Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bekcimelih Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
34.906
Cevap
1.511
Favori
2.323.467
Tıklama
Giriş
    1231 Mesaj
    bu sefer indirim tırt galiba, yahut 1. günü diye mi acaba ? yarın belki fazrklı indirimler gelir. 15 e 1 dolar nedir yahu.
    |
    |

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Teğmen
    115 Mesaj
    https://tr.aliexpress.com/item/VESONAL-2018-Ilkbahar-Yaz-Nefes-I-k-rg-Erkekler-I-in-Sneakers-Erkek-Ayakkab-Sevgilisi-Rahat/32845676732.html

Buradaki %50 indirim ile $22.91 iken %52 yapılmış ve $21.99'e inecek ama zaten %50 olarak epeydir satılık durumda. Dikkatli olmak gerek. 1 dolara 1 dolar indirim ekleniyor mağazalara ekstra olarak.

Büyük tasarruf edinin demesi ilginç sitenin.
    |
    |
    Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz sabret bu ne telaş ama POSTNL ile takipli yolladı ama 11.03.2018 den beri aşağıdaki gibi yazılar hiç değişmiyor .Hayır nerede olduğunu bilsem 1 ay daha bekleyim ama insan bilmeyince uyuz oluyor Herzaman evde olamıyorum, Benim bunu sıkıntı yapmamın sebebi beni evde bulamazsa habersiz çine geri gönderirlermi yoksa bana geldik evde yoktun gel kargonu al diye haber verirlermi ?
    Takip no budur biri hayrına baksın lütfen : RU213173420NL

11-03-2018 22:54 The item has arrived in the country of destination
    11-03-2018 10:58 The item is on transport to the country of destination
    09-03-2018 13:42 The item is at the PostNL sorting center
    09-03-2018 13:42 The item is processed at the PostNL sorting center
    05-03-2018 01:40 The item is pre-advised
    herkese iyi akşamlar. aliexpressten daha önce alışveriş yapmadım. almak istediğim bir ürün var 45 dolar yazıyor ve indirim olarak da alt tarafta 41 dolar yazıyor. satın almaya çalıştığımda 45 dolar görünüyor sepette. benim 41 dolardan satın alabilmem için ne yapmam gerekiyor?
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: blue legend

herkese iyi akşamlar. aliexpressten daha önce alışveriş yapmadım. almak istediğim bir ürün var 45 dolar yazıyor ve indirim olarak da alt tarafta 41 dolar yazıyor. satın almaya çalıştığımda 45 dolar görünüyor sepette. benim 41 dolardan satın alabilmem için ne yapmam gerekiyor?

Birkac gun beklemeniz gerekiyor. İndirim gunleri baslayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
    http://s.aliexpress.com/UJRf6fuM

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj

Teşekkür ederim.

|
    |
    Bahsedilenler: ali222

|
    |

Kargonuz yolda. Endişe edecek bir durum yok. Türkiye'ye gelene kadar sayfa daha güncellenmez. Kargolar yola çıktıktan sonra varış noktasına varana kadar sayfa güncellenmiyor.
    |
    |
    hooper113 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar aliexpsres sipariş verdim para karttan çekildi ama bir baktım siparişler kapatılmış iptal edilmiş yani, sebep hesap güvenliği imiş, benim bu çekilen para ne olacak dediğimde 3 ile 20 gün içinde iade edilir deniyor ama siz durum ile daha önce karşılaştınız mı nedir bu durumda süreç ben ne yapmalıyım acaba?

|
    |
    Arkadaslar ben bluedio t4s bluetooh kafaüstü kulaklik almayi dusunuyordum. Sizce modeli nasildir? Tam bu sirada bunu sorarken birde indirim gunune özel t5 modeli cikaricaklarmis. Hangisini tavsiye edersiniz? Birde gercekten alinirmi isitme cihazi kullanan biri olarak?

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Kargonuz yolda. Endişe edecek bir durum yok. Türkiye'ye gelene kadar sayfa daha güncellenmez. Kargolar yola çıktıktan sonra varış noktasına varana kadar sayfa güncellenmiyor.

ozaman sizin dediğinize göre kargo yolda ve türkiyeye henüz giriş yapmadı bu yüzden güncellenmiyor doğrumu anladım? Peki 2 gün önce önce kargoya verilen ürün 20 gündür türkiyeye giriş yapamaması normal mi ?

