Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
33.738
Cevap
1.524
Favori
2.244.931
Tıklama
Giriş
    2010 Mesaj

Evet meziu gayet iyi bir kulaklık ancak şu power ve ses ayar kısmı biraz dengeyi bozuyor, kabloyu sağ tarafa çektiriyor. Yürürken ya da koşarken arada dengelemek gerekiyor. QCY de düğmeler sağ kulaklık üzerinde ayrıca kabloya bağlı bir bölüm yok daha dengeli bu yüzden. Çok titiz olmayanlar meziu ile arasındaki farkı anlayamaz. indirimlerle 16-18 dolara alınabiliyor qcy
    |
    |
    buraoca2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Evet meziu gayet iyi bir kulaklık ancak şu power ve ses ayar kısmı biraz dengeyi bozuyor, kabloyu sağ tarafa çektiriyor. Yürürken ya da koşarken arada dengelemek gerekiyor. QCY de düğmeler sağ kulaklık üzerinde ayrıca kabloya bağlı bir bölüm yok daha dengeli bu yüzden. Çok titiz olmayanlar meziu ile arasındaki farkı anlayamaz. indirimlerle 16-18 dolara alınabiliyor qcy

Hareketli kullanımda haklısınız hocam, ben normal şartlarda, Seyahatlerde otururken falan kullandığım için sorun yaşamıyorum. Ayrıca Meizu EP-51 kulakiçi olarak tasarlanmayıp, sonradan kulakiçine silikon padler vasıtası ile çevirildiği için, az da olsa zaman zaman Yankı sorunu olabiliyor; fakat Kulakiçi olarak tasarlanmadığı içinde; Bassları gayet iyi veriyor. Her özelliğin bir artısı varken, birde eksisi oluyor bu sebeple.

QCY markasını da hep merak etmişimdir fakat halen kullanmak kısmet olmadı. Meizu EP-51'i de; F/P kulaklığı olarak tavsiye edildiği için almıştım bende.
    |
    |

• Yarbay
    6587 Mesaj
    gözlerim yaşardı son mesajda kargo sorunu yok ve ürün paylaşılmış.Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Gümrüğe takılırsa paramızı geri alabilirmiyiz diye sorcam ama beceremedim yazmayı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler öneriler için, aklımda bulunsun bunlar, QCY için de şöyle yılbaşına doğru bekliyim biraz indirim olursa diye.Baktım hiç olmuyucak gibi, batarya-kulaklık adaptöründen alırım çünkü ben iPhone'un kulaklığından zaten çok memnunum ve bu tip kulak içine giren model kullanmadım daha önce, rahatsız eder mi etmez mi bi süre sonra onu bilemiyorum ondan kafam karışık biraz.

Teşekkürler öneriler için.
    |
    |
    Bahsedilenler: buraoca2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör cemil&mustafa

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Arkadaşlar, işyerinde ki arkadaşıma cep telefonu almak istiyoruz. Satici deneyebiluriz, 15 dolar ve oyuncak yazarız ancak pakete özel olacağı sözünü veremiyoruz demis.

Gümrüğe takılırsa paramızı geri alabilirmiyiz diye sorcam ama beceremedim yazmayı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

neden riske giriyorsunuz ki? tr ye geldi diyelim en az 200 lira teli kullanabilmek için vergi ödeyeceksiniz. telefon geldi, sim kartı taktım, kullandım diye bi olay yok..

paranı iade alamazsan hem paran gitti hemde telefondan olmuş olursun..
    |
    |

Orijinalden alıntı: SultanAhmet96

Teşekkürler öneriler için, aklımda bulunsun bunlar, QCY için de şöyle yılbaşına doğru bekliyim biraz indirim olursa diye.Baktım hiç olmuyucak gibi, batarya-kulaklık adaptöründen alırım çünkü ben iPhone'un kulaklığından zaten çok memnunum ve bu tip kulak içine giren model kullanmadım daha önce, rahatsız eder mi etmez mi bi süre sonra onu bilemiyorum ondan kafam karışık biraz.

Teşekkürler öneriler için.

Hocam Gearbest de Qcy nin bir kulakligi indirim ile 23 dolara satiliyor, ama iyi mi kotu mu bilmiyorum.

|
    |

Orijinalden alıntı: Canmacva

quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

mobile de 2 dolar jeton değişim kuponu ile 3.88 e geliyor.

https://tr.aliexpress.com/item/3-Pack-Tronsmart-MUPP1-3-3ft-3-Micro-USB-to-USB-Cable-1-0m-3/32715186855.html

Aynısının 1.8 metresini 3 lü paket aybı şekilde 2 usd ye aldım ve gayet kalitelş kablolar. Ama fiyat cazip değil.

