Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
42.494
Cevap
1.501
Favori
2.879.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

mobile de 2 dolar jeton değişim kuponu ile 3.88 e geliyor.
    https://tr.aliexpress.com/item/3-Pack-Tronsmart-MUPP1-3-3ft-3-Micro-USB-to-USB-Cable-1-0m-3/32715186855.html

sağol onu değilde 1 dolara arabaya çakmak şarj cihazı aldım işime yaradı:) marka ii sonuçta..
    https://tr.aliexpress.com/item/Tronsmart-C24-Iki-Port-USB-Ara-arj-VoltiQ-Araba-arj-Telefonu-H-zl-arj-USB-Adapt/32843317554.html?aff_platform=aaf&cpt=1513372181727&sk=6mia6uv&aff_trace_key=09e9e51853ad4939b2e1d360a58753f9-1513372181727-04972-6mia6uv&terminal_id=b83c42745b184e519bd1a723f74edb96

ev kablo doldu zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Aralık 2017; 0:10:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanAhmet96

Bluetooth kulaklık önerebilcek olan var mı, maksimum fiyat 100 TL olsun aliexpress, hepsiburada, n11, gerçek mağaza farketmez hiç (TR'den olursa 150 TL'ye kadar da olabilir taksitli alırım).Telefonun ses girişi bozuldu bi anda tek çare bluetooth kulaklık, servise götürsem telefonun ederinden daha fazla fiyat çıkarır diye korkuyorum.(Jack girişinin bozuk olduğundan eminim, 2 farklı kulaklık denedim ikisi de başka cihazlarda çalışıyor benim telefonda çalışmıyor)

https://www.amazon.com/dp/B017KE9KOU/ref=cm_sw_r_wa_apa_pazgAbA4T9HVW

Geçen kasımda 33 dolardan sattılar yakın arkadaşım aldı kendisi memnun şuan bile bu fiyatla tr den daha ucuz tabi acenen yoksa indirim gelmesini bekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elmas üye kategorisindeyim. Dispute dışında daha bir hayrını görmedim.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun :)
  • jejep kullanıcısına yanıt
    Bunun fiyatı bana fazla biraz ama indirimde kayda değer bi şekilde inerse fiyatı, belki düşünebilirim.Aklıma bide yeni iPhone’larda olan batarya-kulaklık adaptörü geldi belki ondan da alabilirim fiyatı da 40 TL’imiş, tek sıkıntı benim telefon iPhone 5 yani uyumlu mu değil mi, uyumluysa tam verim alınabiliyor mu bilmiyorum, bi gidip sormak lazım.

Tavsiyeniz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SultanAhmet96 -- 16 Aralık 2017; 0:53:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    QCY QY 31 kullanıyorum güzel ürün.
  • SultanAhmet96 kullanıcısına yanıt
    tr den n11.com dan meziu ep51
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/meizu-ep-51-bluetooth-hifi-music-sport-kulaklik-P192569530?icid=990004_prudsys_nosearchresult

ses qcy den daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 16 Aralık 2017; 9:59:9 >
  • quote:

tr den n11.com dan meziu ep51
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/meizu-ep-51-bluetooth-hifi-music-sport-kulaklik-P192569530?icid=990004_prudsys_nosearchresult

ses qcy den daha iyi.

Bende bu kulakligi kullaniyorum hocam, memnunum. Bass seviyesi de bluetooth kulakliga göre iyi.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Evet meziu gayet iyi bir kulaklık ancak şu power ve ses ayar kısmı biraz dengeyi bozuyor, kabloyu sağ tarafa çektiriyor. Yürürken ya da koşarken arada dengelemek gerekiyor. QCY de düğmeler sağ kulaklık üzerinde ayrıca kabloya bağlı bir bölüm yok daha dengeli bu yüzden. Çok titiz olmayanlar meziu ile arasındaki farkı anlayamaz. indirimlerle 16-18 dolara alınabiliyor qcy
  • quote:

Evet meziu gayet iyi bir kulaklık ancak şu power ve ses ayar kısmı biraz dengeyi bozuyor, kabloyu sağ tarafa çektiriyor. Yürürken ya da koşarken arada dengelemek gerekiyor. QCY de düğmeler sağ kulaklık üzerinde ayrıca kabloya bağlı bir bölüm yok daha dengeli bu yüzden. Çok titiz olmayanlar meziu ile arasındaki farkı anlayamaz. indirimlerle 16-18 dolara alınabiliyor qcy

Hareketli kullanımda haklısınız hocam, ben normal şartlarda, Seyahatlerde otururken falan kullandığım için sorun yaşamıyorum. Ayrıca Meizu EP-51 kulakiçi olarak tasarlanmayıp, sonradan kulakiçine silikon padler vasıtası ile çevirildiği için, az da olsa zaman zaman Yankı sorunu olabiliyor; fakat Kulakiçi olarak tasarlanmadığı içinde; Bassları gayet iyi veriyor. Her özelliğin bir artısı varken, birde eksisi oluyor bu sebeple.

