DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: derde35, fertm, ernsyds1, Hernan Cortes, Kebuter21, superjax Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
25.137
Cevap
1.482
Favori
1.499.781
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> ★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      137 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:38:22
      https://play.google.com/store/apps/details?id=gs.envios.app.ww

Ben kargolari takip icin bunu kullaniyorum. Tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirdemirel -- 21 Nisan 2017; 13:47:56 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      611 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:59:49

aliexpress feedbacklerine bakarsan ürünü 5 ayda ulaşan bile oluyor :D tabi 50 gün olunca dispute açıp parasını alıyorsun ürün de beleşe gelmiş oluyor. güzel bişey yani :D o yüzden dert etme bence çok acil ihtiyacın olan bi sipariş değilse. ne yazık ki takip sistemi leş. eskiden adım adım çok güzel izleyebiliyoduk. hatta ptt'ye gelince gidip direk kendimiz alıyoduk heyecandan falan. güzel günlerdi :D
      |
      |
      Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      137 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:10:44
      Cinde gorunen kargom (EMS) teslim edildi 8 gunde en hizli teslimatim..

Urunde bu3.1a 3-port üçlü usb duvar adaptörü şarj 3 akıllı telefonlar orange için 1 ab tak için ac güç adaptörü

http://s.aliexpress.com/Uv2m6ZjM

(from AliExpress Android)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      4238 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:19:46

yaşın küçük herhalde haram yediğinin farkında değilsin..çinli olsada kul hakkı denen birşey var..
      sizin gibiler yüzünden zaten bir kısım türkiyeye shipi kapadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Nisan 2017; 14:30:27 >
      |
      |
      shephard16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:32:57
      quote:

Orijinalden alıntı: microt

Merhaba bir ürün için kendi adıma referanslı bir link nasıl oluşturabilirim. Nettede aradım ama bir şey bulamadım, bilenler yardımcı olursa çok iyi olur.

Yok mu yardımcı olabilecek?

• DH Yönetici
      6736 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:44:04
      ''Seller has extended Purchase Protection for you.'' diye bir mesaj geldi mailime. herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?
      |
      |

Dovageris, axio ozendas, menti ozendas, killoni pilos loevaley tonio ozenadas ! Ineyneo trikatas, orney loue torle prijadas!
      MyAnimeList
    • Yüzbaşı
      611 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:54:28

ben onu ihtiyaç doğrultusunda senden çalınan zaman olarak gördüğüm için etik olarak yanlış görmüyorum. örneğin ben düz tabanlı biriyim ve ortopedik tabanlık sipariş ettim. yarın 50 gün doluyor. bu benim 50 gün boyunca ağrı yapan ve rahatsızlık veren bir ayakla dolaşmama neden oldu. şimdi dispute açıp paramı geri alırsam ve sonra ürün gelirse, ücretsiz aldığım o ürünü bunun karşılığı olarak göreceğim. biraz içimi rahatlatmak için mi uydurdum bunu bilmiyorum ama bana çok mantıklı geliyor
      |
      |
      Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4238 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:06:49

ne alaka yahu çok hız olayın takıntın varsa bastır parayı tr den al tutanmı var? bildiğin günaha harama giriyosun....insanlarıda yanlış yonlendirme burda..dominos pizza gibi yerlerden yap alışverişini ozaman...aracı sitelerden değil..sen satıcıyı sonradan ürün geldi diye bilgindirmeyip üstüne yatıyorsan bildiğin haram yiyon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Nisan 2017; 15:9:53 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      611 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:24:49

aliexpress ile ilgisi yok bu meselenin. satıcı ile kargo şirketi arasındaki uzun mesafeli teslimat anlaşmasıdır.

dispute kabul edilince aliexpress havuzdaki parayı alıcıya iade eder. satıcı da gönderide bulunduğu ürünün irsaliyesiyle beraber kargo şirketine gider ve tazmin tutanağı tutulur.

sadece kayıp gönderiler için değil, ulaştıktan sonra bozuk, kırık vb. ürünler için de aynı tazmini kargo şirketinden alırlar. yani elinize kırık, hasarlı bir ürün geldiğinde de dispute açıp paranızı iade alıyorsunuz. satıcı da bu parayı gidip kargo şirketinden alıyor hasarlı teslimattan dolayı.
      |
      |
      kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4238 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:32:09

yahu yine ipat yokki elinde atıyon her esnaf veya satıcı gonderirken zaten fake değerle gonderir..nerdeyse 4-5-10 kat düşük fiyatı yazar ne tanzimi allah aşkına?.. tanzim taahhütlü postada olur oda anlaşmaları nekadarsa şirketle, ürünün bedeli asla değil kendi kendine uydurduğun birşeye inanmışsın...

