Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: c1234 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.516
Cevap
1.503
Favori
2.880.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanırım referanslı link alanı var ordan yapabilirsiniz burada paylaşırsanır banlanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

quote:

Orijinalden alıntı: microt

Hızlı cevap alacağımı düşünerek buraya yazıyorum yanlışsa kusura bakmayın.
    Ben forumda referans linkimle birlikte ürün tanıtımı yaparak konu açmak istiyorum böyle bir şey mümkün mü kuralları nelerdir bilen biri yardımcı olabilir mi?

Hocam referanslı linkler yasak diye biliyorum. Gearbest konusunda dh adminlerinin bilgisi dahilinde referanslı linkli ürünler var ama onların durumunun açıklaması konu başında var. Gearbest konu sahibine bir özel mesajla sorun isterseniz.

tamam hocam oradan sorayım belki daha çabuk yardımcı olurlar. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

sanırım referanslı link alanı var ordan yapabilirsiniz burada paylaşırsanır banlanabilirsiniz

o alanı bulamadım ben o yüzden sordum buradan. Evet konu sahibi bile o yüzden banlandı uzun bir süre, burada yapılmaz o. Biraz daha bakınayım ben. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microt -- 24 Nisan 2017; 17:13:55 >

• Haklisiniz hocam yokmus, ben telefon hizlica sarj oldugu icin telefonu aldigimdan bu yana var saniyordum aydinlattiginiz iyi oldu sagolun Sd 801 de quickcharge 2.0 destegi verilebildigi icin hep var saniyordum hocam. Lg g4 ile quickcharge destegi vermeye baslamis. Quickcharge destegi olmadigini da ogrenince simdi, telefonun sarj olma suresinden oldukca memnun oldugumu soyleyebilirim o zaman hocam rahatlikla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jetonu olanlar için fırsat !

Faetin Online Store da 9.01$-9$ kupon var 450 jetona alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Jetonu olanlar için fırsat !

Faetin Online Store da 9.01$-9$ kupon var 450 jetona alınıyor.

Hangi katagoride?

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    POrtable audio video kategorisinde 9.70$ olan kulaklığı 0.70$'a aldım.

• quote:

POrtable audio video kategorisinde 9.70$ olan kulaklığı 0.70$'a aldım.

Aynı mağazaya bakıyorsak, Ücretsiz de veriyor hocam bir kontrol edin .

• 41 tane kupon kalmış aldığım kulaklıkta stok 2 yazıyor.Mağaza bu;

http://s.aliexpress.com/nI3uIBve

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Haklisiniz hocam yokmus, ben telefon hizlica sarj oldugu icin telefonu aldigimdan bu yana var saniyordum aydinlattiginiz iyi oldu sagolun Sd 801 de quickcharge 2.0 destegi verilebildigi icin hep var saniyordum hocam. Lg g4 ile quickcharge destegi vermeye baslamis. Quickcharge destegi olmadigini da ogrenince simdi, telefonun sarj olma suresinden oldukca memnun oldugumu soyleyebilirim o zaman hocam rahatlikla

valla bende quick charge 3.0 var güzel bişey ya , ama %90 a gelince %100 olması için 1-2 yıl geçiyor

Ücretsiz yani jetonsuz 10$ - 1$ ve 9$ -3$ var. 9.01$-9$ kupon sadece jetonla var.

• quote:

41 tane kupon kalmış aldığım kulaklıkta stok 2 yazıyor.Mağaza bu;

http://s.aliexpress.com/nI3uIBve

kuponu nereden alıcam hocam atar mısınız foto alayım hemen
  • Aliexpress Ana Konu •

Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Ücretsiz yani jetonsuz 10$ - 1$ ve 9$ -3$ var. 9.01$-9$ kupon sadece jetonla var.

Biraz önce veriyordu 9$ jetonsuz aldım şimdi kaldırmış ama 9.70 olan kulaklık kutusu ile olanı tam alacaktım 19$ yaptı
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 24 Nisan 2017; 18:34:27 >

Evet 19.80$ olmuş ben alırken zaten 4 tane vardı.

Aliexpress Ana Konu •

• quote:

Aliexpress Ana Konu •

Aliexpress Ana Konu •

hocam bu satıcıyı nerden bulacağım ki bende orda kulaklıklar çıkmıyor çıksa alıcağım kulaklık var da kupon bulurum ama yok hiç kulaklık nası ayarlıyo5ruz

• Hocam quickcharge aslinda acil durumlar icin gerekli benim acimdan. Yoksa ben gece sarja takiyorum telefonu sabah aliyorum sarjdan. Ama acil durumlarda sarjin hizlica yuzde 50 uzerine cikmasi cok iyi birsey :) Bu arada telefon hizli sarj olmadan Note 5 gore daha hizli sarj oluyor (Note 5tede hizli sarj kapali iken) Neden acaba simdi merak ettim. Aksam deneyecegim hocam yuzde 2den yuzde 100e ne kadar surede sarj oldugunu telefonun. Tahminim 1 saat 40 dk ama bakalim ne cikacak.

• Jeton ve kuponlar kısmına girin aşagıda tüm kategoriler yazıyor onu portable audio video yapın aşağı doğru inin mağazayı bulun jeton takası yapın.

• 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.