DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
989
Cevap
0
Favori
67.972
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Aliens vs Predator 3™ (ÇIKTI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      552 Mesaj
      26 Şubat 2010 00:28:20
      Arkadas oyunu kurucam yanlız 32 gb yer istiyor dogrumudur bu yokmu bunun bi caresi kuramıyorum yer yok .

Mutluluk için günde bir yudum Trance DİNLEYİN !!
    • Yarbay
      2745 Mesaj
      26 Şubat 2010 00:43:06
      Gelen tık tık sesler oyuna has bir durum, metronom gibi olmuş sürekli diken üstündesin diyor

Satılık donanım ürünleri
      No time for feeling sorry, I got here on my own
      I won’t ask for mercy, I choose to walk alone
    • Yarbay
      14589 Mesaj
      26 Şubat 2010 01:07:35
      tık tık dediğiniz hareket algılayıcının sesi sanırım :)

ses zaten "aliens" filminden direk alıntıdır silahlara öyle klasiktir o ögeler

• Yüzbaşı
      721 Mesaj
      26 Şubat 2010 02:35:13
      Oyunun multiplayerı bir garip gerçi 1-2 saat oynadım ama. Marineler bir arada olunca alien ve predatorün pek şansı olmuyor. Ama marinler tek takılınca arkadan gelen alien işi bitiriveriyor radarda falan da farketmiyorsunuz. Takım oyunu gerektiren bir oyun ama herkes skor peşinde tek tabanca gidiyor. Bir taraf iyi organize olursa oyun çok dengesiz oluyor. Dan dun hemen ölüyor hemen spam oluyorsunuz. Single playerda da çok gizli ve dikkatli hareket etmek zorundasınız. Koskoca predator 2 askerle başedemiyor. Valla gözümde karizması eksildi adamın. Gene de eğlenceli oyun ama 70 TL'ye değmez gibi geldi bana sonradan. Bir de oyun sırasında steamin penceresi açılınca görüntü bozuluyor. Oyuna girene kadar flaşlar çakıp duruyor.

INTEL Core i7 7700K-MSI Z270 Gaming M7-Asus GTX 1080 OC-GSKILL 16GB(2x8GB) RipjawsV 3200MHz-OCZ 240GB Vertex 3 Serisi Sata 3.0 SSD-2XSamsung SSD 840 EVO 250GB-2X1TB Seagate SATAII-Samsung S27A950DS-Cooler Master HAF X 942-Silverstone Olympia 800Watt-CORSAIR Hydro Serisi H80i-Logitech Z5500 THX 5+1-Logitech G710+-A4 Tech Bloody V7 Multi Core Gun3-Logitech G35-Logitech G25
    • Yüzbaşı
      552 Mesaj
      26 Şubat 2010 11:30:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Arkadas oyunu kurucam yanlız 32 gb yer istiyor dogrumudur bu yokmu bunun bi caresi kuramıyorum yer yok .

+

Cevap vericek birisi varmıdır ?

Mutluluk için günde bir yudum Trance DİNLEYİN !!
    • Yarbay
      3777 Mesaj
      26 Şubat 2010 13:29:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious27

Alıntıları Göster

+

Cevap vericek birisi varmıdır ?

oyun 15 gb yer istiyor bildiğim kadarıyla bi yanlış olmalı:S

port oyun anca bu kadar oluyor her 3 hikayeyi bitirdim ama en kolay predatorla bitirdim.bileklerindeki çifte bıçakla bitti oyun diğer silahları pek kullanmadım açıkçası gerek de kalmadı:P alien'le bitirdim ama şaşı oldum resmen marine diyecek bir şey yok. 3 5 alien gelir pat öl gene başla.bitti hemen sildim..AvP2 for ever!

"We're criminals, Alfred. We've always been criminals. Nothing's changed."
    • Çavuş
      79 Mesaj
      26 Şubat 2010 13:31:08
      Ses olayını çözdüm arkadaşlar gerçi kendiliinden çözüldü oyunu kaldırdım komple baştan kurdum sonra üstüne dx in şubat 2010 sürümünü kurdum oyunu crackledim çalıştırdım artık sesler mevcut

• Yarbay
      2644 Mesaj
      26 Şubat 2010 13:37:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

Alıntıları Göster

oyun 15 gb yer istiyor bildiğim kadarıyla bi yanlış olmalı:S

port oyun anca bu kadar oluyor her 3 hikayeyi bitirdim ama en kolay predatorla bitirdim.bileklerindeki çifte bıçakla bitti oyun diğer silahları pek kullanmadım açıkçası gerek de kalmadı:P alien'le bitirdim ama şaşı oldum resmen marine diyecek bir şey yok. 3 5 alien gelir pat öl gene başla.bitti hemen sildim..AvP2 for ever!

