Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.998
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Telefon yasaklı ürünler listesinin başında, yani vergi filan istemezler direk geri gönderilir yada imha.
    Şansınıza güveniyor ve risk almak istiyorsanız, gönderen site yada satıcı bulduysanız alın.
    Ama GSM ürünleri yasaklı bilginiz olsun, bahsettiğiniz satıcılar farklı yöntemlerle getiriyor cihazları.
  • Evet farkındayım hocam, teşekkürler. Ben riske atmadan, satıcı ile getirttim mi6. Fakat arkadaş illa bu yöntemi deneyeceğim diyor. Çin tatilleri hakkında bilgisi olan var mı bu arada? Şu sıralar sipariş verilebilir mi?
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Şubat 12-25 arası Çin Yeni Yıl tatili, bu adamların bu kadar tatil yapması beni şaşırttı ama belki çalışan satıcılar vardır, sormanız lazım.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Çalışanlar olsa da devlet kargo hizmetleri çalışmayacaksa bir anlamı kalmıyor. Yolda kargoda kalırsa ezilme riski de artar tahminimce?
  • Şu anda bırakın kargoyu, Çinde hayat durmuş durumda..adamlarda yok maymun yılı tatili, yok çin yılı, yok festival tatilleri bitmiyor, ayrıca adamlar acayip düşkün tatile kesinlikle ihmal etmiyorlar hiçbir tatili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak 27 de yurtdışına sevk edilen ürün hala ülkeye giriş yapmadı noldu uçak mı düştü gemimi battı :)

• http://superileri.com/cinin-ne-kadar-kalabalik-oldugunu-gosteren-20-resim/

Şu fotoğrafları görünce orada olmadığıma şükrediyorum. Çocuk sayısını evlenince bir diye sınırlamışlar iyi olmuş. Tatillerini de bence azaltmaları lazım, ya da kimlik numarasına göre tatil yapmaları lazım. Herkes aynı anda tatil yapmasın mümkünse. Biz üçlücez diye uğraşıyoruz. Aynı duruma gelince ne olacak bakalım, o zaman Türkü durdurabilene aşk olsun. 80 milyon olacak 180 milyon.

• Bende bir kulaklık aldım 20 gün oldu ürün hala gelmedi. En son hava taşımacılığına sevk edildi diyor gerisi yok. Hala ulaştırma durumunda gözüküyor. Nasıl iptal edebilirim ? Xioami hybrid pro hd alacağım 75 tl ye yemişim kulaklığını bıktırdı valla.
  • Arkadaşlar bir satıcıdan telefon kılıfı aldım ama ürünleri 7-8 gün oldu göndermedi , ne zaman göndereceksin diye mesaj attım , "Send it after Chinese New Year Holiday " demiş ne zaman bitecek bu tatilleri bunların hay şansıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 10 Şubat 2018; 19:56:20 >

• 02.02.2018 20.00’de menşei ülkeden yola çıkan ürünüm bugün sabah ülkeye giriş yapmış. Bakalım ptt ne zaman getirecek takipli zaten

• sınır 23 euroya indirildi deyollaar
  • İyi ki artık burda takılmıyorum kargo sorularıyla boğulmuş paylaşım :)

• Arkadaşlar benim bir kardeşim var, usb şarj kablosu düşmanı kerata!

Telefon kadar kabloya para veriyoruz, ugreen aldım hemde 1,5 metre 3 ay anca dayandı...

Bu markaların en dayanıklı 1.8Amper ile şarj edebilecek usb kablosu yokmu önerebileceğiniz?

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

https://www.aliexpress.com/item/32776977817/32776977817.html

• quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

Arkadaşlar benim bir kardeşim var, usb şarj kablosu düşmanı kerata!

Telefon kadar kabloya para veriyoruz, ugreen aldım hemde 1,5 metre 3 ay anca dayandı...

Bu markaların en dayanıklı 1.8Amper ile şarj edebilecek usb kablosu yokmu önerebileceğiniz?

Blitzwolf Ampcore serisi, hem dayanikli hemde Kaliteli seri. Bunu denemelisiniz. Ben 8 aydir Mi6 ile Type-C versiyonunu kullaniyorum cok memnunum.

• Usbehci kullanıcısına yanıt
    çoğu satıcı tatil yapmıyor hocam 15 inde tatil yapıyolardar 2-3 gün bitek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Ley del Diamante

Arkadaşlar benim bir kardeşim var, usb şarj kablosu düşmanı kerata!

hocam size şundan lazım, kablo koparmak da neymiş

Aliexpress Ana Konu •

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Satıcının yalancısıyım hocam :)

Hazır seni bulmuşken bir soru sorayım belki sen bilirsin. Wifi ip kameralar, kayıt kutusu olmadan veya bilgisayara sürekli bağlı kalmasına gerek kalmadan, sadece adaptör ve sd kartla kayıt yapabiliyor mu? Bana mantıken kutuya veya bilgisayara gerekli ayarlar yapıldıktan sonra gerek kalmamalı gibi geliyor ama birkaç yerden zıttını okudum. Biliyorsan ve cevaplarsan sevinirim, kaç gündür cevap arıyorum. Satıcılar bile tam olarak bilmiyor veya sorumu anlamıyor.

• Arkadaşlar çin şu anda tatilde galiba. Birkaç parça ürün sipariş etmek istiyorum. Bu tatil ne zamana kadar sürer? Siparişi şimdi mi geçsem tatil bitince mi?

+aliprice uygulaması çalışmıyor mu ne aratsam çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyzen nevfik -- 11 Şubat 2018; 14:24:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Güzel çorap. 44 numara giyiyorum bana küçük geldi gibi.Renkleri çok hoş.

5 Çift/grup Pamuk erkek Çorap Sonbahar Ve Kış Sıkıştırma Çorap Renkli Kare Mutlu Elbise Çorap Erkekler Boyutu 39-45

http://s.aliexpress.com/ANVVNrqy?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

Tr de daha ucuz ve %100 pamuklulari var.. Çinden çorap mı alınır

katılıyorum.. Türkiye'de hem daha kaliteli..
    üstelik h&m mağazasında daha güzelleri var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon57 -- 11 Şubat 2018; 18:8:45 >

• 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.