Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (643. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42.494
Cevap
1.501
Favori
2.879.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bedava çekilişler başladı jeton kısmından yorum yapma kısmına tıklayınca çıkıyor ürünleri bedava deneyip yorum yapıyosundur bedava herkesin 2 kez katılma hakkı var onlarla avunuyoruz şimdilik freebies 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ellekem

Anlamadım hocam kart değişti başka kredi kartı kullanmak falan tam olarak ne demek istediniz

Önceden kayıtlı kredi kartını değiştirmek zor diyorlardı, yani destek bölümüne bağlanıp ilgili arkadaşlara durumu anlatmak zorundaydın, şimdi kolayca eski kart bilgisini silip yenisini girdim.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Dikkat etmemiştim ama kalem pil gibi duruyor sanki
  • ray ban gözlükler vardı nerde onlar :( 20 - 25 dolara :(
  • Selamlar, genç işi güzel bir saat arıyorum. Tavsiyesi olan var mı? Shark saatleri güzel ama şuan pahalı gibi, en yakın indirim zamanı varsa bekleyebilirim. Yardımınız lazım :)

• arkadaşlar merhaba aliexpress'ten şu ürünü sipariş verdimhttps://tr.aliexpress.com/item/Razer-Deathadder-Mouse-3500DPI-Gaming-Mouse-Razer-Goliathus-Gaming-Mouse-Pad-320mmx240mmx3mm-Without-Package-Lowest-Price/32785572106.html?spm=2114.13010608.0.0.JvECkv
    26 gün oldu ne gelen var ne giden ne yapmam lazım kargo takipde en son yazan şey bu 2017-04-10 12:20:00 【Malaysia (Yurt Disi)】Gonderi yurtdisina sevk edildi,Send item abroad (EDI-received)

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan-

Selamlar, genç işi güzel bir saat arıyorum. Tavsiyesi olan var mı? Shark saatleri güzel ama şuan pahalı gibi, en yakın indirim zamanı varsa bekleyebilirim. Yardımınız lazım :)

Sipariş verdiğim saatlerden örnek vereyim. Bazısı geldi bazısı gelmedi.

1-) henüz gelmedi. Hem dijital hem analog güzel bir kombin.

http://s.aliexpress.com/YBFvUBvU

(from AliExpress Android)

2-) geldi. Görüntüsü çok şık ve orijinal fakat kaliteli değil. Fiyatına oranla güzel.

http://s.aliexpress.com/nm26BNze

3-) henüz gelmedi. Klasik ve şık bir saat görünümünde yorumları da iyi. Bakalım nasıl çıkacak.

http://s.aliexpress.com/ZnqYbUn6

4-) geldi. Satıcı ürünü daha satmıyor. Saat çok dandik ama kordonu ile çok güzel duruyor. 1$a almıştım

Aliexpress Ana Konu •

• MustonE M kullanıcısına yanıt
    Hocam https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122930185 bu konuya alalım sizi. Benim de 2 kargom aynı durumda.

• MustonE M kullanıcısına yanıt
    Malezya'dan gönderilen kargolar biraz geç geliyor ama geliyor takipte kalın sürenin bitmesine birkaç gün kala dispute açın
  • Flash bellek alan yada tavsiyesi olan var mi. 8-16 yada 32 fark etmez. Evde yedek bulunsun diye aalacağım.

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    Android tv ve tekne yorumlarını bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu fidget toy/cube hand toy denen adhd liler için olan ufak şeyler var ya görmüşsünüzdür. biri trde stres çarkı diye satılıyor diğerine denk gelmedim. var mı önerebileceğiniz bi' satıcı bunlar için.
  • En son 2/3 oncd urun aldigimda gelmemisti bu siteden. Bakiyorum hala o sikintilar mevcut. Kolay dolum yazicima kartus alacaktim ama denesem mi yine?

Onceki alisverisimde 30-40 dolarim cop olmustu...

• Hocam, aliexpress de hafıza ürünlerinin kârlı olduğu söylenemez. Türkiye den almanız daha mantıklı olacaktır. Perşembe günü A101 usb 3.0 16gb getiriyor. Ona bir bakmanızı öneririm.

• cyber tech C kullanıcısına yanıt
    dispute dediğiniz nedir tam olarak
  • iso227 kullanıcısına yanıt
    ben teşekkür ettim aktif paylaşımları bekliyoruz artık :P
  • Tek kelimeyle android box Harika çok hızlı işlemcisi hemen yanında başka bir tvim son model ona göre karşılaştırıyorum inanılmaz kesinlikle alınır her yere götürmek çok güzel 👍 yazlığa götürcem tvye bağlayıp dizi film izlicem diye düşünüyorum ... tekne maalesef tırt bir halta yaramaz pilli milli şarj olan cinsten değil kesinlikle alınmaz daha Prof bir model var onu alıcam ;) burda paylaşıcam araştırıyorum

Aliexpress Ana Konu •

• Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Birde kodi var ki anlatılmaz yaşanır ;)

• jkeruoac kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam. Ben de bunu sormaya gelmistim tam. Android tv boxlar nasildir? 2/16gb fazlasıyla yeterli olacaktır saniyorum. Gumrukte sorun çıkmaz degil mi? Isinma sorunu var mi? Marketten her uygulama kurulabilir mu? Bir de hangi modeli aldiniz acaba? X96 olandan dusunuyorum ben. Tabi cek cuk bulmam lazim once

• Arkadaslar ilk sayfada goremedim ama uygun bir baskul alan kullanan var mi kilo yag vb olcenlerden de olabilir

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.