Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vay şanslısın.
  • kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Neden UK fiş tipini seçtiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

quote:

Orijinalden alıntı: kutup ayısı

quote:

Orijinalden alıntı: doruktr

100 jetona 10 dolarlık aliexpress seckin kuponu aldim ama kupon yok odeme ekraninda cikmiyor kuponlae bolumundede cikmiyor indirim haftasi falan mi var ?

Arkadaş gibi bende aldım 100 jetona seçkin kupon bende.de cikmiyor

Bende de ayni sikinti var

Sorunu çözebildiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    Benim seçme şansım yoktu ama bildigim kadariyla bizim kullandigimiz fisden yollayacaklar yollamazlar ise ücunü keser erkek fiş takarim calisma voltaji turkiye ye uyuyor

• doruktr kullanıcısına yanıt
    Hayir cozemedim

• Pi kullanıcısına yanıt
    Adaptoru bilmem.kulaklık dersen kulaklıktan baya anlayan biri bunu çok tavsiye etmişti hocam :https://www.aliexpress.com/item/VJJB-K1-High-Sound-Quality-In-Ear-Earphone-Headphones-Wired-Headset-3-5mm-Earbuds-for-all/32670684864.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 27 Mayıs 2017; 21:31:1 >
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun
    aliexpress ile canlı sohbete bağlanın
  • kdr_ kullanıcısına yanıt
    Ben Veithdia gözlük aldım.polarize gözlük ve kaliteli tavsiye ederim.forumda biri 3 yıldır kullanıyor ve çok memnun.
    https://www.aliexpress.com/store/223089?spm=2114.13010308.0.0.qF2Jq2
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    bundan alın.apple iphone için ugreen tavsiye ediyor.farklı marka kullanırsanız garanti dışı olur. :https://tr.aliexpress.com/item/Ugreen-17W-Dual-Port-Travel-Wall-EU-Plug-USB-Charger-for-iPhone-4S-5-5S-6/32393767553.html
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    ortalamaya vurduğunda kardamısın yoksa zarardamı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

ortalamaya vurduğunda kardamısın yoksa zarardamı hocam ?

Hocam 10 gundur oynuyorum 400 jeton kârdayım suan genelde 5 10 jeton cikiyor bugun sansa 300 jeton atti

• dogru konuda miyim bilmiyorum ama resimde cizdigim yerdeki kisma saat basinda hemen girip tikliyorum, gunluk kupon hakkiniz dolmustur diyor, kac seferdir ayni sey oldu. benden once mi aliniyor yoksa bilmedigim baska bir durum oldugu icin mi alamiyorum? yardimci olur musunuz

• kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bedava olayini tek kisiye vermiyolar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

İlk bedavam geldi arkadaşlar her gün freebiesye katılın sizede çıkabilir bu arada hile ile saat kazanan çocuk banlanmış bilginize hepsi tek tek sistemden çıkarmışlar 🙏

Hocam hergun bedavalara katilim yapiyorum ama nerdeyse 10 gundur hic biri sonuclanmadi ? Uygulama suresi diye bise yaziyo altinda ornek 20 mayis diyor fakat sonuclanma olmuyor.Basarisiz basvurulara baktigimda da gozukmuyor

Kirmiziyla isaretledim tarih gecmis ama hala basvuruda gozukuyor

Bazıları geç açıklanıyor beklemekte fayda var ben bakmıyorum bile kazanırsak hemen mj atıyorlar firmada sana mj atıyor merak etmeye gerek Yok yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Vay anasini Tebrikler hocam. Kimseye ciktigini gormemistim. Deneyelim o zaman

Eyvallah ben ilk cıktığındada yazdım bana mı çıkacak ne diye yapıyorum diye düşündüm ama hiç öyle değilmiş hatta millet 2. Tura dönmeye basladı şaşırıyorum herkes katılsın bu sizin hakkınız 🙏 Bol şans

• ELEKTRONİK MESAJ ALETİ KULLANANLAR İÇİN BU ELEKTRO PEDİ TAVSİYE EDERİM
    Ürün 4x4cm ama 5x5cm elektro padlere göre 10 kat daha fazla yapışıyor.
    türkiyedeki vampir satıcıalr 50tl istiyor bunlara
    https://tr.aliexpress.com/item/10-x-Replacement-Pads-For-Massagers-Tens-Units-electrode-pads-4x4cm-White-Cloth/32725585849.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kutup ayısı

Banada aşşağıdaki şarj cihazı bedava deneme den cikti su an turkiye giris yapti haftaya elimde olur

den cikti

Tebrikler Harika bir ürün ben parasıyla indirimde. Almıştım orico tek kelimeyle muhteşem aukeyle nerdeyse aynı kalite 🙏

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    Fırsat varken katılın gençler,sonra dünyanın 4 bir tafındaki ölücüler duydumu bu duurumu hemen emiklerler,bizede bişey çıkmaz
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Hayir ürüne göre değişiyor kimi üründe 1 tane kimi üründe daha fazla her gün iki tane ürüne başvuruyorsun ben sabahları saat 10 dan sonra basvurabiliyorum her halde saat 10 gibi 24 saat doluyor cin saatine göre sen başvuruyu yaptıktan belli bir süre sonra çekiliş yapılıyor sana çıkarsa 0.1$ dolar ödeme yapıp ürünü aliyorsun bu zamana kadar bir kaç tane başvurum başarısız oldu bir tek bu ürün bana çıktı her gün şansını denemekte fayda var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.