Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba ;

X96 aldım 2 16gb 647. Sayfada linkini paylaştım şuanda ısınma sorunu yok ama biraz uygulama yükleyince ısınma bekliyorum daha kasmadım gümrüğe kesinlikle takılmıyor diyebilirim 30 dolar altı yazıyo satıcı gönül rahatlığı içinde alınabilir :) bir tek ben 7 yıl indirimiyle 37 dolara aldım suan 51 dolar biraz pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın arkadaşlar 7. Yıl indiriminden 28 marttaki siparişlerden %90ı geldi . Ugreen siparişlerim hala gelmedi takipsiz gelenler oldu mu hiç?

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    Tam dusundugum model. Samsung smart tv var. Resmen eziyet. 147 liraya alinabiliyor. Klavye falan istemem. 7. Yil indiriminde aklimda yoktu. Yoksa dusururdum. Indirim olana kadar bekleyip alacagim madem oyle. Yazina da bakayim ustam. Eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mustafanedim M kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler. yurt içinde araştırma yapıp, bir tane alırım.
  • MustonE M kullanıcısına yanıt
    Yani kısaca şikayet oluşturmak ve olayı aliexpress yöneticilerine haberdar etmek

Alışverişlerinizi takip ettiğiniz alanda aşağıdaki resimdeki gibi dispute yazan bölüm var oraya tıklayıp size uygun hangi bölümse onu seçersiniz

Aliexpress Ana Konu •

Burdaki resimde de dispute aşamasından sonraki bölümü görürsünüz, bu duruma geçtiğinde satıcı sizinle anlaşma yoluna gidecektir ücret iadesi ya da yeniden ürün gönderimi gibi

Aliexpress Ana Konu •

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    hocam aldığınız ürünün linkini paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

daha sonuclanmandı başvurdum beklemedeyim :=)

hergün 2 hakkımız var
  • ürün gelmedi, satıcı geri ödeme yapayım paypalini ver dedi (paypal ülkemizde yok dedim)

nolcak ?
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    tşkler biliyorum yaptım tüm sonuçları bekliyorum :) ama çıkması cok zor geliyor 4000 5000 kişi arasından nasıl çıkıcaz merak ediyorum
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    paypalin gecerli olmadığını biliyorlar para ödemesini baska yolla yapsınlar yoksa yapacak bir sey yok aliexpress heyeti sizi haklı bulucaktır
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam Papirus hocamlafa konustum o da Zidoo icin bile aynisini soyledi. Bu android box larda resmi Tv launcher olmadigi icin hizli degiller. Eger 4k kullaniminiz yoksa Xiaomi mi Box i tavsiye ederim arayuzu kumandasi kullanimi cok hizli. Google in resmi destegi var, rwsmi Netflix destekli en ucuz android box zaten. Bundan once Beelink Mini Mx kullaniyordum, goruntu kalitesi de daha iyi Beelink ten. Ben forumdan ikinci el 260 liraya almistim Xiaomi mi Box i. Eger alirsaniz kesinlille Global versiyonunu alin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 26 Nisan 2017; 10:34:36 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Sony smart bende de 2 sini karşılaştırdım Sony yavaş kalıyo dizi sitelerini açmakta zorlanıyor yada açamıyor arayüz kötü bu ürün tam işimize göre ne istiyorsan onu veriyor ve hızlı ama klavyeyi al bence kullanmadım ama internete yazı yazarken çok kolay ve fareyi çok kolay yönetebiliyorsun ;)

• hocam ben de benim nexbox cihazı dört gözle bekliyorum, gelse de mıncıklasam
    klavye için google play'de klavye, kontrol vs. uygulamaları vardı galiba, onlardan kurup denediniz mi hiç? ben klavye sipariş etmedim, bu bahsettiğim uygulamalardan deneyeceğim ilk etapta. olmazsa bakacağım duruma göre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 26 Nisan 2017; 11:0:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam Papirus hocamlafa konustum o da Zidoo icin bile aynisini soyledi. Bu android box larda resmi Tv launcher olmadigi icin hizli degiller. Eger 4k kullaniminiz yoksa Xiaomi mi Box i tavsiye ederim arayuzu kumandasi kullanimi cok hizli. Google in resmi destegi var, rwsmi Netflix destekli en ucuz android box zaten. Bundan once Beelink Mini Mx kullaniyordum, goruntu kalitesi de daha iyi Beelink ten. Ben forumdan ikinci el 260 liraya almistim Xiaomi mi Box i. Eger alirsaniz kesinlille Global versiyonunu alin.

Hocam mi ürünlerini severek kullanip takip ediyorum. Yalniz bu dedigin urun epey pahalı geldi bana. Yoksa ona da bakmıştım. 70 dolar epey para ediyor. X96 olan 2/16gb 147 lira. Benim tek yaptigim netten film izlemek. Bu isi fazlasiyla görür saniyorum. Ha mi yi ucuza bulursam neden olmasin

• quote:

Sony smart bende de 2 sini karşılaştırdım Sony yavaş kalıyo dizi sitelerini açmakta zorlanıyor yada açamıyor arayüz kötü bu ürün tam işimize göre ne istiyorsan onu veriyor ve hızlı ama klavyeyi al bence kullanmadım ama internete yazı yazarken çok kolay ve fareyi çok kolay yönetebiliyorsun ;)

Klavye maliyeti artiriyor hocam. Olmazsa kablosuz bi klavye alir rahat rahat yazarim. Ha ucuza bir kampanya bulursam olabilir yine de

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hmm anladim hocam. Ben hdd den film ve dizi izlemek icin kullaniyorum sesli arama destegi cok ise yariyor. Youtube dan fragman izliyorum hocam birde. Haklisiniz hocam fakat isin icine saglam birde kumanda alayim diyorsaniz fiyat buna yaklasiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hmm anladim hocam. Ben hdd den film ve dizi izlemek icin kullaniyorum sesli arama destegi cok ise yariyor. Youtube dan fragman izliyorum hocam birde. Haklisiniz hocam fakat isin icine saglam birde kumanda alayim diyorsaniz fiyat buna yaklasiyor zaten.

Normalde xiaomi urunleri uygun olurdu emsallerine gore. Ancak nedense bunlar pahali biraz. Ileride bir tek yilbasi indirimi var degil mi? Baska indirim donemi var miydi?

• quote:

Birde kodi var ki anlatılmaz yaşanır ;)

Kodi de ekler yüklümü acaba film dizi seyretmek için
    yoksa ham hali ilemi?
  • Uzun bir aradan sonra yine alışveriş yaptım fakat aklıma takılan konular var;
    En son gümrük vergisi düşürülmüştü,benim yaptığım alışveriş şuan 16 dolar,euroya çevirince 14 küsür yapıyor bir sıkıntı olur mu?
    ön ve arka bisiklet aydınlatması aldım,2 iphone kılıfı,2 sony kılıfı,1 tane de kırılmaz cam satın aldım.Sadece sony kılıfları aynı onun dışındakiler farklı ürünler.Gümrükte aynı olanlar sıkıntı yaratır mı?
  • 
Sayfa: önceki 642643644645646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.