Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.506
Cevap
1.502
Favori
2.880.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim hocam ne demek, aklınıza takılan birşey olursa özelden sorabilirsiniz herzaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 de ve 14 de denedim 15 dakika bekledim ne sayaç çıktı ne de oyun. Son kez akşam 8 de de deneyeceğim, 25 dolarlık sepetim hazır ama bir 25/5 alamadım bu yıldönümü hüsranla bitecek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenp136

8 de ve 14 de denedim 15 dakika bekledim ne sayaç çıktı ne de oyun. Son kez akşam 8 de de deneyeceğim, 25 dolarlık sepetim hazır ama bir 25/5 alamadım bu yıldönümü hüsranla bitecek gibi.

19.59 a alarmını kur çalsın kapat, uygulamaya gir gelen sayfada az aşşağı kaydır bekle, tam saatinde girince vermez,
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenp136

8 de ve 14 de denedim 15 dakika bekledim ne sayaç çıktı ne de oyun. Son kez akşam 8 de de deneyeceğim, 25 dolarlık sepetim hazır ama bir 25/5 alamadım bu yıldönümü hüsranla bitecek gibi.

Mobil sürümünüz güncel mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

anladım hocam teşekkür ederim.peki siz tx3 max ı hangi satıcıdan bakmıştınız ? linkini verebilir misiniz?Benim baktığım satıcı $36.56 ya satıyor ancak kargo standart shiping takip kodu var sözde ancak ne zaman böyle alsam belli aşamadan sonra hareket gözükmüyor kargo gelmiyor.

https://tr.aliexpress.com/item/Tanix-TX3-Mini-TV-Kutusu-Android-7-1-S905W-Quad-core-WiFi-1G-RAM-8G-Smart/32848556915.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.271.UjtnBt

• thundere kullanıcısına yanıt
    bu mini versiyon gittigidiyor ve n11 de mevcut ortalama 240 lira fiyattan ancak max versiyonu daha güncel arayüzü yeni daha kullanışlı en önemlisi max versiyonda bluettot var kumandasında nuamratik tuş var.ben ip tv kullanacağım için daha avantajlı buldum .
  • mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Playstore'dan baktım herhangi bir güncelleme vs gözükmediğine göre günceli kullanıyorum sanırım hocam. Yalnız wifi yerine mobil veri ile bağlanabiliyorum telefonda etkileyebilir mi bilemedim.

@Bisikletli , O saatlerden 10 dakika önce girdim 5 dakika sonra çıktım ayrıca zamanlama da sorun olduğunu düşünmüyorum hocam. Bu sefer sayaç çıkana kadar uygulamadan çıkıp girmeyi de deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenp136 -- 29 Mart 2018; 16:6:22 >
  • Hocam SIM kart desteği olmayan Akılı Saat önerebilirmisiniz ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder ve iyi forumlar dilerim...

• erenp136 kullanıcısına yanıt
    1-2 dk onceden gircen kös kös bekliycen ekranı başka hiçbirşeye basmadan....cep uyku sürenizi 5dk filan çıkarın..
  • Arkadaşlar Boya m1 yaka mikrofonu alacağım Türkiye'de 20 lira daha pahalı. Sizce yurt dışından mı alsam yoksa 20 fazla verip burdan mı alsam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixthEos

https://www.aliexpress.com/item/32833277876/32833277876.html

Cevap için teşekkür ederim hocam, alacağım bir tane :)
  • İsteyen varsa hesabımda 50/5 ve 80/8 aliexpress kuponları var.
  • 25/5 yakaladım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    yakaladım hocam 5 dolar 😀

Yarına almak kaldı .Hazır dolarda biraz düştü.Düşüş sürer umarım.Satıcıda arıza çıkarmazsa iyi olur😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim hocam Bende ibreyi x96 miniden yana kaydırdım, 10000 üzerinde satış daha çok güven veriyor. Fakat Tanix modellerinde ki saat detayı da çok hoş. Çalışma masamdaki monitörde kullandığım için hoş bir detay olabilir. Baya bir kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirio -- 29 Mart 2018; 20:33:23 >
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    O kasma sorunu güncelleme ile çökülmüş hocam.Saat ve ekran olayı hoş.Alacağınız model de güzel ancak hdmı cec (tv kumandasından kontrol ) desteği ısınma olayı önemli .Bir araştırın derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir sonraki kupon vakti ne zaman arkadaşlar
  • Arkadaşlaş yagmur çıkması için 3 dk önce girin 8-14-20-02 saatlerinde ana sayfada olun ve bir yere kesinlikle girmeyin sola altta başlıyacak diye çıkıyor bitincede sarı kutuları yakalamaya çalışın. kaç gündür uğraşıyordum en sonunda 25/5 aldım. bu arada ekranı 5dk ya çıkarın kapanmasın
  • Arkadaşlar, farklı mağazalardan toplamda 16 parça ürün alacağım, fiyatları çok düşük, toplamda 100 TL bile değil.Gümrüğe takılma gibi bir durum olur mu acaba?Ürün sayısı fazla olduğu için soruyorum.

• ayrı ayrı paketlenip gönderildiği için 20 dolar altı olanlar sorun olmaz
  • 
Sayfa: önceki 13541355135613571358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.