Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2008_008

Arkadaşlar, farklı mağazalardan toplamda 16 parça ürün alacağım, fiyatları çok düşük, toplamda 100 TL bile değil.Gümrüğe takılma gibi bir durum olur mu acaba?Ürün sayısı fazla olduğu için soruyorum.

hayır o tek urun fıyatı ıcın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessiz4154

Arkadaşlaş yagmur çıkması için 3 dk önce girin 8-14-20-02 saatlerinde ana sayfada olun ve bir yere kesinlikle girmeyin sola altta başlıyacak diye çıkıyor bitincede sarı kutuları yakalamaya çalışın. kaç gündür uğraşıyordum en sonunda 25/5 aldım. bu arada ekranı 5dk ya çıkarın kapanmasın

Gece 2 mi hocam? Öyleyse geceye alarm kuralım Kaçırdım hepsini bari bunu kaçırmayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ana sayfada uygulamayı acinca 20tl üstüne 16tl indirim kuponu var. Onu kullandım 27 TL lik kaç parça ürün 11tl ye mal ettim. neye göre geliyor bu kupon? Nasıl alabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Arkadaşlar ana sayfada uygulamayı acinca 20tl üstüne 16tl indirim kuponu var. Onu kullandım 27 TL lik kaç parça ürün 11tl ye mal ettim. neye göre geliyor bu kupon? Nasıl alabiliriz?

20/16 yı nasıl alıyorsun ben öyle bir şey görmedim

• Kupon işini çözemedim gitti.

• Muhtemelen 5e4 dolar kupondan bahsediyorsunuz. bu kupon yeni üyeliklere verilen bir kupon.
    Daha önce üyeliğiniz varsa farklı isimle üyelik açmanız yeterli olmuyor bilginiz olsun.
    Kartın ve adresinde farklı olması gerekiyor, tabi bu konuda çok tecrübeli arkadaşlar var.
    Benim pek bilgim yok, ancak eşinize yada anne babaya açılabilir diye tahmin ediyorum.
  • tarun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    @promil06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 30 Mart 2018; 8:38:55 >
  • Arkadaşlar haftasonu veya gece alışveriş yaparsak hangi kurdan hesaplanıyor. Malum o durumda banka kurları çok yüksek. Bankaların uygulamaları farklı mı. Bende garanti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efkan -- 30 Mart 2018; 9:6:31 >
  • ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 1 Nisan 2018; 12:31:14 >
  • Arkadaşlar, indirim bitmeden bir tablet alayım diyorum. Aradığım en önemli kriterler 4 gb ram, sağlam pil ve kötü olmayan 8-10" bir ekran. Bütçe max. 500 için ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orophim -- 30 Mart 2018; 11:59:40 >
  • Hocam bir hafta sonra ödeyi nasıl yapıyoruz şimdi alıp bir hafta sonra düşer diye düşünüyorum doları

• Bugün aliexpress ana sayfada 69$ a 7$ indirim şeklinde uyarı geldi ama ödeme sayfasına geldiğimde düşmüyor indirim bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Kupon işini çözemedim gitti.

• Telegram firsat grubu var mi arkadaslar aliexpress icin

• Saat 14de 5 dk öncesinden ana sayfayı açtım bekledim hiçbirşey olmadı. Gece 2de de beklemiştim onda da olmadı. Nasıl oluyor bu kupon yağmuru ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: fitarih

Hocam bir hafta sonra ödeyi nasıl yapıyoruz şimdi alıp bir hafta sonra düşer diye düşünüyorum doları
    .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 1 Nisan 2018; 12:30:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Bugün aliexpress ana sayfada 69$ a 7$ indirim şeklinde uyarı geldi ama ödeme sayfasına geldiğimde düşmüyor indirim bilgisi olan var mı?

Apply AliExpress Select Coupon - US $4.00
    Apply AliExpress Coupon: - US $5.00
    Spend US $69.00 Get US $7.00 off: - US $7.00

All Total: US $96.98
  • Gümrük vergisi sınırı şuan kaç euro? Bilen var mı?
    22 euro muhabbeti vardı bir ara. 22ye düştü mü yoksa hâla 30 euro mu?

• 100 dolardan fazla alışveriş yapana çekiliş hakkı falan vereceklerdi, tek seferde 100 doları çektim ben. gümrük de ödeyeceğim üstüne..

blue bay resort otelde konaklama şansı falan vardı.. bu çekilişe katılan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.