Şimdi Ara

Aliexpress 20$-20.01 Kuponu Ücretsiz almak için yapılması gerekenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
32
Favori
17.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Karşılıksız Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alabilen var mı beyler?

• satışını yapanlardan biriyim , evet bizde herkes gibi dışarıdan alıp üzerine 5-10 koyup satıyoruz ve 20/20 dışında hiçbir kupon türkiyede geçmiyor, uğraşmak istemeyenler bizden alıyor , uğraşmak isteyenler de zaten uğraşıp almaya çalışır. Bizim aldığımız yerleride biraz bulma şansınız zor. Bulursanız da haber verin biz de alalım :))
  • Teşekkürler

• Çok uygun fiyattan bir arkadaştan almıştım, 22 si son demişti saat 11.53 de son bulacağını bilmiyordum. Kuponum yandı...

• Kupon satan varmı arkadaşlar

• yapan var mı ?
  • mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt
    Yapan var fakat artık uğraşılmıyor zaten 20$ kupon 2.89 dolara satılıyor plati markette
  • M S G kullanıcısına yanıt
    Kupon tarihi kısa olduğu için böyle olabilir . Kupon Tekrar 5.80$ çıkarsa diye sorduydum yoksa şuan ki fiyat gayet iyi uğraşmaya değmez
  • Hocam ben bir türlü beceremedim Üzgünüz, verdiğiniz banka kartının ait olduğu ülke ya da bölgede bu promosyon geçerli değil. Lütfen başka bir kart deneyin. Bu hatayı veriyor bana siz hangi kartı eklediniz?
  • Samidmr S kullanıcısına yanıt
    Artık kart istiyor yakında konuyu güncelleyeceğim yçntem bulursam alt kısmına eklerim , uğraş durumu fazla olduğu için uzun zamandır işlemi yapmıyordum
  • kolay - orta - zor diye çıkmıyoor bende

• yapabilen var mı? kupon fiyatları 4 dolar oldu :D yapabilirsek kendimiz yapalım :D
  • Yapılsada doğrulamaya düşüyor şuan için uğraşılmaz
  • Arkadaşlar bu yöntem artık geçerli değil kampanya sona ermiş maalesef.
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 12 Ocak 2021; 12:43:41 >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    20,01/20 varken o kuponlar pek rağbet görmüyor hocam. paylaşmaman oradaki insanların ekmeğine yağ sürüyor biliyorsun dimi =)
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 12 Ocak 2021; 12:43:58 >
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    şu an 20lik kuponlar 4 dolar. 24/20 oluyor, %83 indirim demek buda. 20/13 de %65 (kuponun bedava alındığını varsayarsak) indirim oluyor. yani 20lik varken dediginiz kupon pek cezbedici degil. 20lik kuponlar piyasadan kalkarsa dediğiniz gibi iyi bir fırsat olur. dediğiniz kupona benzer kuponlar yok parasına satılıyor zaten hocam ama 20lik kuponlar olduğu için talep yok.

yani paylaşmayacaksanız yok kupon var kolay v.s demenin bi anlamı yok. paylaşırsın yapan yapar, yapamayan gider satın alır. yada madem değerli bir kupon kendiniz yapın satın hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.