Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Gizmu , Gizmu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.507
Cevap
1.503
Favori
2.880.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kablo kısaltmaya,kablo organize etmeye vs.
  • FACEBOOK GRUPLARIMIZ
    Hepnizi Davetlisiniz
    facebook`da biraz daha aktif paylaşımlar olacaktır

ALİEXPRESS ÜRÜN PAYLAŞIM GRUBU
    ALİEXPRESS ELEKTRONİK SİGARA GRUBU
    ALİEXPRESS +18 ÜRÜN PAYLAŞIM GRUBU

• acomputerengineer A kullanıcısına yanıt
    açıkçası pek randımanlı bulmadım daha dün ürünü teslim aldığım noyu giriyorum krago nosunu giriyorum kargo no bulunamadı diyip hata veriyor sonra kafasına gore gosteriyor arasırada hata var sonra deneyin diyor...bir gosteriyor bir gostermiyor malezya postta singapur postta...ayrıca tr de ne döndüğünü hiç gostermiyor....direk yurtdışı bilgileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 27 Nisan 2017; 1:3:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeroDreams

Play markette yokmu programınız?

Belki yazın olabilir hocam . Xamarin çalışmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

açıkçası pek randımanlı bulmadım daha dün ürünü teslim aldığım noyu giriyorum krago nosunu giriyorum kargo no bulunamadı diyip hata veriyor sonra kafasına gore gosteriyor arasırada hata var sonra deneyin diyor...bir gosteriyor bir gostermiyor malezya postta singapur postta...ayrıca tr de ne döndüğünü hiç gostermiyor....direk yurtdışı bilgileri...

Merhaba hocam veriyi Aftershipden çekiyorum . Eğer ekran görüntüsü alıp bana yollarsanız size daha fazla yardımcı olabilirim . Aslında Türkiye'dede ne oluyor gösteriyor ( Hong kong post , china post denediklerim ) . Dediğim gibi bir hata varsa çözelim birlikte

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

hocam aylar önce açtığım kargo konusu silinince senin program linkinide senide kaybettim hocam,tekrar eklerim artık konuya eline sağlık

Teşekkürler hocam . Bu konu olmasa ne bu programa başlardım ne de destek alabilirdim . Bu forum candır can
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Sizin ugreen kablonuzda sorun cikmamasina sevindim hocam bendeki gibi Bende cift taraflu kullanim sunan Ugreen Micro usb kabloyu bekliyorum bakalim.

Bu arada hocam android box 40 dolar, iyi birde kumanda alsaniz 15-20 dolarda o olsa 55-60 dolar oluyor. Zaten Xiaomi 70 dolar fiyatli. Aslinda arasinda birsey kalmamis oluyor :) Fakat ne icin kullanacaginiza gore degisir. Ozelikle sesli komut ile youtube da video aramak icin bile alinir Tvde smart ve sesli komut destegi yoksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde xiaomi mi android tv box var. Hic kullanılmadı, ilgilenen varsa aldigim fiyatin uzerine cok az bir karla verebilirim.

• Watch Timer Store
    Hublot, Tag Heuer, Cartier, Rolex, Audemars Piguet, Bell Rose, Luminor Panerai, Mont Blanc, Richard Miller, U Boat, Rado, Channel, Omega, Breitling

Saat almak isteyenlere yeni saat mağazası

https://www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/2995023.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: levellingdust

ücretsiz tr gönderimi yok olanda da alacağın şeyden daha fazla kargo ücreti var. Benim gözümden kaçırdığım bi ürün mü var özellikle tavsiye ettiğin mesela?

Ücretsiz değil hocam 1-1.5 dolar civarında gönderim.
    Özellikle coil diye belirtmiştim.
    5 li coil 7 dolara aldım. Trde tanesi 25 tl
  • Beyler bu uGreen kablolarına 4-5 dolar verilir mi sizce?
    Ne düşünüyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Beyler bu uGreen kablolarına 4-5 dolar verilir mi sizce?
    Ne düşünüyosunuz?

Ugreen şimdiye kadar aldığım en kaliteli kablo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 27 Nisan 2017; 9:57:44 >
  • https://tr.aliexpress.com/store/sale-items/2673164.html?spm=2114.12010609.0.0.RVcEbJ
    bu mağazada da 2.01-2 kupon var fakat şu an satışta bir kaç kablo ile araç telefon tutucu var başka birşey yok,
    yinede bakılabilir..
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Bileklik olarak kullanan bile gordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Nedendir bilmem ugreene karsi sempatim var. Ayri bir seviyorum.

Box mevzusuna gelince. Ilk etapta alim maliyeti açısından fazla geldi bana. Yoksa dediginiz gibi oldugunda daha mantikli oluyor.

• https://ae01.alicdn.com/kf/UT8VZooXYtXXXagOFbXX.jpg

Beyler bu üründen almak istiyorum, link vs var mıdır?
  • Benim gibi ürünleri gelmeyen var mı ya PTT kargo takipsiz diye getirmiyor sanırım. 2 ayı geçti
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal saatler çakma ve şanslıysa en geç 3 aya mağaza kapanır.mağazada yeni zaten
  • Arkadaşlar bir tane cüzdan aldım. Küçük bir yerinde yırtık vardı. Mesajla satıcıya söyledim. Yeni bir tane göndereyim dedi. Ben biraz tazminat ver yeter dedim. Şimdi benim dispute açmam mi lazım? Yoksa kendi hesabıma yatırır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: jkeruoac

sıcak sıcak geldi deneyip neler olduğunu görücez :)
    Aliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •Aliexpress Ana Konu •

https://tr.aliexpress.com/item/Remote-Control-Wireless-Neck-Massager-Far-Infrared-Heat-Therapy-Neck-Massage-Care/32728398363.html?spm=QpOddd&aff_platform=aaf&cpt=1492429137196&sk=6uzVJaI&aff_trace_key=7b3a3661374c49f0a5f919fd2336403e-1492429137196-07871-6uzVJaI

Bende bu üründen almıştım,1 ay kadar düzenli olmasa da kullandım,belirgin bir faydası varmı pek hissedemedim,hatta petlerinden de 10 tane haricen aldım.

Ama sanırım bu tür cihazların faydasının olup olmadığını aynı hastahanede sıcak havlulu fizik tedavi gibi düzenli kullanılıp değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Not:Boyun ağrısı için aldım.petler ile cihazın kendi titreşim ,elektrik verme ve ısıtma işlemi aynı anda çalışmıyor.

Sizde kullanıpta herhangi bir gelişme olursa burdan beni de ekleyip bilgilendirirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.