mesala yurt içi benim 600 tl lik ürünü kaybetti veya çaldırdı yada çaldı elemanları n11 de 2011 de, ama satıcı sadece 3 te birini alabildim kargo şirketinden dedi..onu bile alması için taahhüt lü gonderi olması şart..taahhüt bile olsa olan yine satıcıya oluyor ..ozel kargo şirketinde bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Nisan 2017; 15:44:16 >
      |
      |

• 21 Nisan 2017 17:45:19
      Ya arkadaşlar şunun gibi hem haram yiyip hem de kendini haklı görenlere cevap vermeyin. Kendini bilmez herkese cahil der. Daha fazla cevap vererek şunun mesajlarını görmemize neden olmayın nolur!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 21 Nisan 2017 17:51:15
      Bu china ems ne oluyor satıcı airmail registered yerine bununla göndermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3293 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:06:49
      Spedu kablolarım geldi kaliteli duruyorlar deneyip göreceğiz bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01MRT42 -- 21 Nisan 2017; 18:17:16 >

.: MRT :.
      .:: Mi 5 Prime ::. .:: LG G2 32GB::.
    • Teğmen
      121 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:59:59

Saat kuponla beraber 5 dolara mal oldu. Memnunum kaliteli bir saat. Alarmı Kronometresi ve güzel aydınlatan ışığı var. Silikon kayışlar biraz terletiyor.

Sinobi dijital spor chronograph erkek bilek saatler su geçirmez kauçuk watchband marka erkek askeri cenevre kuvars saat 2017

http://s.aliexpress.com/JjqMjANb

(from AliExpress Android)

|
      |

• Yüzbaşı
      534 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:24:32
      quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Sonuçları buraya da yazar mısınız, kaliteli ise almayı düşünüyorum

• Teğmen
      185 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:32:53

Bir çok satıcı türkiye için ya kapattı yada kargoyu ücretli yapıyor. Senin ve senin gibiler yüzünden. Hak ve adaletin neolduğunu da sen öğretemezsin burda bana ve forumdakilere.Tek ben değil çoğunluk aynı fikirde. + Yas meselesinden giriş yaptığına göre sen hala yeterli olgunluğa erişememiş birisin. +2 kere başbakanlık seçiminde oy kullandım, yaşımı buradan hesapla da öyle daha çocuksun de.
      +Burası tartışma yeri değildir herkese saldırma.[&gt;:]
      |
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:54:31
      quote:

Orijinalden alıntı: shephard16

cahilsin. git evine en yakın kargo şubesine ve ürünüm kargoda kaybolur veya kırılırsa ne olur diye sor. cevabını onlardan al. konuşmaya başlamadan önce profiline bakmamıştım bayrampaşalıymışsın daha cevap vermeyeceğim o yüzden. senin bayağı bir yolun var bir şeyleri anlayabilme yeterliliğine gelebilmen için.

Susayım dedim dedim ama tutamadım kendimi.Modern hırsızlık yaptığınızın adı en hafif tabirle.Kendinizce mantığa bürüyerek de işin içinden çıkmışsınız.Ne diyeyim umarım görürsünüz gerçeği.Birde hakarete vardırmazsak yorumlarımızı hepimiz için.....

|
      |

• 21 Nisan 2017 20:42:49
      quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Hayirli olsun hocam 24k altin kaplama olan linkten mi almistiniz acaba? Umarim iyi cikar hocam benimde 39 kablom var gelecek olan Spedu marka. Deneyince goruslerinizi belirtirseniz sevinirim hocam

Bu arada burada da belirteyim arkadaslar Spedu yine kampanya yapmis. 5e 3 dolar indirim + 2 dolarlik alisveriste 2 dolarlik cek kampanyasi. Yani 5 dolar ve ustu alisveriste 5 dolarlik indirim oluyor bilginiz olsun

Birinci Sistem Intel i7 2600k 3400@4500 Mhz with Cooler Master Seidon 120v (1.325v) | Asrock Z77 Fatal1ty Professional | 4*2 Gb Kingston HyperX Cl9 1600 Mhz DDR3 | 3 Gb Sapphire HD 7970 Dual-X OC (GHz Ed. Bios) | Sandisk Extreme 120 Gb SSD| OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Creative X-Fi Titanium | Zalman Z3 | 23" Asus VS239HR LED IPS | Razer Lycosa | Logitech G9x | Microlab M-820 | Creative Sound Blaster ARENA Surround
      İkinci Sistem Intel i5 2500k 3300@4500 Mhz with Noctua D14 (1.265v) | Asus Maximus IV Gene-Z | 16 Gb (4*4) Gskill Ares Cl9 1600 Mhz DDR3 | 2 Gb Asus GTX 670 DirectCU II TOP | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD | OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Thermaltake Kandalf | 27" Dell U2711

LG 43UH650v 4K HDR | Playstation 4 2 TB | Xbox One 2 TB | PSN: ProteinTR | GT: PROteinTR
    • Binbaşı
      1636 Mesaj
      21 Nisan 2017 21:13:49
      Faturayı 30$ göstermesini nasıl isteriz satıcıdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2014

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.