Şimdi Ara

Alienware Kullanıcıları ve Hayalini Kuranlar Topluluğu - 2020 Modelleri ile Güncellendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
8
Favori
9.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

600-700 tl civarı satılıyor 2x8 kit halinde 1x16 isterseniz fiyat artar ama önemli olan sizin ram iniz ile aynı frekansta mümkünse aynı marka ram bulmak rami bu laptoplara takması kolay zaten

anladım hocam şimdilik kullanalım ilerde yüksek render için ram gerekecek. o zamana takıcaz mecbur.
  • Arkadaşlar alienware gtx 1070 li 17 inç li laptop tekrar girer mi hepsiburada stoklarına ? Başka bir yerde satılıyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada ya yeni nesil işlemcili alienware notebook lar stoklara girmiş.

Link:http://www.hepsiburada.com/ara?q=alienware

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

Hepsiburada ya yeni nesil işlemcili alienware notebook lar stoklara girmiş.

Link:http://www.hepsiburada.com/ara?q=alienware

Gelen laptoplarda tobii eye ve g sync yok. Kısaca çöp

• Alienware 15 R13 ciddi ciddi düşünmeye başladım. Şuanda 5000 liram var. 2000 lira kredi çekip, Hepsiburada dan sağlam bir KDV indirimi bekliyorum. Şuanda 8300 Lira. Muhtemelen indirimle 6800 TL civarına gelir.

Çok özel bir Laptop zaten belli ediyor kendini. Aslında ilk başta GTX 1050 Tİ. li Lenovo almayı düşünüyordum. Ama gözümü kararttim. Alacam galiba Alienware'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

Alienware 15 R13 ciddi ciddi düşünmeye başladım. Şuanda 5000 liram var. 2000 lira kredi çekip, Hepsiburada dan sağlam bir KDV indirimi bekliyorum. Şuanda 8300 Lira. Muhtemelen indirimle 6800 TL civarına gelir.

Çok özel bir Laptop zaten belli ediyor kendini. Aslında ilk başta GTX 1050 Tİ. li Lenovo almayı düşünüyordum. Ama gözümü kararttim. Alacam galiba Alienware'i

Merhaba sizin bahsettiğiniz laptop şu mu ?http://www.hepsiburada.com/dell-alienware-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-aw15-6b7700w161256-p-HBV000004OBOW

Laptopu aldınız mı ? Aldıysanız eğer ekran tazeleme hızının kaç hz olduğunu ve g-sync var mı diye soracaktım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5DFA3868 -- 24 Haziran 2017; 13:51:28 >

• Merhaba arkadaşlar. Aşağıda linkteki ürünü alanınız var mı ? Varsa eğer ekran tazeleme hızı kaç hz olduğunu söyler misiniz?

http://www.hepsiburada.com/dell-alienware-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1060-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-aw15-6b7700w161256-p-HBV000004OBOW
  • Merhabalar Ağustos ayında ayinda 1 haftalık Almanya tatili yapacağım gitmişken gelirken laptop ve telefon almak istiyorum

Alacağım laptop yaklaşık 2300 € telefon da 850€ bunları getirirken vergi gümrük vs sıkıntı çıkar mı?

Kutulu taşımayayım mı ne dersiniz ?

1 adet ve kendime alacağım sadece

En son tax refund olayını nasıl yapıyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: banlıyımkmesne

Merhabalar Ağustos ayında ayinda 1 haftalık Almanya tatili yapacağım gitmişken gelirken laptop ve telefon almak istiyorum

Alacağım laptop yaklaşık 2300 € telefon da 850€ bunları getirirken vergi gümrük vs sıkıntı çıkar mı?

Kutulu taşımayayım mı ne dersiniz ?

1 adet ve kendime alacağım sadece

En son tax refund olayını nasıl yapıyoruz ?

Yolcu beraberinde 1 tane laptop getirme hakkın var ve fiyatı önemli değil. Boşuna kutusuz getirmene gerek yok yani. Cep telefonu hakkında bilgim yok

• Merhabalar ağustos sonunda almanyaya gideceğim oraya gitmişken alienware almak istiyorum

fakat kafama takılan bir sürü soru var adamlarla nasıl görüşebilirim ?

aradım aradım bulamadım almanya alienware e-mailini

Sizce nerden almalıyım kendi sitesinden almak her zaman için daha mı iyi olur ?

Konfigüre ederken hdd takmasam sadece ssd taksam nasıl olur ben böyle yapmak istiyorum (maddiyat önemli değil)
  • Arkadaşlar ben de 15 r3 ile ilgileniyorum

Konfigürasyon şöyle

İ7 7700hq

gtx 1060

16gb ram

1tb 256 gb ssd

99 whr batarya

Fhd 1080p

Tavsiyesi olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden alıyorsun

• Beyler acil yardım ve fikire ihtiyacım var. Alienware 15 R3 mü yoksa 17 R4 mü ? Ikisi de aynı ozellikleri var. 17 de 256 SSD var 128 yerine tek fark bu. Ancak 15 2017 üretim 17 ise 2016 üretim. Ne dersiniz?
  • Hepsiburada da indirimin belli başlı dönemleri oluyor mu? Yoksa hergün f5 e mi basıcaz :) ayrıca notebookcheck de laptobu witcher3 testine soktuklarında 60 lı derecelere çıkmış kullanan arkadaşlar acaba ısınmadan şikayetçi mi ? 4.5 kilo kasa yapmışlar fan çıkışları kafam kadar acaba ekran kartı mı ısındırıyo diye merak etmiyor değilim. Sizin fikirlerinizi ve deneyimlerinizide duymak isterim. İndirim olursa almayı planlıyorum 1070 li modelini :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alienware 17 R4umu almıs bulunmaktayım gercekten efsane alet. GTX1070 GSYNC ve 120hz ekran bulunan versiyonu tobii eyes ile birlikte. Herkese tavsiye ediyorum
  • geronimo93 kullanıcısına yanıt
    Su ana kadar Mass effect andromeda , GTA V, overwatch, dota 2, just cause 3 oyunlarını full ayarlarda oynamama ragmen ahım sahım bir ısınma yasamadım. Sıcaklık olcer cihazım yok o yuzden derecee hakkında bilgi veremeyecegim ancak 17 inch yeterince iyi sogutuyor diye dusunuyorum.
  • Türkçe klavyeli modeller hiç gelmeyecek mi?
  • bende Alienware 15 R3 HID67-AUK1 15.6" (4K/i7-6820HK/1070 8G/512G SSD+1T HDD/16G RAM) model bulunmakta bilgi isteyen sorabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

Alienware 17 R4umu almıs bulunmaktayım gercekten efsane alet. GTX1070 GSYNC ve 120hz ekran bulunan versiyonu tobii eyes ile birlikte. Herkese tavsiye ediyorum

Tobi eye işe yarıyor mu oyunlarda?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.