Oyun kurulurken takas dosyaları için 32gb yer istiyor sonra 14.5 gb a düşüyor

• Yarbay
      4867 Mesaj
      26 Şubat 2010 19:35:57
      multi player ı şimdiden sıktı single ı çok zevkliydi fakat multi pek iş görmüyor, sıkıldım oyundan..

• Yüzbaşı
      988 Mesaj
      26 Şubat 2010 20:13:24
      Merhaba arkadaşlar,Avp de dx11 in enhanced features kısmında bende sadece tessellation ayarı var onun dışında anti-aliasing ve advanced shadows un da olması gerekiyor fakat bende bu ayarlar yok.Acaba bende repack sürümü olması ile mi alakalı bilmiyorum.Bu sorun için oyunun dosyalarına bir bakayım dedim ve oyunun kurulu olduğu klasörde misc/menu nün içinde menu_en.asr diye bir dosya var.O dosyayı not defteri ile açtım yazılanlara baktım ve orada dx11 advanced shadows yazısını buldum.Sanırım sorun bu dosyada.Eğer avp yi dx11 de oynayıpta advanced shadows ve anti-aliasing i açabilen bir arkadaş varsa bana menu_en.asr dosyasını yollayabilir mi?

• Android Beta Kullanıcısı
      3085 Mesaj
      26 Şubat 2010 20:27:14
      Ellerinize Sağlık Hocam

BİZ BU SEMT İÇİN ÖLÜRÜZ, SİZ SAVAŞIN YETER!
    • Yarbay
      11026 Mesaj
      26 Şubat 2010 20:32:02
      Bir arkadaşım oyun 6-7 saat sürüyor dedi. Tam da oyunu kurarken şimdi söyledi. 16 gb'ı 6-7 saat için mi kuruyoruz

• Yarbay
      12968 Mesaj
      26 Şubat 2010 22:18:20
      quote:

Orijinalden alıntı: smd

Bir arkadaşım oyun 6-7 saat sürüyor dedi. Tam da oyunu kurarken şimdi söyledi. 16 gb'ı 6-7 saat için mi kuruyoruz

eğer oyunu indirip bedavaya getirdiysen bide üzerine bundan şikayetçi isen bunları laf yemek içinmi söylüyorsun.yaa sabırr..

• Binbaşı
      1995 Mesaj
      26 Şubat 2010 22:25:31
      iniyor bakalım % 42

• Yüzbaşı
      465 Mesaj
      26 Şubat 2010 23:19:01
      arkadaşlar benim sorunum oyunun içindeki bazı videolarda ve oyunda tamamen müzik yok sadece silah çevre sesleri öle çok kof sizde bu sorunu yaşayan varmı yada çözümünü bilen yardımcı olabilirmi ?

BattleTag - TheMan#2916
      Battlefield 3 Battlelog - metalizmm
    • Teğmen
      231 Mesaj
      26 Şubat 2010 23:52:03
      predator tapınağındayım kapıyı açamadım hançeri deliğe soktum ama kapı açılmadı ne yapmalıyım

• Yarbay
      3812 Mesaj
      27 Şubat 2010 03:11:32
      DX11 konusunda bir çözüm bulunmadı mı henüz?
      Marine ile DX11'de oynayabildim bir süre daha sonra attı oyun.Aliens ile hiç oynanmıyor DX11 modunda.
      Orjinal oyun sahiplerinde de aynı durum söz konusu mu?

Belki benim kağıt param bir şekilde döne dolaşa senin cebine girmiştir...
      Bülent ORTAÇGİL
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      27 Şubat 2010 08:37:57
      quote:

Orijinalden alıntı: kurubuz

Ses olayını çözdüm arkadaşlar gerçi kendiliinden çözüldü oyunu kaldırdım komple baştan kurdum sonra üstüne dx in şubat 2010 sürümünü kurdum oyunu crackledim çalıştırdım artık sesler mevcut

hocam seninki razor olan versiyonuymuydu acaba bide win 7 mi kurulu sistemde bende aynı problem var videolar ses var ama oyun ve menülerde yok inş.budurda oynarım oyunu

Msi G45 Gaming - Core I7 4770k - Msi Gtx 1070 Gaming X- Samsung 850 Evo 250 Gb SSD - C.master 212x- 2*8Gb DDR3 Kingston Savage - Gigaworks G500-Creative XFi Titanium-Play Station 4 - Steelseries Siberia 200
    • Yarbay
      11026 Mesaj
      27 Şubat 2010 08:59:01
      quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Alıntıları Göster

eğer oyunu indirip bedavaya getirdiysen bide üzerine bundan şikayetçi isen bunları laf yemek içinmi söylüyorsun.yaa sabırr..

Sonradan orijinalini almayacağımı nereden biliyorsunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      2185 Mesaj
      27 Şubat 2010 09:35:33
      Dx 11 ile oynayabilen varsa, sorun yaşayıp yaşamadıklarını bizlerle paylaşabilirlerse oyunun orjinalini alıp almama konusunda bizlere fikir vermiş olurlar.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.