Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.877.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi benim siparisleri gelmiyo 1 aydir sanirim :( aldigim tvbox malezyada gorunuyo hala 4 temmuzda verdim siparis ne zaman gelir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hocam hayirlisi olsun. Cihaz orjinalmi satici ve ürün linki verebilirmisiniz ?

E-life Store mağaza

Orijinal mı bilemiyorum

Kontrol nasıl yapılıyor?

Bilmiyorum..

Aksama deneyim de bakalım çalışacak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal Xiaomi Mi WIFI Tekrarlayıcı 2 Amplifikatör Genişletici 2 Sinyal Arttırıcılar WiFi Kablosuz Evrensel Yönlendirici Xiaomi Mijia Akıllı H

http://s.aliexpress.com/2yuUBB7r

Ben orjinal resmi saticisindan siparis geçeceğim. Kafam bu English versiyon dedikleri seyin ne oldugunda. Bu alacagimiz. Farkli bir ürünmu acaba

• Beyler bu microusbyi tip c ye çeviren aparatlar nasil? Kullanisli mi? Yoksa ugrasmayip kablo mu alsak? Folofos oluyor mu zamanla?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Beyler bu microusbyi tip c ye çeviren aparatlar nasil? Kullanisli mi? Yoksa ugrasmayip kablo mu alsak? Folofos oluyor mu zamanla?

Kablo al hocam, bende her ikiside var (dönüştürücü + kablo) kablo daha sağlıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Orijinal Xiaomi Mi WIFI Tekrarlayıcı 2 Amplifikatör Genişletici 2 Sinyal Arttırıcılar WiFi Kablosuz Evrensel Yönlendirici Xiaomi Mijia Akıllı H

http://s.aliexpress.com/2yuUBB7r

Ben orjinal resmi saticisindan siparis geçeceğim. Kafam bu English versiyon dedikleri seyin ne oldugunda. Bu alacagimiz. Farkli bir ürünmu acaba

Aynı ürün hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

SU ARITMA CİHAZI

Arkadaşlar, Aliexpress'den alınabilecek, tavsiye edebileceğiniz Su arıtma cihazı varmı ?

Paylaşırsanız sevinirim.

Arıtıcı işi sakat iş hocam.
    Ülke dışından almayın derim.
    Filtre değişimi, parça bakım ve değişimi gerekiyor ayrıca %100 orjinal değilse gelecek ürün sağlığınızdan olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iso227

Uygulamayı yeniden programışlar hocam,sendeki hata bende olmadı ama mesela bir ürün 150tl olmasıda rağmen 550tl falan yazıyordu.bu ufak hataları düzeltirler yakında.

bu arada türkçe dil desteğide eklenmiş
    bide kullanıcılar için ürün inceleme bölümüde eklenmiş
    çok fazla incelemedim daha baya yenilik vardır

stabil çalışmıyor nedense.

bazen ucuz fiyat butonu çıkıyor bazen çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 28 Temmuz 2017; 17:42:1 >
  • cedrico kullanıcısına yanıt
    Aynı satıcıdan aynı ürünü aldım, 2 defa gönderdi ve ikisinde de malum gümrük sorunlarımızdan dolayı geri döndü. Dispute yeni sonuçlandı, yani iade alıyorum. Gümrükten geçebilir de, grçmeyebilir de. Şans işi biraz. Ama son zamanlar iyice sıkılaştırdılar.

• iosta stabil calısan uygun fiyatlı akıllıs saat alan varmı daha önce aramızda ?
  • Sistem Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    Nerden baksan 4 5 tane musb kablom var. Gelecegi gorup ona gore almadim zamanında Simdi de duzgun indirim / kupon yok. Neyse hocam denk getirirsem bakayim bir

• quote:

Nerden baksan 4 5 tane musb kablom var. Gelecegi gorup ona gore almadim zamanında Simdi de duzgun indirim / kupon yok. Neyse hocam denk getirirsem bakayim bir

Android telefondan takip et kardeşim, indirimler oluyor.
    Daha 3 gün önce 3mt lik aldım 0.50$ a
  • Type kablosu lazim quickcharge 3.0 destekli varmi kullanip yorum atacak olan

• Fiyatina gore iyimis yoksa 80tl cok bu urune adi var sadece ama bu fiyat yeter

Yapma ya. Konuyu da programi da takip ediyorum. Coinlere de bakıyorum ama göremedim. Neyse saglik olsun. Bir dahakine

• quote:

Yapma ya. Konuyu da programi da takip ediyorum. Coinlere de bakıyorum ama göremedim. Neyse saglik olsun. Bir dahakine

Ben denk gelirsem haberdar ederim hocam, sıkma canını
    Guzel olur hocam. Alistik ucuz almaya. 5 lira bile pahali geliyor Eyvallah

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam usams 1mt type c kablo tanesini 1 tl ye aldım 0.28 dolara 7 tane getirttim kendime ama o zaman bu konudan haberdar değildim
    Gayet iyi kablo aslında girişleri falan kaliteli 3.0 ve samsung adaptive fast charge destekliypr denedim orj kablo ile aynı akımı verebiliyor ama ben kullanmıyorum okadar para verdik telefona bir kablo yüzüden bozulmasın diye sokete zarar verebilir. Almak için aldım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 28 Temmuz 2017; 19:59:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuara86 kullanıcısına yanıt
    Hocam sakın blitzwolf adaptör alma benden tavsiye ben bws9 modelini aldım bunun bir üstü alet yanık kokuyor ve çok yavaş şarj ediyor ayrıca kalitesizliğin son noktası 10 tl ye alınan adaptörler gibi. Allahtan disputeyi aliexpress kabul ettide iade aldım mağaza ilgilenmedi takmadı bile dispute yi.
    Yanında gelein kablo iyi onu tablette kullanıyorum ama adaptörde blitzwolf alma bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 28 Temmuz 2017; 20:02:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.