Şimdi Ara

Alien Isolation Türkçe Yama Çalışması (Yama Çıktı) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
8
Favori
24.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cansix1

quote:

Orijinalden alıntı: tornado1111

Yamayı yüklerken tamda dediğiniz gibi otomatik olarak DATA\TEXT\ENGLISH bu dosyayı göstermişti next tıkladığımda hedef bulunamadı diye yazı çıktı. Oyun dosyalarındamı eksik var acaba ne yapmayılım şimdi?

Masaüstüne ENGLISH adlı bir klasör oluşturup yamayı o dosyanın içine yükleyin.Daha sonra yüklediğiniz dosyaları kopyalayıp Alien Isolation oynunun yüklü olduğu dosyadaki ENGLISH klasörüne yapıştırıp deneyin.

Tamamdır şimdi yaptım :)

Hedef dizinde eksik varmış tam yazınca oldu çok teşekkür ederim yardımın için.

Gerçekten çok süper olmuş elinize sağlık helal olsun iyi iş çıkarmışsınız arkadaşlar. Türkçe oynamanın keyfi süper oluyor :)

• quote:

quote:

quote:

Yamayı yüklerken tamda dediğiniz gibi otomatik olarak DATA\TEXT\ENGLISH bu dosyayı göstermişti next tıkladığımda hedef bulunamadı diye yazı çıktı. Oyun dosyalarındamı eksik var acaba ne yapmayılım şimdi?

Masaüstüne ENGLISH adlı bir klasör oluşturup yamayı o dosyanın içine yükleyin.Daha sonra yüklediğiniz dosyaları kopyalayıp Alien Isolation oynunun yüklü olduğu dosyadaki ENGLISH klasörüne yapıştırıp deneyin.

Tamamdır şimdi yaptım :)

Hedef dizinde eksik varmış tam yazınca oldu çok teşekkür ederim yardımın için.

Gerçekten çok süper olmuş elinize sağlık helal olsun iyi iş çıkarmışsınız arkadaşlar. Türkçe oynamanın keyfi süper oluyor :)

Ben teşekkür ederim, iyi oyunlar.

• Yama için teşekkürler. Zorluk seviyesi seçiminde şöyle bi yazım hatası var bilginiz olsun.

Alien Isolation Türkçe Yama Çalışması (Yama Çıktı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Yama için teşekkürler. Zorluk seviyesi seçiminde şöyle bi yazım hatası var bilginiz olsun.

Alien Isolation Türkçe Yama Çalışması (Yama Çıktı)

Ben teşekkür ederim.Yama oyunun ilk versiyonuna göre hazırlandı.Sizin oyununuz güncel ise böyle bir hata olmuş olabilir.

• cansix1 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam yamanız güzel olmuş emeği geçenlere tekrardan teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam elinize sağlık,bir talihsizliğe denk geldiniz ama olmuş artık.Sizi yeni çalışmalarınızla görmek isteriz,daha çok türkçe çeviriye ihtiyacımız var.Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Hocam elinize sağlık,bir talihsizliğe denk geldiniz ama olmuş artık.Sizi yeni çalışmalarınızla görmek isteriz,daha çok türkçe çeviriye ihtiyacımız var.Kolay gelsin.

Teşekkür ederim hocam.İlerde belki yeni çeviriler düşünebilirim fakat bu çeviri beni çok yordu.
    Doğrudur,çeviri işlerinde bulunmadım ama ne kadar zor olduğunu biliyorum.
    Fazla ara vermeden yeni çeviri beklerim açıkçası:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

Teşekkür ederim hocam.İlerde belki yeni çeviriler düşünebilirim fakat bu çeviri beni çok yordu.

Emeğine sağlık ceviri harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link ölmüş güncelleyebilir misiniz?
    Edit: Çok pardon sorun bendeymiş. Proxy ile bağlanıp girince oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angaraeski -- 1 Nisan 2015; 19:18:18 >
  • Elinize Emeğinize sağlık. İyi çalışmalar.
  • Teşekkürler
  • Merhaba çalışma için teşekkürler şuan oyun steam'de indirimde almayı düşünüyorum ama Türkçe yamada sorun çıkar mı diye düşünmeden edemiyorum. Çünkü oyunun eski sürümüne uyarlanan bir Türkçe yama mevcut acaba yeni bir güncelleme gelecek mi ( DLC'ler ile birlikte ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitalfacia

Merhaba çalışma için teşekkürler şuan oyun steam'de indirimde almayı düşünüyorum ama Türkçe yamada sorun çıkar mı diye düşünmeden edemiyorum. Çünkü oyunun eski sürümüne uyarlanan bir Türkçe yama mevcut acaba yeni bir güncelleme gelecek mi ( DLC'ler ile birlikte ).

Hocam en güzeli orjinal dosyaların yedeğini alıp denemek. Dosya boyutları küçük olduğu için sıkıntı olmaz en azından orjinallerini yedekledikten sonra olmaz.
  • indirdim kurdum çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 22 Temmuz 2015; 22:45:32 >
  • Kralsınız inşallah başka projelerdede görürüz sizleri herşey için teşekkürler
  • emeğinize sağlık çalışmalarınız çok başarılı
  • Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır Çok Saolun :)
  • Sorun nedir anlamadım ,sizin yamada da olmuyor oyun çevirininkinde de ,steam orjinal versiyon oyunum.
    Herhangi bir dosya oluşturmuyor kurulumlar.
    Masaüstüne ENGLISH adlı bir klasör oluşturdum onada hiç bir dosya çıkartmadı.
  • Bütün DLC'leri kapsayan Türkçe yamayı nereden bulabilirim acaba?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.