Şimdi Ara

ALİEXPRESS 50$/100$ kupon dağıtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aşagıdaki linkte her saat başında limitli miktarda 100 dolar ve üzerinde geçerli 50 dolarlık indirim kuponu tanımlıyor ihtiyacı olan yada fırsatı değerlendirmek isteyen arkadaşlar kaçırmasın

https://sale.aliexpress.com/tr/__pc/20181111bestdealsoftheyear_coupon.htm?spm=2114.49010108.12014.1.5a545b2a8bgGiP

• salisede bitti 2 deki kupon. fiyat/ oran süper. ihtiyacı olan kaçırmasın.
    keşke 50/25 seçeneği de olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly

salisede bitti 2 deki kupon. fiyat/ oran süper. ihtiyacı olan kaçırmasın.
    keşke 50/25 seçeneği de olsaydı.
    aynen 50 dolar çok iyi para ben 4/5 2/3 2/10 aliexpress kuponları ile magazaların 2/3 2/2,01 1/1,01 gibi kuponlarını kombolayarak ıvır zıvır ihtiyaçları aldım birde bluedio tn2 2/10 kuponla 8 dolara geliyor çok fazla telefon konuşması yapmayan insanlar için çok iyi fiyat çünkü 1.nesilinde mikrofon sesi derinden geliyormuş muhtemelen 2 dede benzer dir ama mikrofonu çok mühim değil diyen kullanıcılar için baya uygun fiyatlı mikrofon sık kullananlar içinde awei g20bls modeli 18 dolar oda kuponlarla 14-16 dolar aralığında alınabiliyor çift sürücülü çift bataryalı falan güzel bir model ben mikrofon için 2 katı para vermeye gerek duymadım

• Kullanmayacak varsa verirse sevinirim. Bitecek zaten
  • bende şans eseri farkettim kuponları ve 2 adet aldım. daha önce 5/35 dolarlık ve 10/69 dolarlık kuponlarla yaptığım alışverişleri iptal edip yeniden sipariş verdim. 250 dolarlık alışveriş mağaza indirim kuponları ile birlikte 100 dolara geldi. süper bir indirim oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.