Şimdi Ara

Aliexpress 4/5 seni özledik kuponu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
10
Favori
13.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sukru975

Bu mesaj silindi.
    Şikayet ettim hocam. Siz kendiniz doldurun artık anketi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu soruyu nereye sroamadım bilemedim, geçenlerde burada gearbest, aliexpreress tarzı bir site paylaşılmıştı,
    kupon koduyla 0,01 cent oluyordu ürünler.

O site neydi??,
    ürünler iptal olur diyorduk ama gelmeye başladı , konuyu kaybettim!
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Zapals olabilir.
  • Dreslily

• quote:

Orijinalden alıntı: sciencee

Teslimat yeri usa ayarli onu tr yap degistir
    oldu teşekkürler
  • Arkadaşlar bugün hesabına kupon gelen var mı ?
    2 hesabımdan da denedim. Bugün tık yok.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Ayın 22'sinde 2/3 gelen hesabıma bugün 4/5 verdi.
  • Kampanya bitti mi arkadaşlar. 5/4 Kupon olupta kullanmayacak arkadaş olursa haber versin lütfen. Makul fiyata kupona talipim. Oyuncak alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 25 Ekim 2018; 23:8:0 >
  • Merhaba ahali, ben bu kuponu kullanıp sipariş geçicem ama şöle bi problem var halihazırda ana hesabım var ona tabiki kupon tanımlamadı şaşırmadım neyse, yeni hesap açsam yine kendi adımla ama sanal kart veya farklı bi kartımı kullansam problem olurmu çift hesap yani bunu deneyen olmuştur illaki forumda şimdiden teşekkürler.

Ha bu arada diğer merak ettiğim ailemden biri adına hesap açsam Oguzhan değilde Ali mesela ama kart olarak kendi kartımı kullansam ? Bunu deneyen oldumu ?
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Geçici mail sitesinden mail alıp farklı bir adla hesap açıyorum. Yeni üye kuponu (20/4) hemen tanımlanıyor. Adres ve kart bilgilerim aynı bir sıkıntı yaşamadım.

• Arkadaşlar 11 kasımda 28 dollarlık ürün alıcam. Varmı taktik kupon nasıl alırız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Aynı kart aynı adres ile 3 ay arayla 4/5 kuponu kullandım ürünler kargolandı problem olmadı bende ama iptal edilenler de olmuş ona göre deneyin

• şu 100 dolarlık kod icin yeni üyelik acmaya değer mi dersiniz ? (max kac dolar alabiliyoruz 100 dolara kadar olan toplu siparislerde ) farklı isimle mi üyelik actiniz (adres, isim ve kart no tabiki degismeyecek ) durduk yere üyelik kaybetmeyelim ..Bir de zannedersem kampanya donemine girdik 20 günde gelecek ürün 50 günde gelir degil mi ?
  • Teşekkürler hocam.2$ verdi.

• arkadaşlar 5/4 kupon geldi fakat hesapta bazı kuponlar var ama kullanamıyorum aydınlatırmısınız.

select_copuon_1111_shopping_festival_...... diye değişiyor +2 dolar ve +10 dolar olmak üzere. alışveriş sepetine geldiğimde sadece 5/4 olan toplam sepet indirimim işliyor. bu ilk baştaki onlarca select kuponu nasıl ve nerede kullanacağım.

birde bazı mağazalarda 3/ 2 kuponum olmasına rağmen sepette düşürtemedim.(satıcı kuponu yazan kısımda görüyorum mağaza ismini fakat ürün alırken düşmüyor ) kimden: test_free_get_4_placoupon cafeler.. gibi yazı var bu bahsettiğğim kuponda da
  • dün pc den girdiğim eski hesabına 5/4 ven3/2 verdi. Ama daha önce kullandığım kredi kartı ile tekrar ödeme yaptırmadı güvenlik hatası verdi. buna dikkat edin

• Arkadaşlar bu konu işinize yarayabilir.

https://forum.donanimhaber.com/aliexpress-4-dolarlik-kupon-alma-sinirsiz-anlatiyorum--134948407

Ya da doğrudan bu videoyu izleyebilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=L9LkkJ_es-U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msafyurek -- 12 Aralık 2018; 22:56:9 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.