Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.877.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam akıllı saat olarak ne seçtiniz? Link atar mısınız?
  • Güneş gözlüğü/satıcısı tavsiye edebilecek olan var mı?
    Bu aralar optik+güneş gözlğü olanlara kafayı taktım bu modellerden kullanan var mı
  • Edifier 4$ seller saving olayını nasıl alıyoruz ben anca 2 alabildim 5te ali verdi 7 oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

ILIFE V7s Pro için Öz-Şarj ile Islak Mop Robot Süpürge Ahşap Zemin

http://s.aliexpress.com/fiiURVBz?fromSns=Copy to Clipboard

Bu üründen alan var mi acaba? Önerir misiniz? Yorumları okudum beğenenler fazla.. Islak kuru bir robot arıyorum. Xiaomi olanlar cok pahalı.. V5s yada v7s pro ikisinden birini almayı düşünüyorum

ben de araştırdım hocam, görmediyseniz youtube da xiaomi ile karşılaştırma videosu var , baya faydalı. bana xiaomi daha iyi geldi (daha güçlü, daha akıllı).

bu robotlar karı-koca işe gidip evi hergün temizlemek isteyen kişiler için (hayvan vs besleyenler de dahil) faydalı olur diye düşünüyorum.

mesela halıya bir miktar ekmek, kurabiye vs döküldü, tutup da bu robotla süpürürmüyüz bilemedim, yani evde bir tane de el süpürgesi bulunsa iyi olur gibi.

3-4 yıl kullanımda pilleri-şarjları da soru işareti, onun dışında görevlerini yapıyorlar.
  • aliex , gearbest vs indirimlerde çok birşey beklemememk lazım (en fazla 20-30 tl), tabi nadiren denk gelirse (binlerce kişi arasından hemen kupona tıklayabilmek veya indirimli ürünleri karış karış aramak vs gibi) çok iyi fiyatlı ürünler olabiliyor.

şu botu arkadaşa 200 tl ye aldık (amazonda 550 tl fiyat çıkıyor)
    https://www.aliexpress.com/item/Xiang-Guan-Sports-Tactical-Men-Boots-New-Wear-Resistant-Camping-Sneakers-Black-Climbing-Waterproof-Boots-Women/32828915895.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.jRWghu
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam 19 a 10 nasıl aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Houdini

Mağaza kuponlarını nasıl temin ettiniz hocam

Diamond üye olduğum için

Bazı kuponlar üyelik durumuna göre değişiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 28 Mart 2018; 13:56:3 >
  • kupon yağmuru için

Saat 08:00 14:00 20:00 02:00 e 3 dk kala telefondan uygulamaya girin,1,5 dk sonra telefon ekranının alt kısmında küçücük şerit şeklinde bir yazıyla kupon yağmurunun başlamasına 1.5 dk kaldı yazacak, bekleyin, geri sayım bitince ekranda yağmur damlaları, hediye paketleri vs hızlı bir şekilde ekranın üstünden altına doğru kaymaya başlayacak, hediye paketlerini tıklamaya çalışın.

olay bu.
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    Orda 16 yazıyordu bakmadım. Kaçırdım mı ben şimdi?

• 2 dolarlık kuponları kupon işareti olan bütün ürünlerde kullanabiliyoruz sanıyordum. Sanırım aliexpress seçkin kuponu simgesi ile diğer kuponların simgesi aynı oluyor değil mi arkadaşlar?

58tlye ürün alacaktım, kupon simgesi var diye bekledim bugünü (uygulamadan bakmıştım), sadece internet sitesinde ürün sayfasında kupon simgesi yanında "119.40 TL üzeri siparişlerde 15.92 TL'a kadar kazanın" yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhtemelen -- 28 Mart 2018; 14:22:29 >
  • Bu sene alt limitsiz kupon yok mu 11.11 de bayagi dagitmislardi ama simdi sayfalarda göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamsungAbi -- 28 Mart 2018; 14:27:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

2 dolarlık kuponları kupon işareti olan bütün ürünlerde kullanabiliyoruz sanıyordum. Sanırım aliexpress seçkin kuponu simgesi ile diğer kuponların simgesi aynı oluyor değil mi arkadaşlar?

58tlye ürün alacaktım, kupon simgesi var diye bekledim bugünü (uygulamadan bakmıştım), sadece internet sitesinde ürün sayfasında kupon simgesi yanında "119.40 TL üzeri siparişlerde 15.92 TL'a kadar kazanın" yazıyor.

mağza izin verirse 15/2 kullanırsıun elit kuponlar genel olarak çöp 1 seneden fazla...mağzaların %80 sı izin vermiyor...

kullanışlı kuponlar..
    25-5 kupon yağmuru...
    15/2 jeton takas...
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam takas bölümüne bakıp anladım sanırım.
  • Arkadaşlar indirimler 29 Martta başlamıyor muydu ?

