Şimdi Ara

alıcağım ikinci el bilgisayar hakkında size danışmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok bilgisayardan anlamıyorum ama artık güzel, sorunsuz bir bilgisayarım olsun istiyorum. Yaşadığım yerin yakınında ikinci el bilgisayar gördüm ve almaya karar verdim. Fiyatı uygun geldi. Parçalarının garantisi yok fakat kullanan kişi herhangi bir sorun olmadığını söyledi bilgisayarda. Sizin görüşleriniz nedir bu bilgisayar hakkında? Eğer ileride bir parçası sorun çıkarırsa da değiştiririm. Laptop kullanıyorum ama artık takılmalarından, donmalarından bıktım, performansı uygun bir bilgisayar arıyordum, fiyat olarak da uygun göründü.

Satıcı OC yapılmadığını söyledi. Şimdi formatlıyor, windows yükleyecek ben de elden gidip alıcağım.

bilgisayarın sahibinden linki

• Ekran kartı hariç fena değil
    Bu kasaya ilerde gtx 970 takabilirsen işini görür ama üzerindeki kartın bencmarklarına bak bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Ekran kartı hariç fena değil
    Bu kasaya ilerde gtx 970 takabilirsen işini görür ama üzerindeki kartın bencmarklarına bak bence

Teşekkür ederim. Benim amacım elimdeki paraya ederinin en iyisini almak. Bu fiyat düzeyinde çok bilgisayar var fakat çoğu sadece ekran kartı, işlemci, anakart takılıp bırakılmış. Bunda ekstradan hard disk, ses kartı vb. var. Yani tamamlanmış gibi bir bilgisayar. Üzerine çok para harcamam gerekmiyecek gibi duruyor. (tabi sorun çıkarmazsa). Evet ekran kartı sanırım biraz düşük kalmış diğer parçalara göre, fakat yine de çoğu oyunu ortalama üstü performansta çalıştırır değil mi?

Peki aldığımda neye dikkat etmeliyim? Güncelleştirmeleri yapıp donanımları yükledikten sonra performanslı bir oyun yükleyip denemem mi lazım? Yani bir donanımının işlevini yerine getirmediğini nasıl anlayabilirim?

• arkadaşlar bu ekran kartı sorun yaratır mı ki güncel oyunlarda?
  • Hocam elektronik birşey alıyorsun sonuçta. Bakarsın almışsın ertesi gün kasa güm ledi :/. Yada aldın üzerinden 4 yıl geçti en ufak sıkıntı olmaz. Lakin garantisiz eski parça almanı kimse tavsiye etmez. Alıp almamak sana kalmış.
  • cemolosis C kullanıcısına yanıt
    Bu ekran kartı ile güncel oyunları orta seviyede low-midium düzeyinde oynayabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.