Şimdi Ara

Aliexpress 20$/10$ İndirimli Alt Limitsiz Hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
6
Favori
2.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress Tüm Satışlarında Geçerlidir.

1-Aliexpress $20/$20.01 - Bitti!

2-Aliexpress $10/$10.01 - Bitti!

Hesap sadece daha önce aliexpress kupon kullanımı yapan tecrübeli kullanıcılar için tavsiye edilir.

*Kupon son kullanım tarihinden önce kullanılmalı

*Daha önce hesabınız varsa tüm çerez verileri temiz bir tarayıcıdan girmeniz gerekir.

*Hesap teslim aldıktan sonra tamamen alıcının sorumluluğuna aittir.

*Satıcı hesapta kupon olduğunu teyit eder, yapılan alışveriş tamamen alıcı sorumluluğuna aittir.

*Para iadesi sadece hesapta kupon olmadığı takdirde kontrol sağlanır ve alıcının isteği üzerine iade edilebilir.

*Kargo ücreti hesaplamaya ve indirime dahil edilmez.

Ödeme: Enpara | Teb | Akbank | işbank | Yapıkredi | Garanti | HSBC | ING

Hızlı İletişim: Profilimde Whatsapp eklidir. (Forum'da her an aktif olamayabilirim)

Not: Fiyatlar Sabit indirim için yazmayın lütfen.

Forum üzerinden satın alanlar; @necjdetx , @atomcan , @md3likan @keylogger38 , @hayalet16

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalees1 -- 8 Nisan 2021; 17:14:18 >

• Kupon hızlı teslimat ve satıcı güvenli. Kulaklık aldım 3dk sonra satıcı onayladı. Sanırım yarin yola çıkar. Teşekkürler

• Kolay gelsin hocam. Ben almanyadayım. Burada da geçerli mi kupon.?
  • scylla87 S kullanıcısına yanıt

Kuponun geçmediği ülkeler listesinde maalesef. '' Russia, Germany, Italy, Spain, Netherlands, France.''

• Plati.market ten direk de alabilirsiniz daha uyguna geliyor aracıyla uğraşmak istemeyen arkadaşlar.

• Nuroxy kullanıcısına yanıt

Kuponların hepsi tarafım tarafından alınmakta. Ortada bir aracı yoktur. Direk eft yaparak almak isteyenler profilimde whatsapp iletişim adresim mevcut. Rus sitesinden alabilir dileyen, konuda boş yapmana gerek yok.

• https://plati.market/cat/aliexpress/27542/#s27542=price
    Bu siteden alabilirsiniz arkadaşlar bekleyin 3.5 dolardan satılıyor. %100 güvenlidir forumdaki herkes burdan alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saksafon33 S kullanıcısına yanıt

Al sana 3,50 3,50

İsteyen istediği fiyattan istediği platformdan alır, konuda işsizlik yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalees1 -- 8 Mart 2021; 15:15:46 >
  • Khalees1 kullanıcısına yanıt

Anlık fiyat yükselmiş bekleyin 1-2 güne düzelir. Bütün kodları platiden alıyorum memnunum. Benimki sadece tavsiye niye kudurdunuz? :d

• saksafon33 S kullanıcısına yanıt

• Hakikaten kabak tadı verdi artık bu aliexpress konularına plati mesajı yazmak. Hadi bir kaç ay önce kimse bilmiyordu eyvallah. Ama şimdi çoğu Türk satıcı da plati ile aynı fiyata veriyor zaten. Hatta platiden ucuza vrenler de var. Mevcut ilan platiden daha ucuz mesela. Platiden daha ucuza satan bir ilan da platiden alın diye yazmanın amacını anlayamıyorum bir türlü. Bekleyin platide düşer deniliyor ama platide düştüğünde buradaki satıcılıların çoğu da düşürüyor zaten.

• scylla87 S kullanıcısına yanıt

za.za

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5C9E18111 -- 19 Temmuz 2021; 11:23:55 >
  • Arkadaştan 20$ kod aldım sağolsun nasıl yapacağımı tek tek anlattı sıkıntısız bir şekilde siparişi verdim teşekkür ediyorum kendisine
  • melifkaya kullanıcısına yanıt

Arkadaş orada satıcı konumunda olsa belki anlarım, Ruslardan 5 e alıp 15 yazsam onu 'da anlarım. Fakat senin de söylediğin gibi oradaki satıcılar ile aynı hatta bazen daha ucuza bile veriyorum. Onun bile altında bir şey arıyor insanlar. Toplumun belirli bir kısmında maalesef bu tür davranışlar, son dönemlerde her konuda gözlemlenmekte.

• EvErEsT0671 kullanıcısına yanıt

Aliexpress 20$/10$ İndirimli Alt Limitsiz Hesap  Ürün en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde gelir umarım. iyi günlerde kullan.

• Ali 20 kuponu 30 dan alabiliyor muyuz hocam?

• 10 dolarlık kuponu aldım kullandım, teşekkürler.
  • BHomerd kullanıcısına yanıt

iyi günlerde kullan. Aliexpress 20$/10$ İndirimli Alt Limitsiz Hesap 

• 20 dolar kupon fiyatı
  • 20 dolar bilgi ve alim icin öm lutfen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.