Şimdi Ara

AliExpress 2R-TRADE - Anna Şehir Efsanesi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
23
Favori
22.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    avrupada bir adrese miydi gümrüksüz sonuçlanan alışverişiniz
  • bulgaristan. ama belki ordaki memurların dikaktinden kaçmıştır.
  • Şu Anna'nın satış linkini birisi koyabilirmi buraya
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    Aliexpres den telefon diye arat bulursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Anna'dan hala alışveriş yapmaya çalışan akıllı var mı?
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Olmaz mı tabiki var bende zuk z2 almayı düşünüyorum ama piyasadan 50 dolar pahalıya satıyor doların düşmesini bekliyorum belki düşer diye bi umut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Expert#Ali -- 17 Nisan 2017; 15:8:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bugüne kadar belki yüz tane sipariş geçtim. Hiçbir zaman ticari veya yasaklı bir ürün almadım dolayısıyla hiç de sorun yaşamadım. Genelde ucuz şeyler alıp eşe dosta ihtiyacı olana hediye ettim.

Şimdi telefona ihtiyacım var, telefonum bozuldu bozulacak. Bana bu konuda yol gösterebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expert#Ali

Aliexpres den telefon diye arat bulursun

Mağazanın adı nedir Anna mı. Baktım bulamadım. Link atarmısın
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    2trade magazanin adi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serghat

Arkadaşlar ben bugüne kadar belki yüz tane sipariş geçtim. Hiçbir zaman ticari veya yasaklı bir ürün almadım dolayısıyla hiç de sorun yaşamadım. Genelde ucuz şeyler alıp eşe dosta ihtiyacı olana hediye ettim.

Şimdi telefona ihtiyacım var, telefonum bozuldu bozulacak. Bana bu konuda yol gösterebilir misiniz?
    aliexpressten lg v20 gönderiyorlar f/p telefonu gibi duruyor bence.
  • geçenlerde konuştum bu satıcı ile 2 parça halinde gönderirim sana ulaşmazsa ide ederim dedi,
    profiline baktım olumlu yorumlar var Türk müşteriler geneli
    birde çin telefon gruplarında bu kişiden telefon alan biriyle görüştüm yavaş ama eline ulaşır diyorlar.
    bende mi6x siparişi vereceğim bu konuyu görünce duraksadım
  • Bende redmi 6 pro almayı düşünüyorum bu satıcıdan şu aralar alışveriş yapan var mı bu kadından hala 30 40 dolar daha pahalı ama trden ucuza geliyor

• Bende Redmi Note 5 Pro alıcam 1000 lira süper fiyat ,sipariş verdikten sonra eski bi telefonumun imei sini göndermem yeterli mi acaba başka işlemler var mı ?
  • Beyler ben de Annadan mi 8se almayı düşünüyor(d)um. Burayı okuyunca bi kararsız kaldım. Dediğiniz gibi kargo ücreti falan da yok. Gümrükten geçmeme şansı nedir, geçmezse para iadesi alır mıyım? Bilenler cevaplarsa sevinirim.
  • Bu işin aslı astarı nedir arkadaşlar? Facebook ta gruplarda fln herkes yazıyor aldım diye. Ne durumda gercek mi ?

• bitti mi bu annadan falan teelfon getirme işleri? gelmiyor mu? alan var mı forumda
  • up
  • Konuyu alevlendirelim arkadaşlar, fiyatlar uçtu ve telefonum can çekişiyor. 2R-TRADE den telefon siparişi geçiyormu yakın zamanda alışveriş yapan yazarsa sevinirim.

• 2R-TRADE değil ama yine Türk müşterileri olan başka bir satıcıdan LG G4 aldım, ürünün kutusunu ayrı kendi ayrı kargolamasını böylece gümrükden geçeceğini söyledim oda tamam dedi ama telefonu kutusunda tek kargoyla yolladı gümrükte kaldı.Telefonun ücretini aldım ama 100 liraya yakın kargo bana kaldı.En iyisi ücretsiz kargo olanları denemek.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.