Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.881.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 dolarlik urunu nasil daha ucuza getirebilirim arkadaslar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliexpress te 4$ yeni kullanıcı kuponu için hesap açıp sipariş denedim. güvenlik sebebiyle hata veriyor. çözümü varmı bunun? sorunca kupon kullanmayın diyor. ne anladım o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Hak geçip geçmemesi subjektif bir olay ve teklif eden kişi değil buna karar veren kişiler karar vermeli. Bence siz max talep edin aliexpress karar versin. örneğin bir ürün aldınız pert halinde geldi buna sizin yapacağınız bişi yok bence tamamını talep etmelisiniz ali express ne der onlara kalmış, kaldı ki aliexpress hatalı karar verdi deseniz türkiyedeki gibi hakem heyetine gidemeyeceğiniz için haklı olduğunuz iddiası ile kala kalmış olursunuz.
  • Arkadaşlar sesi iyi olan kablolu bir kulaklık istiyorum ne önderirsiniz ? bluetooth istemiyorum , yolda falan dinlemek için ses kalitesi iyi olursa tadından yenmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

Arkadaşlar sesi iyi olan kablolu bir kulaklık istiyorum ne önderirsiniz ? bluetooth istemiyorum , yolda falan dinlemek için ses kalitesi iyi olursa tadından yenmez :)

Hocam Mi6 için düşünüyorsanız Xiaomi Anc Hybrid'e göz atın; Type-C soketli olduğu için. Ben gayet memnunum. Gearbest'de indirimlerle 40 dolara bulunabiliyor zaman zaman.
  • bir tane bedavalardan ürün kazandım altı üstü 3 dolarlık usb uzatma kablosu...geldi güzel
    hadi ilk 150 karakterlik yorumu anlarımda...
    tam 4-5 yerde ayrı ayrı 150 harflik yorum ve foto istiyor hadi bedavdır yorum yapalım diyoz :D adamlar 3 kuruşluk şeye 5 kuruşluk emek istiyor..
    daha bir kısa yolu yokmu şunun webde filan..mobilde zorlanıyom zaten..
    saçmalığı kargoda neler yaşadınız bolumune bile 150 karakter sınırı la ben sana ne yazıyım romanmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 26 Aralık 2017; 19:14:58 >
  • Disputeyi 5 gün mü yoksa 10 gün kala mi açıyorduk ?

İlk dispute tecrübem olacak meraklıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    artık bitince açılıyor..bittiği anda 15 gün süren var..
  • uygun fiyatlı android box önerisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 26 Aralık 2017; 23:10:20 >
  • 10ar tane telefon kırılmaz cam ve çeşitli kılıf alacağım. bildiğiniz bi kupon dağıtan mağaza varmı acaba
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun, bedava ürün kazanınca bunu nereden görebiliyoruz? bedavalar kısmında kazandıklarımız sekmesinden mi bakıp gördünüz yoksa uygulamayı açınca kendiliğinden "tebrikler, kazandınız" gibi bir mesaj mı çıktı? bazen ben de katılıyorum bu bedavalara ama arada kazanırsak da bakmayı unutup kaçırırsak diye tereddüt ediyorum
  • 3 aralıkta aldığım hoparlör gelmedi hala Singapur da gözüküyor dispute açmalı mıyım açıklama kısmında 2.2.2018 tarihine kadar gelmezse açabilirsiniz diyor ama çok uzun değil mi bu süre
  • quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

3 aralıkta aldığım hoparlör gelmedi hala Singapur da gözüküyor dispute açmalı mıyım açıklama kısmında 2.2.2018 tarihine kadar gelmezse açabilirsiniz diyor ama çok uzun değil mi bu süre

60 günlük süre var normal. 60 gün bekleyeceksiniz ürünü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

hocam hayırlı olsun, bedava ürün kazanınca bunu nereden görebiliyoruz? bedavalar kısmında kazandıklarımız sekmesinden mi bakıp gördünüz yoksa uygulamayı açınca kendiliğinden "tebrikler, kazandınız" gibi bir mesaj mı çıktı? bazen ben de katılıyorum bu bedavalara ama arada kazanırsak da bakmayı unutup kaçırırsak diye tereddüt ediyorum

siparişlerim bolumune pay olarak geliyor zaten inceleme yapmak sorun inceleme yapamıycağım için bende kazananmam bir daha herhalde hadi bir yorum isteseler neyse resmen roman yazmamaızı istiyorlar ve 10 ca foto...pahalı bişey kazansam uğraşırdımda 3 dolarlık kablo için saatlerce uğraş saçma...düzenlemeleri gerekiyor kısmı..bir ürüne 5+ içeriğe 150 karakter zorunluluğu her bir bolume fotolar atma çok saçma...genelde ruskiler uğraşıyor zaten...usb kablosumu iphone 8 mi tanıtçaz belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Aralık 2017; 12:18:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

Çizik ve yamuk gelen gözlük için dispute açtım, satıcı kapat kendi aramızda çözelim mi ne demiş. Kapatayım mı yoksa keklemeyemi çalışıyor? (47 dolara aldım 3-4 dolar olsa laf etmem) resim de attım disputeye.

Nasıl bir gözlük bu merak ettim

Kullanabileceğin düzeyde ise 15 dolarlık dispute kafidir

Yok üründen soğudum kullanmam dersen full

• quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

Çizik ve yamuk gelen gözlük için dispute açtım, satıcı kapat kendi aramızda çözelim mi ne demiş. Kapatayım mı yoksa keklemeyemi çalışıyor? (47 dolara aldım 3-4 dolar olsa laf etmem) resim de attım disputeye.

sakın kapatma
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    hani bedava usb kablo kazanıp roman gibi uzun detaylı inceleme istiyorlar demiştim ya, üründe leave feedback siparişlerim bolumunde gözükmesede geri bildirimleri yönetinde gözüküyor ordan bildiğimiz yorum şeklinde yapabilirsiniz....yaptım vicdanen rahatladım...mobilden bedavalarım kısmından uğraşmayın roman yazmaya niyetiniz yoksa..
    tabi nekadar çok bedava romanı yazarsanız beleş ürün kazanma şansınız dahada artıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Aralık 2017; 19:2:17 >
  • Arkadaslar s.a oncelikle . Ben yeniyim aliexpreste yanlis bisey dersem cahilligime verin . Ben kolye alip magazamda satmak istiyorum . Acaba gumrukte ne gibi sorunlar olur veya olur mu ? Ve sınır kac tl vergi kesmemesi icin . Birde adet olarak onemli mi ticarete girer diye gumrukten gecmeme ihtimali olurmu ? Cok soru sordum kusura bakmayin kafamdaki bulutlarin dagilmasi gerek . Simdiden tesekkurler

• Talhan07 kullanıcısına yanıt
    çok alırsan takılır tabi koli gibi 5-10 tanede sorun çıkmaz gibide edaba bağlı ...
    %20 si vergi....takılırsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 28 Aralık 2017; 0:23:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.