Ve birde ptt harici sitelerden baktığımda 17track ve postnl nin sayfasından kontrol ettiğimde the item has arrived in the country of destination yazıyor , eğer ülkeye girmediyse neden böyle yazıyor ?

T4 var bende yaklaşık 1 yıldır kullanıyoruz. Çok memnunuz.

Bahsettiğiniz diğer modelleri bilmiyorum ama bluedio iyi markadır..

|
    |
    UberFahrer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende t2s mi oyle birsey vardi tv ye Bluetooth ile baglamak icin aldim gece sesi acilmiyor boyle dinlerim diye, tv kaliteli oldugu halde 2 metrede bile kopukluk tablette sorun yoktu neyse tv icin aldığım icin sattim konuya gelirsek simdi yaz geliyor ben ilikla soguk havada bile takamadim simdi yaz geliyor insanin kulağı cayir cayir yanar rahatsiz eder daha oyle kulaklik almam.

qcy QY19 oyle bir kulaklik aldim daha rahat seste zaten yeterince iyi

|
    |
    UberFahrer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar linkteki urun yil donumu indiriminde tam olarak ne kadara geliyor. Şuan gearbest te indirim var kacirmak istemiyorum urun tukenmek uzere.

http://s.aliexpress.com/I3QNFbeI?fromSns=Copy to Clipboard

|
    |

Orijinalden alıntı: hooper113

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

ozaman sizin dediğinize göre kargo yolda ve türkiyeye henüz giriş yapmadı bu yüzden güncellenmiyor doğrumu anladım? Peki 2 gün önce önce kargoya verilen ürün 20 gündür türkiyeye giriş yapamaması normal mi ?

Ve birde ptt harici sitelerden baktığımda 17track ve postnl nin sayfasından kontrol ettiğimde the item has arrived in the country of destination yazıyor , eğer ülkeye girmediyse neden böyle yazıyor ?

Kargonuz sanırım aktarmalı geliyor ondan. 17track dan bakarsanız esas önemli olan kısımda;

Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi, Send item abroad (EDI-received) yazmakta.
    Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden), The item was forwarded to the destination country (Otb)
    Netherlands (the) (Yurt Disi), Gonderi musteriden alinmistir, Receive item from customer (Otb)

Yani ürün Hollanda'ya varmış oradan da Türkiye'ye gönderilmiş.

En üstte yazana göre kargonuz Hollanda'dan gönderilmek üzere sevk edilmiş.

Son olarak 2 gün önce kargoya verilen bir ürünün 20 günde Türkiye'ye girmemesi normal. Benim bir kargom 40 günde geldi. Maksimum 60 güne kadar genelde süre vardır. Kargonun gönderildiği yer ayrıca hangi vasıta ile geldiği önemli.

Bugün bir postacıyla konuştum. Bana kargo getirmişti. 5 dakika sohbet ettik. Bazı kargolar uçakla bazıları gemiyle bazıları kara ulaşımı ile geliyor dedi. Uçakla gelenler 1 günde geliyor. Gerçekten de uçakla geldi mi 1 günde geliyor o sayede toplamda 6 ile 10 gün arasında teslim alıyoruz. Bunun 4-5 günü kargomuz Çin de bekliyor. 1 günde Ülkemize geliyor 2 gün İstanbul da kalıyor sonra teslim edileceği yere gelmesi var.

• Yüzbaşı
    281 Mesaj

Hocam iyi güzelde benim bazı yazdıklarımı anlamadınız yada dikkat etmediniz, diyorumki 17track ve postnl nin kendi sitesinden baktığımda türkiyeye girmiş gözüküyor ayın 10.unda türkiyeye girmiş..
    ptt den bakarsak evet halen türkiyeye bile girmemiş gözüküyor ama diğer sitelerden bakınca the item has arrived in the country of destination yazıyor.. Şimdi burada hangisi doğru ptt mi yoksa diğer siteler mi asıl soru bu. Ptt ye göre ürün 20 gündür halen türkiye ye girmemiş ama diğer sitelere göre 10 gün önce türkiyeye girmiş.
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
emek server
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.