Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kupon yağmuru bekleyip 5 i kapmak
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Cihazı araştırdınız mı acaba? Siz paylaştıktan sonra halihazırda box'ım olmasına rağmen fiyat uygun diye alasım geldi Mini olanı kuponlarla 114'e max olanı 127'ye geliyor, aralarında bluetooth dışında bir fark yok galiba?

İnternetten araştırdığımda birkaç Türk kullanıcının donma ve youtube'da otomatik geçişte sıkıntı yaşadığını gördüm, Tanix yerine yine 114 liraya muadil x96 mini var ondan mı alsam diye kafam karıştı.
  • kupon derken hocam? nerden alacaksınız? Sorun yok hocam x96 ile hemen hemen aynı.Bu marka model en iyilerinden biri hocam güncel androit sürümü olması en önemlisi ısınma olayının olmaması vs. .

Aliexpresren alacağım ancak gelmez diye çekiyorum.

max olan daha yeni model arayüzü falan daha yeni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu hesaptaki seçkin kuponlarının hangi magazalarda geçerli oldugunu nasil bilicez ?yazmiyor ? sadece belirli magaza diyor. tamam da hangi magaza oldugunu ben nerden bileyim zilyon tane magaza var ali'de kuponun üzerindeki firsatlari gör linkine tıklayıncada kampanya sayfasına yönlendiriyor ? var mıdır taktigi bunun.
    X96 mini modeli 2$ seçkin kupon ve 5$ aliexpress kuponu ile 114 lira, tx3 mini 2$ mağaza 2$ seçkin ve 5$ aliexpress kuponu ile 114 lira ve tx3 max 5$ aliexpress kuponu ile 127 liraya geliyor. Tanix'te olan şu donma ve youtube sorunu benim için önemli, biraz daha araştırıp yarına kadar karar vereceğim yada almayacağım artık
  • bu dediğiniz indirimlerle nasıl alabilirim hocam rica etsem bir yol gösterseniz hali hazırda ben 148 liraya alabiliyorum.Dediğiniz fiyata olursa hemen alayım😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    AliExpress mobil uygulamasında 02:00, 08:00, 14:00 ve 20:00 saatlerinde kupon yağmuru isminde bir oyun başlıyor, uygulamaya bu saatlerden bir iki dakika önce girerseniz solda bir sayaç çıkıyor ve oyun süre bitiminde başlıyor. Yağmur damlaları ve kuponlara tıklayarak kupon kazanıyorsunuz. Eğer 25/5 kuponu yakalarsanız kullanabilirsiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler hocam .peki yasak gümrük sınırı ne kadar dı güncel ?Gümrüğe takılırsa uğraşmak benim için epey yorucu olur.
    Güncel sınır 30€, satıcıya da fiyatı düşük yazmasını söylerseniz hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum. Keza 2 hafta önce 450 lira değerinde üstelik sim kart girişi olan akıllı saati hiç bir sıkıntı yaşamadan teslim aldım
    anladım hocam teşekkür ederim.peki siz tx3 max ı hangi satıcıdan bakmıştınız ? linkini verebilir misiniz?Benim baktığım satıcı $36.56 ya satıyor ancak kargo standart shiping takip kodu var sözde ancak ne zaman böyle alsam belli aşamadan sonra hareket gözükmüyor kargo gelmiyor.
    En uygun fiyat sizin paylaştığımlnız satıcı, bende ondan alacağım alırsam. Bu arada oyun bitti bana tekrar geldi 25/5, inşallah almışsınızdır sizde

oyunu bulamadım ki hocam :(
  • Bende 13:50 den 14:04 e kadar bekledim ne zarf geldi ne yağmur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

Kuponları yakalayamayan, yağmura denk gelemeyenler.

Yağmurdan en az 10 dk önce Ekran kilitlenme süresini 10 dk ve daha fazlasına ayarlayın. Aliexpress uygulamasını açın ve ana sayfada bekleyin. Yok canım sıkıldı şuraya gireyim, şuna bakayım yapmayın. Zaten biraz bekleyince ekran sol alta doğru bir sayaç çıkıyor ve kupon yağmuru için geri sayım gösteriyor.

Sayaç bitince yine simgeler geliyor ama hiç ellemeyin. Ta ki ekranın sağ üst kısmından çapraz biçimde yağan bir sürü simge içinde tek tük bulunan kutular gelinceye kadar daha sonra hızlı bir şekilde tıklamaya çalışın.

Süre az ve namıssız Çinliler hızlı bir yağmur yağdırıyor. İyi şanslar.

Sağolun hocam 25 e 5 kaptım bir tane

Emirio kullanıcısına yanıt
    sanırsam gelmiş hocam .:)Ancak 3 dolar gelmiş . Acaba bir sonraki oyun 1 saat sonra mı ?sizde ürünü alacaksanız bir yol gösterin hocam .Adaptör eu seçicez de takipli almak için ne yapmak lazım acaba?Satıcıda mesaja cevap vermedi henüz :(

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 29 Mart 2018; 14:13:28 >
  • Bluedio nun kablosuz kulaklığı vardı 27$ olacaktı baya öneri vardı ancak stokta bitmiş hiç aklıma gelmemişti biteceği.Bu fiyatlarda önereceğiniz kulak üstü kablosuz kulaklık var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kupon yağmuru bekleyip 5 i kapmak

kupon yağmuru için sayaç çıkmıyor bende acaba hangi mobil sürümü kullanıyorunuz ??
    Hocam sen şimdiden 19:55'e alarm kur, uygulamaya gir, sol altta sayaç başlayacak. Başlamazsa gir çık yap sayaç çıkana kadar. Sayacı görünce süre bitimine kadar bekle oyun otomatik açılacak

Standart shipping ile alın hocam, bu fiyatta bir ürünü takipsiz göndermez. Bir sonraki kupon yağmuru akşam 8de, telefonda mobil uygulamadan dediğim gibi 19:55'ten itibaren sayacın çıkmasına çalışın

yardımınız için teşekkür ederim hocam .aslında 2 için dolar akşamı beklesem mi bilemedim .şansımıza dolarda uçtu da gitti.Ancak burdan mini versiyonu ancak 234 liraya indirimelerle taş çatlasın 190 liraya geliyor.Aliexprenden alacam bende 2 hafta içersinde geldi geldi :9
  • 
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.