Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
35.825
Cevap
1.505
Favori
2.365.797
Tıklama
Giriş
    386 Mesaj

Favoriye eklediğim tv box hocam hangi satıcıdan aldınız ısınma filan oluyormu. Birde uydu kanalları yok sanırım bu cihazda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Scarface007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vontar Official Store dan aldım hocam.Uydu bağlantısı yok evet ısınma oluyor ama rahatsız edici seviyede değil.Cihazın eksi özellikleri Wifi alıcısı biraz zayıf ethernet kablosuyla kullanıyor Iptv de kanalları izlerken herhangi bir sıkıntı olmuyor gerçi bu birazda internet hızıyla alakalı bide Youtube, Puhutv gibi uygulamalarda TV Full HD olmasına rağmen max 720p gözüküyor bunun çözümü var mı bilmiyorum biraz araştırdım ama bulamadım.

Vavoo uygulaması var androidde ücretsiz olarak uydudaki kanalların birçoğu var onu kullanabilirsin.

|
    |
    ali6511 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj

Sağol hocam bilgiler için.

|
    |

arkadaşlar ödeme yaparken böyle bir hata alıyorum ne yapabilirim?
    Eski Kullanıcı Adı:
    SixthEos

quote:

Orijinalden alıntı: CyberMember

For security reasons this process can not be continued.To make sure your transaction is secure, please provide us with documentation by clicking My Appeal for further verification.

arkadaşlar ödeme yaparken böyle bir hata alıyorum ne yapabilirim?

Tik var orada onu işaretlemek gerekiyor
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Arkadaşlar daha önce ugreen usb kablosunu almıştım. 1 sene oldu hala kullanıyorum çok memnunum. Şimdi usb charge cihazına ihtiyacım var.

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

https://www.aliexpress.com/item/32723120029/32723120029.html

Şunu gördüm yine ugreenin fiyat olarak nasıl sizce, indirime girdiği oluyor mu yoksa devamlı bu fiyatlarda mı acaba ?

daha bir kaç gün önce yarı fiyatındaydı.

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Yarbay
    3471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Arkadaşlar daha önce ugreen usb kablosunu almıştım. 1 sene oldu hala kullanıyorum çok memnunum. Şimdi usb charge cihazına ihtiyacım var.

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

https://www.aliexpress.com/item/32723120029/32723120029.html

Şunu gördüm yine ugreenin fiyat olarak nasıl sizce, indirime girdiği oluyor mu yoksa devamlı bu fiyatlarda mı acaba ?

daha bir kaç gün önce yarı fiyatındaydı.

Kötü olmuş ya. Sık giriyor mu indirime acaba?

|
    |

• Yüzbaşı
    722 Mesaj
    Arkadaşlar aliexpress ten aldığım ugreen marka kablo geldi. Dün ampere programı ile kontrol ettiğimde 2100 ma ile şarj ediyordu, bugün baktım ki 140-180 arası ma ile şarj ediyor. Sorunlu mudur bu kablo.

Ugreen Micro USB Cable 2A Fast Charger USB Data Cable Mobile Phone Charging Cable for Samsung Xiaomi Huawei Android Tablet Cable

http://s.aliexpress.com/rMJRz6Zr?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 7 Şubat 2018; 11:15:5 >
    |
    |

Aynısını kullanıyorum çok memnunum bende ama fiyatı bazen düşüyor acelesi yoksa indirimdeyken almanız daha iyi olur şuan biraz daha yüksek fiyatı

|
    |
    Kru3gerBey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    9526 Mesaj
    Beyler aliexpress'ten 2 tane aynı üründen alacağım ancak her iki ürün içinde china post registered maili seçiyorum 2 ürün içinde ayrı ayrı kargo ücreti alıyor ? Ürünün birini free shipping seçeneği ile alsam , diğerinide ücretli olan china post ile alsam satıcı chinapost ile mi gönderir ?
    |
    |

Hocam x96.nın vifi kutunun içinde mi yoksa dış tarafından vifi anten girişi mi var nasıl o durum kutuda.

|
    |

Kutunun dışında anten yok hocam içinde alıcısı

|
    |
    ali6511 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1443 Mesaj
    Arkadaslar s8 icin aliexpr.... ekran koruyucu getirtip memnun olup tavsiye edecek varmi tesekkurler ilgilenenlere simdiden

2 Usd kuponla yaklaşık 30 TL ye geliyor. Skmei 1029
    |
    |

• Yarbay
    4397 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Arkadaslar s8 icin aliexpr.... ekran koruyucu getirtip memnun olup tavsiye edecek varmi tesekkurler ilgilenenlere simdiden

S8 plus için spigen kilif + spigen camdan başka kullanmayın. Tellere 3000 3500 tl verip, ucuz kilif bakıyorsunuz, yapmayın.. Telefon yere düştüğünde yada darbe aldığında onu koruyan tek şey kilif ve camdir. Onu da çakma alirsan telefonunu korumaz.

Geçenlerde spigende %50 indirim vardı.. Hepsiburada ve spigen com tr yi takipte kalın..

|
    |

Bana wifi ip kamera önerebilecek var mı? Yalnız bende kayıt kutusu yok, bu kamera fişe takıp sd kartı taktıktan sonra devamlı kayıt yapmalı ve gece görüşü olmalı. Sanırım bazılarının devamlı bilgisayara bağlı olması gerekiyormuş böyle istemiyorum, sadece fiş ve sd kartla çalışmalı. Bu konuda oldukça bilgisizim yardımlarınızı bekliyorum.

Orijinalden alıntı: Usbehci

Merhaba arkadaşlar,

Bana wifi ip kamera önerebilecek var mı? Yalnız bende kayıt kutusu yok, bu kamera fişe takıp sd kartı taktıktan sonra devamlı kayıt yapmalı ve gece görüşü olmalı. Sanırım bazılarının devamlı bilgisayara bağlı olması gerekiyormuş böyle istemiyorum, sadece fiş ve sd kartla çalışmalı. Bu konuda oldukça bilgisizim yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam agustos ayinda kampanya varken 21 usd ye asagaki linkteki urunu almistim. Simdi 28 usd olmus.İstediginiz ozellikler ve fazlasi var. Umarim isinize yarar.

https://m.aliexpress.com/item/32549161202.html

(Linki browserdan kopyaladim. Sorun cikmaz umarim.)
    Edit:Link duzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sncsnc -- 8 Şubat 2018; 14:19:12 >

• Yüzbaşı
    660 Mesaj

Çok sağolun hocam yalnız ben dışarı koyacağım yani su geçirmez olmalı, yazmayı unutmuşum. Hangi açıklamadan bunların sadece adaptör ve sd karta kayıt şeklinde çalıştığını anlayabilirim? Mesela şu cihaz su geçirmiyor ama istediğim şekilde mi bilmiyorum;

BESDER Yoosee IP Camera Wifi 1080P 960P 720P ONVIF Wireless Wired P2P CCTV Bullet Outdoor Camera With MiscroSD Card Slot Max 64G

http://s.aliexpress.com/ZVvyieEV?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

|
    |
    sncsnc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,650
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.