Hocam link verirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    739 Mesaj

Aldığım siparişten girince satıştan kalkmış gözüküyor.

|
    |
    babapars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Canın sağolsun güle güle kullanın

|
    |
    Canmacva kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2001 Mesaj
    marka optik gözlük alabileceğim bir satıcı var mı ?
    |
    |

Bluetooth kulaklık önerebilcek olan var mı, maksimum fiyat 100 TL olsun aliexpress, hepsiburada, n11, gerçek mağaza farketmez hiç (TR'den olursa 150 TL'ye kadar da olabilir taksitli alırım).Telefonun ses girişi bozuldu bi anda tek çare bluetooth kulaklık, servise götürsem telefonun ederinden daha fazla fiyat çıkarır diye korkuyorum.(Jack girişinin bozuk olduğundan eminim, 2 farklı kulaklık denedim ikisi de başka cihazlarda çalışıyor benim telefonda çalışmıyor)

https://gearbest.app.link/xHkm1D6GVI

Aliexpress den aldığım bir oto kameranın yazılımı farklı ve WiFi bağlantı kurulmuyor iOS telefonla.galiba fake bir cihaz diye tahmin ediyorum. Dispute açtım satıcı sürekli telefon ıcın uygulamayı nasıl yükleyeceğimi vs anlatıyor. Hiç böyle sorunla karşılaşmamışlar disputeyi kapatmassan zarara uğrayacağız yazılım fabrikadan yanlış ,farklı yüklenmiş .videoları da sadece bilgisayardan izleyebilirsin diyor. Ben ücretin yarısını iade istedim satıcı ısrarla yok diyor bu durumda nasıl sonuca varacağız ? Dispute kendiliğinden kapanır mı ? Böyle kapandığı durumda kim karar verecek duruma ? Bilgisi olan varsa aydınlatırsa teşekkürler

Basit düşünmek lâzım. Ürün tanıtımına uygun mu? Satıcı vaat ettiği ürünü göndermiş mi? Fabrika, yazılım, zarara uğrarız falan bunlar olayı karıştırıyor sadece. Bezdirme politikaları. Ürün beklenildiği gibi çalışmıyorsa, satıcının üründen haberi yoksa maalesef o satıcı zarar edecek. Bazı satıcılar bu tür geribidirimleri kendilerini ve ürünlerini geliştirmek için kullanıyor, böyle satıcıların artması lâzım. Açılan anlaşmazlıklar da aslında bir anlamda satıcıların gelişmesini teşvik eder. Satıcı başka yolla zararınızı karşılamıyorsa dispute hakkınızdan vazgeçmeyin. Herkese iyi forumlar.
    |
    |
    ehliask kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: gsad1905

quote:

Bluetooth kulaklık önerebilcek olan var mı, maksimum fiyat 100 TL olsun aliexpress, hepsiburada, n11, gerçek mağaza farketmez hiç (TR'den olursa 150 TL'ye kadar da olabilir taksitli alırım).Telefonun ses girişi bozuldu bi anda tek çare bluetooth kulaklık, servise götürsem telefonun ederinden daha fazla fiyat çıkarır diye korkuyorum.(Jack girişinin bozuk olduğundan eminim, 2 farklı kulaklık denedim ikisi de başka cihazlarda çalışıyor benim telefonda çalışmıyor)
    https://gearbest.app.link/xHkm1D6GVI

Bluetooth kulaklık ihtiyacı tam bir bataklık. Kaç zamandır aklımda ama içime sinen bir model olmadı.Takip ettiğim bir kaç model var.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Earphone-Sports-Bluetooth-V4-1-Headset-Wireless-Earbud-Music-Headphones-IPX4-Waterproof-Portable/32809839376.html

https://www.aliexpress.com/item/CBAOOO-C10-Bluetooth-Earphone-Sport-Running-Headsets-With-Mic-In-Ear-Wireless-Earphones-Bass-Bluetooth-Headset/32832693846.html

https://www.aliexpress.com/item/2017-Newest-AWEI-T1-Wireless-Headphone-Bluetooth-Earphones-Fone-de-ouvido-For-Phone-Neckband-Ecouteur-Auriculares/32794551578.html

https://www.aliexpress.com/item/AWEI-A920BLS-Bluetooth-Earphone-A920BL-Pro-Wireless-Headphone-Sport-Headset-Auriculares-Cordless-Headphones-Casque-10h-Music/32813056906.html

https://www.aliexpress.com/item/QCY-QY19-Bluetooth-Headset-Wireless-Earpphone-Sport-Driving-English-Voice-2016-New-For-iPhone-Xiaomi-PC/32670175066.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 17 Aralık 2017; 5:10:0 >
    |
    |
    Bahsedilenler: SultanAhmet96

• Yarbay
    12322 Mesaj

Hocam bende Meizu Ep-51 i kullaniyorum, memnunum. Eğer tasarimi sizin icin sorun değilse, Ep52 ye de göz atabilirsiniz.

|
    |
    SaMoVe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bluetooth kulaklığı amazon dan alın😉

|
    |
    SaMoVe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar Merhaba aliexpressten 86 dolarlık eken h9r aksiyon kamera pakati alacağım ama bunun üstüne bir de gümrük vergisi ödeyeceğim değil mi ? yoksa amazon gibi gümrük vergisini önceden mi alıyorlar

link açılmıyor ref dolu bir link malesef
    |
    |
    LastFaded kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.