Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.472
Cevap
1.494
Favori
2.877.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu konuda gayet tecrübeliyim inanın. eğer müşteri haklıysa her türlü aliexpress arkasında duruyor,
    3 sefer para iadesi aldım...
    dokumantasyonu biraz uzun oluyor ama alınıyor o sebeple gearbest e falan hiç bulaşmıyorum..
    temiz temiz alixpress ten alıyorum.
  • seeder kullanıcısına yanıt
    bu soruların cevaplarını ve nasil hareket etmen gerektiğini müşteri temsilcisiyle yazışarak yapabilirsin.. onlar seni yönlendiriyor, ingilizce biliyorsan biraz halledersin...
  • bozkurt8111 kullanıcısına yanıt
    Valla 3 sefer ile tecrübeliyim diyorsan

5 dolarlık ürün alan arkadaş var ürün problemli diyor. Aliexpress sisteme takip numarası gir diyor yani ürünü gönder diyor. Bu konuda satıcının arkasında duruyor alıcının değil
    5 dolarlık ürün için 4 dolar kargo parası vermen lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruzgar63 -- 23 Eylül 2017; 23:27:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Süre sona erince kolayca dispute açabilirsin

• turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Ems ile 1000 liralık ürün aldım gümrüğe takılmadı

Express mail Servis. yani Ptt nin hızlı kargosu

teslimatı ptt yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar63

Ems ile 1000 liralık ürün aldım gümrüğe takılmadı

Express mail Servis. yani Ptt nin hızlı kargosu

teslimatı ptt yapıyor

teşekkürler. Umarım sorunsuz geçer bir de vergi ödemeyelim.
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Ben her ihtimale karşılık fiyatı düşük yazdırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar63

Ben her ihtimale karşılık fiyatı düşük yazdırmıştım.

Satıcı düşük yazacağını söyledi bana da ama ambalajın büyük olacağını düşünerek takılabilir mi acaba diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Çok sağolun bilgi için. Peki Quickcharge olmayan telefonlar ve cihazlar, Quickcharge'lı adaptör ile şarj olur mu?
    Hocam ayrıca bu usams kabloyu 0,66$ yapamadım, sadece tek kupon kullandırıyor. 50 jetonla bir kupon aldım, bir de mağazanın kendi bedava kupon veriyor ama sadece bir tanesi kullanılabiliyor. Siz nasıl yaptınız?

Hocam linkini verdiğim kablonun fiyati 1.68 dolar zaten. Odeme ekranindan once, yani ürünü satin al diyince 1 dolari dusuyor, 0.68 dolarlik ödeme yapmanızı istiyor.

Yok hocam sorun olmaz, Qc destekli olmayan cihazlari da normal olarak sarj eder. Fakat basta da belirttigim gibi sarj cihazinin kalitesi hakkinda bir fikrim yok, fiyat uygun olduğu icin paylaşmak istedim.

• iso227 kullanıcısına yanıt
    50 çok iyi ben 1 ay takip etmistim hiç o fiyata görmedim. Şansıma tüküreyim

• Üç ürün aldık bakalım konuda önerilen kulaklık,Strak figürlü yüzük,star wars anahtarlık normalde şu ikisinin takip kodu yok diye biliyordum ama takip kodu mevcut gözüküyor kaç günde gelirse artık.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Gecen aldigim usams kablo geldi. Gayet guzel. Simdi 0.63den bir tane daha patlattım

2 tane oldu

Yok mu aukeylerde olucu indirimi hala daha hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 24 Eylül 2017; 10:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Gecen aldigim usams kablo geldi. Gayet guzel. Simdi 0.63den bir tane daha patlattım

2 tane oldu

Yok mu aukeylerde olucu indirimi hala daha hocam

Iyi yapmissiniz hocam

Suanda yok hocam gördüğüm kadari ile, 11.11de bakacagiz artik duruma

Ampere ile baktim. Ne kadar dogru oluyor bilemem ama 850mahlik sony sarj aletiyle 840a falan cikti. Oralarda takildi biraz. Uzun surede ne kadar stabil olur bilemedim. 2 liraya mis gibi kablo ne olacak. Indirim zamani 5.5 liraya almistim oysa

• quote:

Ampere ile baktim. Ne kadar dogru oluyor bilemem ama 850mahlik sony sarj aletiyle 840a falan cikti. Oralarda takildi biraz. Uzun surede ne kadar stabil olur bilemedim. 2 liraya mis gibi kablo ne olacak. Indirim zamani 5.5 liraya almistim oysa

Hocam yorumlarda kimi hizli sarji destekliyor demis, 5-6.7 volt arasinda 2.6 amper cektirmisler (Bizim cihazlardaki Qc 3.0 hizlari), fakat kimisi de desteklemiyor demis. Sanirim cihazdan cihaza degisken bir durum. Biri de hizli sarj destekliyor demis, 11 gun sonra ek bildiri yazmis, kablo ozelligini yitirdi diye, 0.68 amper cekmeye baslamis. Fakat genelde ek yorum yapana rastalamadim.

Kablo ince olsada, ilk etapta is görür gibi, ama sonrasında ne kadar dayanir bilemiyorum.

Ykz nin hizli sarj cihazini almadiniz mi

• Televizyon icin soundbar tavsiyesi olan var mi?
    Kablolu-Kablosuz. 200tl max bütçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 24 Eylül 2017; 11:33:4 >
    Valla neblim. Insallah iyi olur. Ykz 2.0 ve civari ceyran veriyor. Qc3.0 olan gelmedi daha yalnız. Cift girisli hızlı sarj olani takiyorum arada

• quote:

Valla neblim. Insallah iyi olur. Ykz 2.0 ve civari ceyran veriyor. Qc3.0 olan gelmedi daha yalnız. Cift girisli hızlı sarj olani takiyorum arada

Anladim hocam, sorun yok o zaman. Ykz sagolsun bir cek ile sinirlamis yine, hizli sarj adaptörürunu alamadim bu yüzden. Neyse bir sonraki cek donemini bekleyecegim, eğer kaldırmaz ise magazadan

• quote:

Orijinalden alıntı: gsserhat

Televizyon icin soundbar tavsiyesi olan var mi?
    Kablolu-Kablosuz. 200tl max bütçe.

Eger Bluetooth hoparlor dusunurseniz, forumdaki Bluetooth Hoparlör tavsiyeleri konusunu inceleyebilirsiniz.

Link:https://forum.donanimhaber.com/bluetooth-hoparlor-firsatlari--126027324-108

• 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.