Şimdi Ara

Aliens vs. Predator İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
53.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Valla ben 2010 yani oyunun ciktigi tarihten itibaren oynuyorum. Oyunun tabiki eksik yanlari var ama yinede oynamamam icin herhangi bir neden gormuyorum. Oyunda online takiliyorum bir Klana uyeyim bir iki tanede turk arkadas var onlarla takiliyoruz. Bu arada ben ps3 de oynuyorum. PSN - Spartacus_suatt
  • arkadaşlar sega aliens vs predator'de (pc versiyon) cheat girmek için debug file yüklemek gerekiyormuş (en azından aklımda öyle kaldı) bu dosya save özelliği katıyormuş.. sonra oyunu bu dosyanın exe'sinden açınca cheat'leri girebiliyormuşuz

bu patch'i nereden bulabilirim ??
  • Görüntüleri bu kadar ilgi çekici olan bir oyun nasıl gözden kaçabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agolas

Bugün pc versiyonunu oynama şansım oldu...Aslında oynamaya çalıştım ve oynayamadım...Bu oyun için tek söyleyebileceğim berbat ötesi...Belki acımasızca bir yorum olmuş diyebilirsiniz ama oynadığım en kötü oyunlar listesinde ilk 5'e girmeyi hak etti...Hemen sildim pc den hd'de kapladığı 15 GB'lık yeri bile hak etmiyor...Üzgünüm ama gerçekler..

Ben bu oyunu aldığımda ilk çıktığında ne alienden ne de predatorden haberim vardı dümdüz aldım.Oyunu zevkle bitirdim marineden korktum 16 yaşındaydım o zaman korktum oynayamadım :)) Daha önce slient hill hariç hiç bir oyun beni germemişti.Sonra promethusu izledim şansa bakki bunun alien adında bir tür kült filmin devamı olduğunu anladım.Sonra steamda alien versus predator classici buldum redux modla yeni grafikli hale getirdim.Tüm alienleri izledim tüm pretadorleri izledim alien 1 alien 2 yi dediğim gibi satın aldım.Şimd tekrar başladım alien vs predatora tek kelimeyle enfes bu yorumunun nedeni bence seri hakkında hiç bir şey bilmemen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.