Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.453
Cevap
228
Favori
651.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevindim sizin adınıza Türkiyeye girdiği için

Ben de yorumlarda Türklerin attığı fotoya göre güvenmiştim, baktım yolladığı numarada bir şeyler yok mesaj attım, mail attım dönmedi.
    Son çare ben de dispute açtım, satıcı kabul etmiş bankaya baktığımda param yatmıştı. Beni üzen kısım para sıkıntısı yaşamasam da bana 3 haftalık bir zaman kaybı yaşattı.
  • Arkadaşlar zor durumdayım satıcı beni biraz kandırdı bende bu akillansin diye üründen 1 dolar kestim ama yanlışıkla üründen 1 dolar kesip geri yollayacagim seçeneği isaretlemisim adama 9 gün içinde kargolamam lazimmis şimdi ben kargolamasam ürünün parasının hepsi satıcıya gider herhangi sorun çıkmaz degilmi bilen arkadaşlar yorum yapabilirse. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MezunDoktor M kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sorun çıkmaz merak etmeyin. Ürünün parasını satıcıya öderler.
  • mtbediz M kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun .giden para olsun postayla filan ugrasmayayimda .

• SORGUMEMURU S kullanıcısına yanıt
    peki sagol kardeşim bu %20 tutarı postaneci kapımıza getirdigindemi ödüyoruz cünkü ben gümrüge kadar gidemem cok işlerim yogun
  • 2016-04-17 14:42:00 Arrived at PostNL – Item not allowed (X-ray) and rejected

bu aşamadan sonra ne yapmak lazım?
  • İyi akşamlar forum sakinleri.

Aliexpress üzerinden siparişimi kontrol ettiğimde teslim edildi gözüküyor ancak şöyle bir durum var, ne ptt nin sisteminde nede 17track de böyle bir bilgi yok. Bugüne kadar hergün güncellemeleri takip ediyordum. Bugün bir yığın bilgi girilmiş aliexpress in sistemine ve 18 nisan tarihli hepsi. Yani bir kaç günde gümrüğe girip bana teslim edilmiş gözüküyor ürün.

Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?
  • Beyler aliexpressten birkaç ürün alacağım ancak ürün başka şehirde olan aileme gidecek kargoda sorun yaşar mı bizimkiler?

• 02965103352. Beyler kargo 10 11 gündür uçakta gözüküyor. Tk073 numaralı uçak düştü mü bu ne oldu niye gelmiyor paket nerede bilgisi olan var mı?

• frht5382 kullanıcısına yanıt
    fake o bilgiler takipsiz kargo o...çinde dahil hiçbiyerde okunmaz yazılım oto. sallıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

fake o bilgiler takipsiz kargo o...çinde dahil hiçbiyerde okunmaz yazılım oto. sallıyor....

Gemi ile mi gelir o zaman hocam?

Peki bu nerede acaba: RS022744408CN

• frht5382 kullanıcısına yanıt
    http://www.17track.net/tr/track?nums=RS022744408CN
    uçakla ..buda çinden çıkmış..
  • unknownartist kullanıcısına yanıt
    Değerli kardeşim, ürün eğer yasaklı kategorisinde değilse yanlışlıkla veya bir şekilde o sınıfa sokulmuş ve reddedilmiş. Derhal durum siteye bildirilmeli ve ücret iadesi talep edilmeli. Muhtemelen satıcının belirttiği süre dolana kadar beklenilmesi istenecektir. Paypal falan olmadğı için başka da çare yok. Süre dolduğunda hala gelmediyse tekrar bilgi verilip iade talep edilirse zorluk çıkarılacağını sanmıyorum.
  • Aliexpressten telefon kılıfı almıştım.Vaad edilen süre içinde gelmeyince dispute açıp para iadesi aldım.Fakat dün telefon kılıfı geldi.Satıcıya parayı nasıl vereceğim ?
  • Satıcıya söyleyin ürün geldi,yeni bir tane sipariş edeceğim ve parayı size aktaracağım.Sipariş ettikten sonra ürünü aldığınızı işaretleyip parayı satıcıya aktarın.
  • Beyler aliexpress ve alibabadan ithalat yapıp tr içinde ticaret yapanınız var mı?Yani bu işten para kazananız var mı ?Birşeyler danışacagım da ...
  • beyler ben siteden 245 dolarlık gül tohumu ve farkı tohumların siparişini verdim güller aynı renk cıkarmı sizce mavi gül ve gökkusagı rengi gül bilginiz varsa yazarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: serfiraz72

Değerli kardeşim, ürün eğer yasaklı kategorisinde değilse yanlışlıkla veya bir şekilde o sınıfa sokulmuş ve reddedilmiş. Derhal durum siteye bildirilmeli ve ücret iadesi talep edilmeli. Muhtemelen satıcının belirttiği süre dolana kadar beklenilmesi istenecektir. Paypal falan olmadğı için başka da çare yok. Süre dolduğunda hala gelmediyse tekrar bilgi verilip iade talep edilirse zorluk çıkarılacağını sanmıyorum.

satıcıyla irtibata geçtim, tekrar yollayacak abi, teşekkür ederim :))
  • Ne demek kardeşim her zaman
  • Aliexpress'ten 200 usd'ye freeshipping 3d yazıcı alırsak Ups express saver ya da Ups expetided ile gönderiyor.Ticariye sokup müşavire vekalet mi ister,ardiye,ordino ücreti de isterler mi?Toplam bana kaça patlar?
    |
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.