QCY markasını da hep merak etmişimdir fakat halen kullanmak kısmet olmadı. Meizu EP-51'i de; F/P kulaklığı olarak tavsiye edildiği için almıştım bende.

• gözlerim yaşardı son mesajda kargo sorunu yok ve ürün paylaşılmış.Teşekkürler

• Arkadaşlar, işyerinde ki arkadaşıma cep telefonu almak istiyoruz. Satici deneyebiluriz, 15 dolar ve oyuncak yazarız ancak pakete özel olacağı sözünü veremiyoruz demis.

Gümrüğe takılırsa paramızı geri alabilirmiyiz diye sorcam ama beceremedim yazmayı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler öneriler için, aklımda bulunsun bunlar, QCY için de şöyle yılbaşına doğru bekliyim biraz indirim olursa diye.Baktım hiç olmuyucak gibi, batarya-kulaklık adaptöründen alırım çünkü ben iPhone'un kulaklığından zaten çok memnunum ve bu tip kulak içine giren model kullanmadım daha önce, rahatsız eder mi etmez mi bi süre sonra onu bilemiyorum ondan kafam karışık biraz.

Teşekkürler öneriler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Arkadaşlar, işyerinde ki arkadaşıma cep telefonu almak istiyoruz. Satici deneyebiluriz, 15 dolar ve oyuncak yazarız ancak pakete özel olacağı sözünü veremiyoruz demis.

Gümrüğe takılırsa paramızı geri alabilirmiyiz diye sorcam ama beceremedim yazmayı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

neden riske giriyorsunuz ki? tr ye geldi diyelim en az 200 lira teli kullanabilmek için vergi ödeyeceksiniz. telefon geldi, sim kartı taktım, kullandım diye bi olay yok..

paranı iade alamazsan hem paran gitti hemde telefondan olmuş olursun..
  • quote:

Teşekkürler öneriler için, aklımda bulunsun bunlar, QCY için de şöyle yılbaşına doğru bekliyim biraz indirim olursa diye.Baktım hiç olmuyucak gibi, batarya-kulaklık adaptöründen alırım çünkü ben iPhone'un kulaklığından zaten çok memnunum ve bu tip kulak içine giren model kullanmadım daha önce, rahatsız eder mi etmez mi bi süre sonra onu bilemiyorum ondan kafam karışık biraz.

Teşekkürler öneriler için.

Hocam Gearbest de Qcy nin bir kulakligi indirim ile 23 dolara satiliyor, ama iyi mi kotu mu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

quote:

mobile de 2 dolar jeton değişim kuponu ile 3.88 e geliyor.

https://tr.aliexpress.com/item/3-Pack-Tronsmart-MUPP1-3-3ft-3-Micro-USB-to-USB-Cable-1-0m-3/32715186855.html

Aynısının 1.8 metresini 3 lü paket aybı şekilde 2 usd ye aldım ve gayet kalitelş kablolar. Ama fiyat cazip değil.

Hocam link verirmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• babapars B kullanıcısına yanıt
    Aldığım siparişten girince satıştan kalkmış gözüküyor.

• Canın sağolsun güle güle kullanın

• marka optik gözlük alabileceğim bir satıcı var mı ?
  • quote:

Bluetooth kulaklık önerebilcek olan var mı, maksimum fiyat 100 TL olsun aliexpress, hepsiburada, n11, gerçek mağaza farketmez hiç (TR'den olursa 150 TL'ye kadar da olabilir taksitli alırım).Telefonun ses girişi bozuldu bi anda tek çare bluetooth kulaklık, servise götürsem telefonun ederinden daha fazla fiyat çıkarır diye korkuyorum.(Jack girişinin bozuk olduğundan eminim, 2 farklı kulaklık denedim ikisi de başka cihazlarda çalışıyor benim telefonda çalışmıyor)

https://gearbest.app.link/xHkm1D6GVI

• 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.