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam cahilliğimi mazur görün, yüksek fiyatlı ürünleri nasıl alıyoruz? 27 dolar gibi bi limit falan duymuştum, o sınır tam olarak kaç ve onu geçersek gümrük vergisi mi ödüyoruz? Satıcıya fiyatı düşük göster deyince kesinlikle düşük fiyat mı yazıyor pakete?
  • ali express seçkin kuponların alt limiti gözükmüyor ama kullanamıyorumda 2$ lık 15 tane var birisi yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

quote:

Bu üründen alan var mi acaba? Önerir misiniz? Yorumları okudum beğenenler fazla.. Islak kuru bir robot arıyorum. Xiaomi olanlar cok pahalı.. V5s yada v7s pro ikisinden birini almayı düşünüyorum

ben de araştırdım hocam, görmediyseniz youtube da xiaomi ile karşılaştırma videosu var , baya faydalı. bana xiaomi daha iyi geldi (daha güçlü, daha akıllı).

bu robotlar karı-koca işe gidip evi hergün temizlemek isteyen kişiler için (hayvan vs besleyenler de dahil) faydalı olur diye düşünüyorum.

mesela halıya bir miktar ekmek, kurabiye vs döküldü, tutup da bu robotla süpürürmüyüz bilemedim, yani evde bir tane de el süpürgesi bulunsa iyi olur gibi.

3-4 yıl kullanımda pilleri-şarjları da soru işareti, onun dışında görevlerini yapıyorlar.

xiaomi çok iyi, evin şablonunu çıkartıp ona göre temizlik yapıyor. telefon uygulaması var, oradan müdahale ediyorsun. fiyatı da 300 dolardan başlıyor. doların 4 lira olduğunu düşünürsek. gümrük vergisi falan da eklenince çok pahalıya geliyor.

gönlüm xiaomiden yana ama fantaziye kaçmayalım diyorum. yedek parça için ise netten alınabilir, gerek aliden gerekse gearbestten..

bunlar zaten halıya çıkar mı, çıksa güzel temizler mi hep soru işareti..

ev laminat parke, toz için koltukların altını alsın, annem biraz daha rahat etsin. gerisi önemli değil diye düşünüyorum. bakalım nasıl beklemedeyim bende..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

quote:

xiaomi çok iyi, evin şablonunu çıkartıp ona göre temizlik yapıyor. telefon uygulaması var, oradan müdahale ediyorsun. fiyatı da 300 dolardan başlıyor. doların 4 lira olduğunu düşünürsek. gümrük vergisi falan da eklenince çok pahalıya geliyor.

gönlüm xiaomiden yana ama fantaziye kaçmayalım diyorum. yedek parça için ise netten alınabilir, gerek aliden gerekse gearbestten..

bunlar zaten halıya çıkar mı, çıksa güzel temizler mi hep soru işareti..

ev laminat parke, toz için koltukların altını alsın, annem biraz daha rahat etsin. gerisi önemli değil diye düşünüyorum. bakalım nasıl beklemedeyim bende..

gearbest sanırım belli bir miktar vergiyi geri ödüyor (emin değilim, 250 dolara kadar olabilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 28 Mart 2018; 15:27:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saksopat

Orda 16 yazıyordu bakmadım. Kaçırdım mı ben şimdi?

evet hocam bizim saatimize göre yukarıda yazılan saatler geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywards

Hocam cahilliğimi mazur görün, yüksek fiyatlı ürünleri nasıl alıyoruz? 27 dolar gibi bi limit falan duymuştum, o sınır tam olarak kaç ve onu geçersek gümrük vergisi mi ödüyoruz? Satıcıya fiyatı düşük göster deyince kesinlikle düşük fiyat mı yazıyor pakete?

Şu an limit 30 Euro(37,5$). Genelde yasaklı ürünler haricinde paket büyük veya ağır olmadığı sürece ptt yolu ile gelen ürünler gümrüğe takılmıyor 80-100 dolarlık ürün bile olsa. Bazı ürünler de 35 doların altında bile olsa direk takılabiliyor Aksiyon Kamera, Tablet PC gibi. Satıcılar düşük yazar genelde ama dediğim gibi alınan ürüne bağlı daha çok takılıp takılmayacağı. Mesela tek seferde 1-2 powerbank yerine 4-5 Powerbank alırsanız o da takılabilir 37.5$ ı geçmese bile.

• 
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.