Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
42.508
Cevap
1.503
Favori
2.880.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iso227 kullanıcısına yanıt
    Eğer bizim fişler buna uyarsa daha basit ama daha ucuz bir 4XUSB ürün. Açıklamasına göre uyuyor ve başka satıcılarda 35-39 $ civarındaymış. Bu ürün 13,19 $.
    https://tr.aliexpress.com/item/Remax-EU-US-UK-Plug-3-Outlet-Surge-Protector-EU-Power-Stirp-with-2-x-DC/32629039722.html?spm=dcs3LM&aff_platform=aaf&cpt=1485511073312&sk=6mia6uv&aff_trace_key=a8f512c5f4e04504bb5437452e48ecc5-1485511073312-03128-6mia6uv

• led lamba ve led serit alip memnun olan ar mi? ben bi saticidan 2 w diye aldim adam boyayla 3w silip 2w yapmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu hesap makinesinin benzeri Casio Marka Vatan'da 10-15 TL. ye satılıyordu.
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    Hocam 50 dolardan 60 dolar olan dhl tarzi kargolari seçerseniz en fazla 1 hafta içinde elinize ulaşır diğerlerinin garantisi yok.

Ben tekniğini ve aldıkları sertifikaları falan çok araştırdım. Bu konuda fiyat ve kalite açısından en uygun marka ORICO
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    son 1 aydır Ali Expreste sanal kartımı kabul etmiyor. Garanti sanal kart kullanıyorum tüm bilgilerim doğru ama sipariş verilirken izin vermiyor. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

son 1 aydır Ali Expreste sanal kartımı kabul etmiyor. Garanti sanal kart kullanıyorum tüm bilgilerim doğru ama sipariş verilirken izin vermiyor. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

1-sanal kart limitinizi alacağınız ürünün ücretinden biraz yüksek tutarak tekrar deneyin.

örneğin ürün 15 tl
    limit 25 tl olsun

(bazen karttan 1-2 dolar provizyon çekmek için yeterli meblağ bulamadığından hata verebiliyor)

2- kartınızın internet ve yurtdışı alışverişlerine açık olup olmadığını müşteri hizmetlerine sorun.

3-mümkünse garanti bankasına hiç bulaşmayın :) (naçizane tavsiyem)
  • resimdeki kitaplığın içindeki ışıklandırmayı en ucuz (aliexpressden alacağım) ve en uygun (fazla kablo karmaşası olmadan) yolla nasıl yapabilirim?

NOT: aynen resimdeki gibi her bölüm ayrı bir renkte (kırmızı sarı yeşil mavi) olacak

1-LED striplerle (4 farklı renkte LED strip mi gerekir ?, kullananlar bilir)

2-laptoplara takılan küçük usb lambalarla (4 ayrı lamba mı gerekir ?, öyleyse her biri için ayrı usb girişi mi gerekir ?)

3-farklı bir ürünle

Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1581 -- 27 Ocak 2017; 15:23:58 >

• Arkadaslar uygun fıyatlı cıft usb gırıslı sarj baslığı goren varmı?Arac ıcın olmıycak
    Edıt:+elektrikler kesılınce evde kullanmak ıcın sarjlı lamba ıhtıyacıda var
    Edit:lamba link
    https://tr.aliexpress.com/wholesale?minPrice=&maxPrice=&isBigSale=n&isFreeShip=y&isFavorite=n&isRtl=n&isLocalReturn=n&isMobileExclusive=n&shipFromCountry=&shipCompanies=&SearchText=el+feneri&CatId=150410&g=y&SortType=total_tranpro_desc&initiative_id=AS_20170128044037&needQuery=n

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolsu1 -- 28 Ocak 2017; 15:15:58 >

• hakan1581 kullanıcısına yanıt
    Dekor süpermiş bizim marangoza göstersem yapabilir mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Dekor süpermiş bizim marangoza göstersem yapabilir mi acaba.

hocam bunu kartonları üst üste koyup ortalarını delerek yapıyorum, yaklaşık 30 kartonu üst üste koyunca yeterli kalınlığa ulaşıyor.

sonra boyayıp bu hale getiricem inş.

ama ışıklandırma konusunda yardıma ihtiyacım var.

konuyu da fazla dağıtmadan arkadaşlardan ucuz yollu yardımlar bekliyorum :)
  • supernoova S kullanıcısına yanıt
    3w ise neden silip 2w yapsın onu anlamadım.daha yüksek göstermek isterler normalde watt değerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

4-) USB 3.0 PCI-E Express 1x to16x Extender Yükseltici Kart Adaptörü için bitcoin madencilik cihazı
    https://tr.aliexpress.com/store/product/USB-3-0-PCI-E-Express-1x-to16x-Extender-Riser-Card-Adapter-with-SATA-15PIN/232211_32753299171.html?spm=a2g01.8041047.0.0.7J0LY9&sdom=101.303.364.0_32753299171
    Aliexpress Ana Konu •

ÜRÜNLERİN FİYAT GEÇMİŞİNİ GÖRMEK,EN UCUZ ÜRÜNÜ BULMAK VE DAHA FAZLASI İÇİN BU UYUGULAMAYI YÜKLEYİN:http://www.aliprice.com/go.php?z=XEeDcbLIQ4&ext=1

Hocam bu ürün ne işe yarıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• anladğım kadarıyla extra pcı express yuvası oluşturuyor.tabi o yuvaya ekran kartı falan takılmaz.daha çok depolama ürünler vs.
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    AUKEY kaliteli bir markadir.

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=aukey
  • hakan1581 kullanıcısına yanıt
    Tek renk veren 4 farklı led strip ile yapabilirsiniz diye düşünüyorum. 1er mt alarak onları istediğiniz ölçüde kesebilirsiniz. aliexpress ücretleri öncesinde elektrikçiye gidip belki daha uyguna da getirebilirsiniz :)
  • Postam uzun süredir aşağıdaki konumda .Fikri olan var mı ?

2017-01-19 07:42:22 【TR】Package arrived at the carrier facility (Yunexpress's Track End)
  • Benim postamda aynı durumda

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.