Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.453
Cevap
228
Favori
651.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PTT çağrı merkezini aradım, paket İtalyadan geliyor dediler.
    Bir yanlışlık olduğu kesin, bakalım ne zamana gelecek.
    Başka siparişlerim de olmuştu hiçbiri İtalya üzerinden gelmedi.
  • eregenthov44 kullanıcısına yanıt
    saticiya mesaj cekip iptal edicegini belirt ve oda iptal etsin...
  • Merhaba arkadaşlar,

Benim sorunum alibaba.comdan kredi kartım ile 100 adet saat aldım.saatler gümrüğe takıldı.ürünleri hiç almasam alibaba ödemsini geri yapar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDD333

Merhaba arkadaşlar,

Benim sorunum alibaba.comdan kredi kartım ile 100 adet saat aldım.saatler gümrüğe takıldı.ürünleri hiç almasam alibaba ödemsini geri yapar mı?

Gümrükten malı çekiyor ve %50 iade yapıyor.
    Gümrük garantisinde Amazon üzerine tanımam.
    Sizi hiç gümrükle muhatap etmeden takılan ürünü geri çekip süratli bir şekil paranın tamamını iade ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama ben gümrüğünü ödemek için ordinolarını almıştım ama karşı taraf fatura göndermediği için gümrüğünü yapamıyorum o yüzden iade etmek istiyorum yinede öder mi hakkımı nasıl arıyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDD333

Ama ben gümrüğünü ödemek için ordinolarını almıştım ama karşı taraf fatura göndermediği için gümrüğünü yapamıyorum o yüzden iade etmek istiyorum yinede öder mi hakkımı nasıl arıyabilirim

O kadarını bilemiyorum.
    145 dolarlık ürünü özel kargo firmasıyla alma cehaletini gösterdim ve Terminal ücreti + Vergi 100 dolar ödedim.
    Satıcı 50 dolar iade yapmayı kabul etti.

• Selam millet,

Aliexpress ile cep telefonları alışınızda satıcınıza dikkat etmenizi öneririm, aksi takdirde sıkıntı yaşama ihtimaliniz yüksek. Size benimde kullandığım bir sistemi önermek istiyorum. Aliexpress ile alışverişlerinizde ödemelerinizi WebMoney ile yapabilirsiniz. Sistem alternatiflerine göre çok uygun, komisyon oranları da çalışılabilir bana göre cazip.
    İlgilenenler skype adreslerini ekleyebilirler, ki bu vereceğim adresleri doğrudan WebMoneyin kendi hesabıdır.
    skype 1 : wmzbayi
    skype 2 : webmoneyalsat
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    yaptım hocam üsttekini iptal ettim şimdi böyöe bir ekran var bide hocam alttaki ürün gelcekmi
  • aynı üründen 4 tane alsam, sıkıntı çıkar mı ?
    2 + 2 olarak mı alayım yoksa farklı zamanlarda ?
    ürünün teki 5 dolar
    evet gelicek hazirlanma suresi baslamis artik yola cikip size gelmesini bekliceksiniz hayirli olsun gule gule giyin
  • teşekkürler TuVNeRa

Bu resimdeki birinci hareket ile ikinci hareketin birbirlerinden farkı nedir?
  • Bu resimdeki birinci hareket ile ikinci hareketin birbirlerinden farkı nedir?
    hocam diğeri iptal olmuşmudur param geri yatarmı hesabıma
    Evet yaticaktir hesabiniza bekleyiniz 10 gun icinde yatmaz ise tekrar mesaj cekin saticiya

• quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

yok mu şu sıralar ilgi çekici ürünler

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-Radar-3-0-LCD-Camera-DVRs-GPS-3In1-Anti-Radar-Detector-Support-Russian/2002703467.html

başımıza iş almayalım

Dün sipariş geçtim.

Bu arada ilginç ürün arayanlara 2 gün önce kargodan teslim aldığım bu gözlükleri tavsiye ederim:
    http://www.aliexpress.com/item/2014-New-S3-ken-block-brand-sports-coating-sunglasses-vintage-oculos-de-sol-fashion-sun-eye/1561188281.html

Resimdekinden daha kaliteli

HOCAM PEKİ ŞU CONFİRM ORDER RECEİVED EKRANI NE ZAMAN GELİR
    1 ile 12 gun arasi diyo tahminim 5 yada 6 gune gelmesi lazim siz satici ile konustunuzmu stokta varmiymis?
  • Merhaba arkadaşlar

ben 300$ lık bir tablet almak istiyorum aliexpress ten.konuyu baya bir inceledim.en güzeli paypal üzerinden kredi kartını ekleyerek ve yüksek rating li satıcılarla gerekli irtibatı kurduktan sonra satış işlemini gerçekleştirmek.herkez 50-100$ arası ürünler almış.benimde çekindiğim bazı hususlar var

-300$ lık bir tablet siparişi versem ülkede gümrüge vs bir yere takılmadan elime ulaşırmı
    -gümrüğe takılırsa ben vergisini ödeyip alabilirmiyim?
    -vergisini nereye ödemem gerekir.

çünkü anladığım kadarıyla ülkemizde hangi kargo ile anlaşmalıysa o kargo firması ile elimize geliyor.yani nerede ne şekilde takılıyor anlamadım.

şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirmeniz için

saygılarımla
  • gurkanse kullanıcısına yanıt
    ChinaPost veya resmi başka bir kargo firması ile göndersin.
    Kredi kartından her biri 100 USD' dan az olmak üzere parçalı tahsilat yapsın.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.