaraları farklı verilmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_janti -- 23 Mayıs 2018; 0:46:11 >
  • by_janti kullanıcısına yanıt
    Ama beş farklı satıcı hepsi de mi yanlis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fako38 kullanıcısına yanıt
    Benzer bir sorunu bende yaşadım. Lojistik şirketiyle alakalı bir durum olduğunu söylediler. Satıcı ile görüşürseniz sorun çözüme kavuşur.
  • Aliexpress in tadı kaçtı iyice. Hem doların artması hem de eskisine göre kargoların teslimat sürelerinin bariz şekilde uzaması iyice soğuttu beni. Takipliler bile 25 günü geçiyor neredeyse. Son 6 parça ufak tefek siparişim var. Onları da verdiğime pişman oldum. Türkiye de aşağı yukarı aynı fiyata geliyor kupon banka kampanyaları ile. Bundan sonra ancak toplu olarak gearbestten sipariş veririm herhalde. En azından 9-10 parça ürün sipariş verince 1 dolar takipli kargo ücreti ödüyorsun hepsi bşr seferde takipli geliyor.

• Arkadaşlar pc için xbox one s gamepad almak istiyorum.Tavsiye edeceğiniz bir satıcı var mı ?

• by_janti kullanıcısına yanıt
    takipsiz kargolar son 6+ aydır filan uc cn ile başlıyor bilip bilmeden sallama...sistem değişti..China Post Ordinary Small Packet Plus uc cn artık...
    bugün uc cn li son kargomda geldi 55 gün filan sürdü aynı uçaktaysa gelmeyenlerinde gelebilir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Mayıs 2018; 20:54:54 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Hocam aman ne yaptınız. Ben yanlış bilgi verildiğini ve kargosunu soran arkadaşa bilgi vermek amaçlı kargosunun durumuna bakıp cevap yazdım az önce benim mesajımı silmiş adminlerden biri ama o hatalı bilgi veren arkadaşın mesajını silmemişler. Artık kim den torpili varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Mayıs 2018; 21:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Hocam aman ne yaptınız. Ben yanlış bilgi verildiğini ve kargosunu soran arkadaşa bilgi vermek amaçlı kargosunun durumuna bakıp cevap yazdım az önce benim mesajımı silmiş adminlerden biri ama o hatalı bilgi veren arkadaşın mesajını silmemişler. Artık kim den torpili varsa.
    Hocam Turkey Post ile kargoya verilen ürünün takip kodu neyle başlar? Kaç günde gelir Türkiye'ye kargoya verildikten sonra?
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Ben hiç Turkey Post ile almadım daha doğrusu şöyle benim ürün aldığım satıcılar da Turkey Post diye bir seçenek hiç olmadı o sebeple bu konuda bilgim yok.
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    Rx......tr biter teslimatı 5 gün ila 30 gün arasında şansınsa kalmış...
  • Aliexpress ürün tavsiyeleri elbiseler. Hep elektronil olacak değil ya 😊
    https://www.listeler.net/aliexspress-urun-tavsiyeleri-moda-2018/

• Dolar 4.85 olmuş artık aliexpressten ürün de alınmaz
  • arkadaşlar merhaba, instagram üzerinden satış yapıyorum sayfayı live tutmak istiyoruz bu yüzden hem gün içerisinde kısa videolar çekerken bizi yarı yolda bırakmayacak hem de geçerli kalitede fotoğraf çekebilecek uygun fiyatlı aksiyon kamerası arıyorum. bildiğiniz model varsa paylaşırsanız benimle çok sevinirim.
  • Kablosuz kulaklık önerisi olan var mı? Airpods tarzı bir kulaklık arıyorum bütçe en fazla 70-80 lira.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 dolar olmuş 5 TL. artık ürün falan alınmaz yurtdışından.

• Bu konu yeni sahibini aramaktadır. Konu ile ilgilenebilecek yeni sahibi olmak isteyen arkadaşlar bana ÖM(PM) yolu ile iletişime geçebilirler.
  • Arkadaşlar tartışma açmak istiyorum ama açamıyorum. Ürün adreste bulunamadım diye geri gönderilmiş ve şuan dönüş yolunda. Ne yapmalıyım. Purchase protection will end 4 days diyor. 4 gün sonra ne olacak? Yardımcı olur musunuz
    Aliexpress Ana Konu •
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Verip Nam Alırız -- 23 Mayıs 2018; 22:27:18 >
  • AliExpress Tr için bitti Allah rahmet eylesin
    Yurtiçinde de Tüketimi minimuma indirmeye karar verdim

• 
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.