Şimdi Ara

Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI) (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
990
Cevap
0
Favori
69.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mandrake_ryan

ya arkadaslar ne kadar kotu olasada bende oyunu oynamak ıstıyorum fakat bır turlu acılmıyor oyun bende hıc

ıntel E8400

512 mb geforce

4 gb ram

neden acamıyorum yaaaa cıldırmak uzereyımm

geforce ne.ekran kartını tam yazarsan yardımcı olabiliriz.
  • yahu marine neden bu kadar kötü özellikle predator karşısında hiç şansı yok...
  • bende win7 64 bit kullanıyorum ancak ne DX 11 ne de DX9 da çalıştırabildim yani oyuna giriyorum mission'u seçiyorum tam loading bitiyo oyuna giricem çast atıyor beni oyundan .. Notebook olarak F50-10G Toshiba Qosmio kullanıyorum.. Böyle sıkıntının olmaması gerekiyor normalde herşey gayet iyi BFBC2 bile çalışıyor hemde High'da .. PC de 4 GB Ram var .. gerisi herşey belli .. sadece DX9 dan da DX 11 den de denedim yok olmuyor.. çaresini bilen varsa iyi olur valla :))

not : Razer olan versiyonu var bende ..reloaded değil ;)
  • Oyunu sendit.com dan orjinal olarak 57 tlye aldım, herhangi bir ses görüntü sorunu yaşamadan dün nihayet marine ile bitirdim. Predator ve alien hoşuma gitmiyor. Marine olarak oynayınca filmdeki atmosferi daha güzel yakalama imkanı oluyor bence....

Oyunun atmosferi bence güzeldi, özellikle hareketlenen müzikle birlikte oyun çok heyecanlı bir atmosfere sahip olmuş. Silah, alien ve predatorların sesleri filmdeki ile aynı. Alien filmlerinde gördüğümüz bazı karakterler oyunca farklı ya da benzer rollerde karşımıza çıkıyor.

Grafikler 3-4 sene öncenin oyunlarının seviyesinde sanırım. Ayrıca grafiklerde ciddi bir konsol havası var. Şöyle daha kasvetli, daha puslu ve detaylı mekanlar, yüksek kontrast-düşük doygunluk şeklinde grafikler olsa oyun görsel açıdan da çok etkileyici olurdu. Mesela renk doygunluğu düşürülmüş crysis grafikleri bu oyunda baya güzel olabilirdi.

Genel olarak oyunu beğendim, orijinal aldığıma pişman olmadım ve oynarken epey eğlendim.
  • marine ile oynarken pat pat diye ses çıkıyo dediğiniz şey motion tracker dan (sol alttaki hareket sensörü) gelir, filminde de orjinalde öyledir, hareket olmadığında yani sinyal herhangi bişeye çarpmadığında pıt diye gider, hareket varsa zaten çıkan sesi bbiliyosunuz :) bilibipp bilibippp
    kaçmaya başlayın
  • Oyun süper ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoNZaREs

Marine bölümünü bitirdim doğru düzgün bir senaryo yok, eskisindeki gibi yanlızlık duygusu verilememiş atmosfer yetersiz, 16gb'lık çöp bir oyun bence.

filmi izledin mi ?

ingilizcen var mı?

doktorun hikayesini biliyormusun?

predator ve alien hikayeleriyle olan ilişkiye dikkat ettin mi.

oyunu beğenmemiş olabilirsin ama senin gibi eleştirmesini bilmeyen insanlar beni sinir ediyor. özellikle oyuna 16 lık bir çöp demen OYUNDAN BİRŞEY ANLAMIDIĞINI GÖSTERİR. oyunun değil senin eksiğin. eksikler var ama asla bir çöp denemez. hikayenin devamı ayrıca sonu da oyunda var. filmin sonundan bahsediyorum. hatta oyunun sonunda ileriki oyunlar için harika bir kapıbırakılmış ki diğer oyun harika bir senaryo ile gelecek eminim. çünkü yeni bir dünyada olacağız...
  • Oyun inanilmaz otesi!!!
    Alien ve Predator hayranlari icin kacmaz...
  • bende oyunu marine ile oynamayı tercih ediyorum çünkü filmi izlerken hiç alien yada predator ile empati kuramadım ama gerçekten marne ile oynamayı çok zorlaştırmışlar özellikle predator karşısında hiç şansı yok gibi 10 kez ateş ediyosun bir halt olduğu yok o sana bir kez ateş ettimi yere seriyor...

filme gelecek olursak beni en çok etkileyen nedense serinin ilk filmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: king_of_the_movement

harika oyun ama insan çok ezik

abi mi?

bütün oyun incelemeleri marine dengesiz şekilde güçlü olmuş diyor, sen ne diyorsun.
    oynadım oyunu gerçekten önce marine bitirdim 2-3 kere öldüm sadece.
    o da health ve silah konusunda cimrilik yaptığımdan oldu hep.

