Şimdi Ara

****ALİBABA VE ALİEXPRESS ***** (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Larenz
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.453
Cevap
228
Favori
651.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Linkine baktim saticiya bir ders vermek istiyorsan bir oneride bulunabilirim.bana hangi ilde oldugunuzu ne urun aldiginizi saticinin linkini daha once o saticidan aldiginiz urunlerin isimleri ve fiyatlari ve sizinle olan en son measajlasmalarini bana ozel mesaj ile yollayabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtbediz M kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim evet dediğiniz gibi oluyormuş ve daha sonrada tamamen siliniyormuş hem kredi kartımın bakiyesini sorguladım hemde satıcılarla irtibata geçtim hepside aynı cevabı verdiler akartımdal düşmemiş sadece bir tane satın almışım :) tekrar teşekkür ederim ilgilendiğiniz için =)
  • yok mu şu sıralar ilgi çekici ürünler
  • ayın 21'inde gönderi müşteriden alınmıştır yazılmış kargo bilgilerine bu Çin’den çıkış yaptığını gösterir mi? yoksa çıkış yapınca ayrı hareket mi yazılır?

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

100 dolar üzeri ürünleri gümrüksüz satın alabilmek için satıcılara parçalı tahsilat teklif ediyorum.
    Misal; 150 dolarlık ürünü 99 dolar ve 51 dolar olarak iki parça halinde karttan çekecek
    Ürün PTT gümrüğüne geldiğinde benden kredi kartı dökümü istediklerinde ben de 99 dolarlık harcamayı delil gösterip gümrüksüz geçirebileceğim.
    Çözüm nasıl?

http://www.aliexpress.com/item/Wireless-PTZ-IP-camera-10X-HD960P-1-3MP-wifi-PTZ-high-speed-dome-Onvif-network-camera/1976496512.html

Bu 315 dolarlık kamera için satıcı ChinaPost ile gönderip parçalı ödemeyi kabul etti.
    Eğer işe yararsa Türkiye' de 2000 TL' ye satılan bu kameraya sadece 677 TL ödeyere sahip olabileceğim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

yok mu şu sıralar ilgi çekici ürünler

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Car-Radar-3-0-LCD-Camera-DVRs-GPS-3In1-Anti-Radar-Detector-Support-Russian/2002703467.html

başımıza iş almayalım
  • köpek kovucu 3,69 dolar işe yarıyor gibi;

https://www.youtube.com/watch?v=AGpaKHLIL0A

http://www.aliexpress.com/item/Top-Selling-Black-Dog-Pet-Ultrasonic-Aggressive-Repeller-Train-Stop-Barking-Training-9734-b014/1755153980.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FBcoskunFB -- 24 Ağustos 2014; 20:45:45 >
  • Merhaba beyler.
    Gecen ayin 26 sında yapmis oldugum urunler gecen hafta pazartesi elime ulasti. Bir tane urunum kaldi gelmeyen mesaj attim saticiya uzgunuz urunler Çin'den 20 gün gecikmeli cikti yazdi. Bir kac gun daha bekleyiniz yazmis adam mesajinda. Buyuk ihtimalle Cin'deki bazi kargolar da sorun vardi ondan gec geldi diye tahmin ediyorum. Bir kac yorumda da benim gibi olan arkadaslar varmis buyuk ihtimalle sorun Cin kaynakli.

• quote:

http://www.aliexpress.com/item/Sricam-MiNi-PTZ-Wireless-HD-720P-H-264-IR-CUT-4X-IR-25M-Speed-Dome-Outdoor/1946340380.html
    Satıcı aliexpress hakem heyetine 50 USD ödemeyi taahhüt ettiğini bildirmiş, açtığım dispute takip ekranında görebiliyorum.
    Ürünü teslim alır almaz bildirimde bulunacağım, böylece 215 TL' lik vergi ve diğer ücretlerin 107 TL' sini iade alacağım ki zararın neresinden dönersen kardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Yaptığınız etik olarak doğru mu sizce ? Vergi kaçırmak için yalan beyanda bulunacaksınız , hem yalan söylediğiniz için günaha gireceksiniz hemde vergi kaçırdığınız için kul hakkından tüm kamunun günahına gireceksiniz değer mi sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qx5 -- 25 Ağustos 2014; 1:16:23 >
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Hangi firma satiyo 2000 tl ye link varmi?

• Yaw ablam kendine converse almış benim banka kartından ama gelmemiş bende sordum adama yollamamışsınız galiba diye lütfen 2-3 gün daha bekleyin diyor şöyle bir baktım bayağı da bir satmış adam ne yapmak lazım complete order düştüğünden dispute da açamayız sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: BllCkr

Yaw ablam kendine converse almış benim banka kartından ama gelmemiş bende sordum adama yollamamışsınız galiba diye lütfen 2-3 gün daha bekleyin diyor şöyle bir baktım bayağı da bir satmış adam ne yapmak lazım complete order düştüğünden dispute da açamayız sanırım

Takip koduyla bakın nerde olduğuna. PTT yurtdışı kargo takip yaz google a orada arattır son durumunu görürsün net olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qx5

Yaptığınız etik olarak doğru mu sizce ? Vergi kaçırmak için yalan beyanda bulunacaksınız , hem yalan söylediğiniz için günaha gireceksiniz hemde vergi kaçırdığınız için kul hakkından tüm kamunun günahına gireceksiniz değer mi sizce ?

Vergilerimiz yol su elektrik olarak bize geri mi donuyor yoksa bitileri kamyonlarla kendi evine mi tasiyor bu vergileri ona bakmak lazim. Yok oyle degilse de biz vergi odemesek bile iranli yirmili yaslarinda multimilyarder kahramanlar cikar ekonomiyi toparlar bir anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 25 Ağustos 2014; 7:19:07 >
  • seymaozlem S kullanıcısına yanıt
    14 adet tamamlanmış siparişiniz var. Görünüyor. Yani ödemesini yapmışsınız ve ürünü teslim aldığınızı teyit etmişsiniz. Ayrıca 5 adet üründe sepetinizde ödeme yapmanızı bekliyor. Gerçekten 14 adet ürün siparişi verdiniz ve bunlar da elinize geçti mi?
  • Kredi kartım is Bankası visa ve bankaya gidip yurt dışından alışveriş yapacağım açar misiniz dedim bişeyler yaptı verdi eve gelince ali Ekspress uygulamasından denedim fakat Üzgünüz başarılı olması websiteden deneyin dedi ordan denedim yine olmadı ama bana banka sanal Kart falan vermedi sonra bi gün baktım 14 tamamlanmış siparis kısmına geçmiş fakat bu daha öncede yani geçen ayda 5 tane ürün olmuştu elime geçmedi takip numarasi falanda gelmedi sonra sepetimdeki tüm ürünler falan bi girdiğimde silindi bende yeni bi hesap açtım yani nasıl oldu o 14 ürün tamamlanmış siparise geçti anlamadim

• seymaozlem S kullanıcısına yanıt
    14 adet sepete ürün koydunuz. Ama zamanında ödeme yapılmadığından siparişleriniz iptal olmuş.
  • Hım anladım ama işte ödeme yapamıyorum ki kart yapmıyor başka kredi kartımda yok ne yapmalıyım peki sizce

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.