predator oynuyorum şimdi, maymuna döndüm, marine'den sonra belki alışamadım dedim ama.
    ilerledikçe her bölümde bi kaç kez ölüyorum. çoğu yerde tüm marinleri öldürmüyorum bi iki artistik yapıp devam ediyorum.
    ve predatore daha çok alien atak geliyor, daha kalabalık geliyorlar, boks maçı yapıyoz sürekli
    bi de lazer topunun şarjı çabuk bitiyor, son alien filminde öyle miydi lem, adam düzenelerce alien katletmişti.

alien daha oynamadım, biraz yön bulmada zorluyormuş sanırım ama her yerde yürüdüğünden, çözülür.
    önceki oyunda da öyle bi sıkıntı vardı, yendik.
    biraz aksiyon oyunu olmuş bu, minimum grafiklerle oynadım ama zevk aldım.
    ikinci oyunda marine de üç buçuk giderdik. bunda korku öğesi çok az.
  • quote:

quote:

Marine bölümünü bitirdim doğru düzgün bir senaryo yok, eskisindeki gibi yanlızlık duygusu verilememiş atmosfer yetersiz, 16gb'lık çöp bir oyun bence.

filmi izledin mi ?
    ingilizcen var mı?
    oyunu beğenmemiş olabilirsin ama senin gibi eleştirmesini bilmeyen insanlar beni sinir ediyor. özellikle oyuna 16 lık bir çöp demen OYUNDAN BİRŞEY ANLAMIDIĞINI GÖSTERİR. oyunun değil senin eksiğin. eksikler var ama asla bir çöp denemez. hikayenin devamı ayrıca sonu da oyunda var. filmin sonundan bahsediyorum. hatta oyunun sonunda ileriki oyunlar için harika bir kapıbırakılmış ki diğer oyun harika bir senaryo ile gelecek eminim. çünkü yeni bir dünyada olacağız...

bedavaya ev ortamında (dvd'ci amcaya elletmeden) zorrentten çektiğin 16gb'lık dosyayı kurup da beğenmezsen çöptür hocam o oyun, boşa emek vardır onda.
    insan isyan eder, emeğime yazık ulan, kaç saattir açık pc der... emeğe bedava ulaşmak emeğe saygıyı öldürür.

AvP dünyasını filmleriyle birlikte düşünmek lazım bence de.
    oyunun genel puanları düşük ama bazı vaadettiği şeylerin hakkını veremediği için.
    onun dışında atmosfer korkuya uygun değil belki ama o dünyayı güzel anlatıyor.
    türler arası bir dengesizlik var, onu hiç yoksa pcde çözmek gerek ilerleyen zamanlarda.
    ikinci oyun, bu oyundan iyiydi yine de, benim de fikrimce.
    AvP dedin mi belli bir ön kanı var sonuçta, onu isterim ben.
  • AVP2 oynadım ama AVp1 i nedense hiç hatırlamıyorum...Şimdide 3. cüsü çıkmış..
  • quote:

quote:

filmi izledin mi ?

ingilizcen var mı?

Bu sorduğun sorularda gerçekten ciddimisin. Ben beklentileri tam olarak karşılamadığı ve boyutu çok fazla olduğu için lafın gelişi öyle söyledim hiç oynanmaz anlamında değil, neticede oyunu çekmek içinde emek veriyoruz. Yaşın neki senin hayatında oynamadığın kadar oyun oynadım ben hangi oyunun ne kadar iyi olduğunu senden çok daha iyi bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 12 Mart 2010; 9:43:48 >
  • demolarda ses tanıdık gelmişti credits ten bakıyım dedim yanılmadım

mr. weyland i seslendiren Lance Henriksen :)

kendisi aliens ta android bishop rolünde, avp ilk filmdede weyland yutani rolündedir...

şimdi daha bi sevdim oyunu :
  • Oyunu kurdum ama oyun açılmıyor siyah ekran kalıyor. Ama Sega sesini vs. duyabiliyorum yani ekrana görüntü gelmiyor. Ne yapabilirim?
  • arkadaşlar ben indirdim
    alien larla oyuna başladım fakat 2. bölüme gelince yaratık ilerlemio ekran donuyo ve öldün diyor bunu çözümü yok mu ?

bu ekran görüntüsü hiç bi şekilde hareket edemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• adım başı bug la karşılaşıyorum bana crack filan atabilirmisiniz belki çözüm olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kusadasi89

adım başı bug la karşılaşıyorum bana crack filan atabilirmisiniz belki çözüm olur.

onla ne alaka buglar oyunla ilgili birşey, yama gelir yüklersin, düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

Orijinalden alıntı: kusadasi89

adım başı bug la karşılaşıyorum bana crack filan atabilirmisiniz belki çözüm olur.

onla ne alaka buglar oyunla ilgili birşey, yama gelir yüklersin, düzelir

batman de crack sayesinde buglar kalkıyordu belki bundada işe yarar diye düşüdüm.
  • var mı ATI 10.3 beta sürücüyle oyundan atmalar yaşayan?
    özellikle de Marine senaryosunda...
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.